Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

jfn-to super bo sie troszke martwilam.dlatego sie tlumacze.chce miec was wsyzstkich na koopie bo wtedy moge skupiic sie na pierwszych krokach a nie tu schematy tu wy zacyznacie jechac juz na linkach....no wiec musialam to jakos podzielic.
timon zaczyna zmieniony grafik juz od jutra-whoo ma cieczke i chyba lepiej juz ci bedize na drugiej grupie,whoo na razie nie bedize przychodzic we wt/czw.
ciesze sie z krotszego i dluzszego bo teraz czekaja mnie cieeezkie dzionki na treningach oraz spacerach:placz: .i moze nowe toto da mi troche radosci z zakupow albo co..kobiety podobno tak maja-jak chandra ot zakupy..to kupilam ...dla psow...
monisieczka-powiedz mi jak stoisz w tygodniu moze na pola?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe'][B]prosze wszystkich kursantow o zapoznanie sie z nowa rozpiska zajec !jest na cc.psy ktore wyszly z zajec przygotowawczych tj grupa 1-baardzo prosze o dopasowanie swoich grafikow zajec do podanego przeze mnie.[/B]
[B]pozostale osoby z gupy przygotowawczej do ip[czyli przed schematami]rowneiz bardoz prosze o powazne podejscie do tego grafiku.[/B][/quote]

No i skucha :D a juz tak ładnie sobie poukładałam. No to my zaczniemy uczęszczać od przyszłego tygodnia bo mamy zapchane te godzinki robiac miejsca w innych:D. Poprosze tylko o prace domową. Teraz staram się dostać książeczke o której pisał jorgen może bede mniejszym głąbem.
ps. młodziutka gończa szuka domu :cool3: przyjechała z Częstochowy do lecznicy na tymczas i jest boska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']No i skucha :D a juz tak ładnie sobie poukładałam. No to my zaczniemy uczęszczać od przyszłego tygodnia bo mamy zapchane te godzinki robiac miejsca w innych:D. Poprosze tylko o prace domową. Teraz staram się dostać książeczke o której pisał jorgen może bede mniejszym głąbem.
ps. młodziutka gończa szuka domu :cool3: przyjechała z Częstochowy do lecznicy na tymczas i jest boska.[/quote]w tym tygodniu mozesz pryzchodizc po staremu.wiem ze przelozenie wszystkiego to lekka zadyma ale musialam sie na to zdobyc niestety.bo widok obiajajacych sie poczatkow mnei po prostu rozwalil ostatnio:diabloti: .my to sie spotykamy na sladach w srode o 7.slady rano odpadaja jak sie zacznie rok szkolny.w tym tygodniu jestesmy umowione w srode o 7.mam nadzieje ze pamietata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']timon zaczyna zmieniony grafik juz od jutra-whoo ma cieczke i chyba lepiej juz ci bedize na drugiej grupie,whoo na razie nie bedize przychodzic we wt/czw.[/quote]

:hmmmm: na drugiej czy na pierwszej :roll: w obronie to mu cieczka nie przeszkadza :evil_lol: tylko w polsuszenstwie troche :mad:

[quote name='ayshe']ciesze sie z krotszego i dluzszego bo teraz czekaja mnie cieeezkie dzionki na treningach oraz spacerach:placz: .i moze nowe toto da mi troche radosci z zakupow albo co..kobiety podobno tak maja-jak chandra ot zakupy..to kupilam ...dla psow...[/quote]
ciesze sie ze moglam sie przyczynic do Twej radosci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']:hmmmm: na drugiej czy na pierwszej :roll: w obronie to mu cieczka nie przeszkadza :evil_lol: tylko w polsuszenstwie troche :mad:


ciesze sie ze moglam sie przyczynic do Twej radosci ;)[/quote]ty ladujesz w pierwszej czyli masz zajecia:
obrona wtorki i czwartki 19,posluszenstwo 8 weekendy,slady 11 soboty.

grupa druga[generalnie opanowana przez belgi8)] ma zajecia w:
obrona srody i piatki 19,posluszenstwo weekendy 9,slady niedziela 11[slady beda tak zeby mozna bylo dojechac autobusem np].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ty ladujesz w pierwszej czyli masz zajecia:
obrona wtorki i czwartki 19,posluszenstwo 8 weekendy,slady 11 soboty.[/quote]

dobra, skumalam, tylko mi mieszasz ze lepiej mi bedzie na drugiej :evil_lol: sie zdecyduj :eviltong: a ze sie tak zapytam co my bedziemy robic w niedziele :placz:

Link to comment
Share on other sites

slady beda tylko raz w tyg.-jesoo wiesz jakiego mam moralniaka po tej twojej gadce o paliwie:placz: .wystarczy ze beda grupy jezdziac raz w tyg za to obowiazkowo.chyba ze ktos oleje-to ja nei biore odpowiedizalnosci za olany dzial.:eviltong: :diabloti: .
nie iwme co ja pisze eddiii- lepiej ci bedzie w pierwszej chcialam napisac i mi sie cos popierniczylo.naprawde mialam cieeezkie te warsztaty.:oops: :placz:

Link to comment
Share on other sites

ależ kto sie obijał, no kto :angel: . Przecie nie my, zrobiłyśmy obrone i posłuszeństwo w jednym :P.
O śladach pamietam, kupiłam składniki na "przynętę sladową" :cool3: jutro wyprodukuje smakolyki i niech no nie zacznie sensownie pracować :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']slady beda tylko raz w tyg.-jesoo wiesz jakiego mam moralniaka po tej twojej gadce o paliwie:placz:
[/quote]

kurna :angryy: Tobie to cos powiedziec :mad: to bylo tez z dojazdami do pracy i inne takie :placz:

[quote name='ayshe']nie iwme co ja pisze eddiii- lepiej ci bedzie w pierwszej chcialam napisac i mi sie cos popierniczylo.naprawde mialam cieeezkie te warsztaty.:oops: :placz:[/quote]
domyslilam sie :evil_lol: biednialko Ty :calus: pociesz sie jak ja sie czuje gdy kolejny raz mi cos potwarzasz a ja jakbym pierwszy raz slyszala :oops: :shake:

Link to comment
Share on other sites

nieee nooo jasssne...no i wooogole to np.poslusznestwa zesmy o dooopie maryny nei przegadaaaly...nieee wooogoleee:cool1: [no lae to ma sie nijak do grafika:roll: ].generalnie chodiz o to zebyscie nie stali jak mlotki tylko zebysmy robili cus.:cool3: .np.zaczeli sie brac za popedy i segregacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']kurna :angryy: Tobie to cos powiedziec :mad: to bylo tez z dojazdami do pracy i inne takie :placz:


domyslilam sie :evil_lol: biednialko Ty :calus: pociesz sie jak ja sie czuje gdy kolejny raz mi cos potwarzasz a ja jakbym pierwszy raz slyszala :oops: :shake:[/quote]ja wiem eddiii-ale ja to juz taki defekt mam ze no....no juz tak mam....:roll: :razz: .
no iwec chodiz o to ze przez swoje lenistwo wiedzac ze chrzanie chrzanilam i zostalo mi to BARDZO jasno wytlumaczone-a to jak obuch dizala.no i czuje sie jakbym obuchem w leb zarwala.


aga-pyros:no bedzie.taki zywot.chcialam zauwazyc ze heki tez ma cieczke.i chilli:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja wiem eddiii-ale ja to juz taki defekt mam ze no....no juz tak mam....:roll: :razz: .
no iwec chodiz o to ze przez swoje lenistwo wiedzac ze chrzanie chrzanilam i zostalo mi to BARDZO jasno wytlumaczone-a to jak obuch dizala.no i czuje sie jakbym obuchem w leb zarwala.[/quote]

nigdy wiecej nic ci nie powiem :obrazic:
ja obrywam i mi zle a potem mi sie jakos tak rozlazi po kosciach - to dopiero defekt :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']Mnie tam dni i godziny obojętne, póki co :eviltong: Tylko się trochę już zamotałam - mam przyjść według starego czy nowego planu?[/quote]
jak mozesz to wg nowego.grupa druga.obrona srody i piatki 19,posl.weekendy 9,slady niedziela 11.
w srode,ta srode slady o 7 na polach aktualne.

eddiii-a mi sie nic nie rozlazi tylko kumuluje.8).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
aga-pyros:no bedzie.taki zywot.chcialam zauwazyc ze heki tez ma cieczke.i chilli:D:D[/QUOTE]

:flaming: :grab: :wallbash: :flaming: :grab: :wallbash: bosko- to już zacznę może tłumaczyć chłopakowi, że skończy się to dla niego tragicznie :mad:

Link to comment
Share on other sites

hehehe...fajnie miec chlopaka co?moze nozyczki?i ciach ciach:diabloti: ...ja tam jestem za sukami z cieczka-potem luzik na egzaminie czy zawodach.daletego suki z cieczka beda chodzily tak jak do tej pory na zajecia.
eddiii-no kazdy ma jakies fatum nad soba.kumulujace badz rozlazace siem takie:D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']tak jest sefie [ nie nooo o "doopie maryny " nie mówiłam, najwyżej marysia:eviltong: i hmmm ...chyba to nie o dooopę chodziło]:lol:[/quote]jap amietam tylko brak tlenu i debate na temat wspanialosci polskiej kynologii i jej roznych aspektach:cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla poprawienia humoru :
Część grupy 2 integrowała się na wystawie w Białymstoku:)
Izoldas przycupneła sobie u nas ze swoim futrem ludziska zaciekawieni śnieżynką pytali co to za rasa ale jedna parka mnie dobiła bo przechodząc koło nas chłopaczek pokazał palcem i powiedział "patrz westik " pokazując na blondynę.:lol:
dla nie wtajemniczonych poprawna odpowiedź to biały owczarek szwajcarski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']:flaming: :grab: :wallbash: :flaming: :grab: :wallbash: bosko- to już zacznę może tłumaczyć chłopakowi, że skończy się to dla niego tragicznie :mad:[/quote]
:stormy-sad:Oooooo taaaaaaak, Keltowy tez bedzie dostawal po glowie. :2gunfire: Żadnego :iloveyou:.

[quote name='Animacja']
Część grupy 2 integrowała się na wystawie w Białymstoku:)
[/quote]

Argh, a mnie wszyscy w pewnym momencie uciekli... :placz: A szkoda, bo bylam w nastroju stawiania piffka kazdemu kto sie nawinal. :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']:flaming: :grab: :wallbash: :flaming: :grab: :wallbash: bosko- to już zacznę może tłumaczyć chłopakowi, że skończy się to dla niego tragicznie :mad:[/quote]

hihihi jak mu nie przetlumaczysz to sam sie dowie jak sprobuje powachac :cool3: bo cos mi sie widzi ze whoo podobnie patrzy na sprawe jak przy poprzedniej:roll: za to moge pocieszyc ze polowe cieczki ma juz za soba...wiec juz nie tak dlugo bedzie robila klopotki :eviltong:
[quote name='jfn']:stormy-sad:Oooooo taaaaaaak, Keltowy tez bedzie dostawal po glowie. :2gunfire: Żadnego :iloveyou:.[/quote]

a tak po glowie moze oberwac ;) a nawet stracic troche futerka:oops: ostatecznie zostac obwarczanym :eviltong: boniestety whoo nie kocha zalotnikow :diabloti: co skutkuje tym ze w domu mam jednego baaardzo smutnego psiego faceta lazecego i lizacego podloge...bo nawet powachac mu sie nie daje :razz:

Link to comment
Share on other sites

wzystkie panienki z cieczka maja zakaz zblizania sie do panow i sikania na cwiczaku.wystarczy ze beda wanialy.tazkze tak jak robilam z chita-odsikac na gorze.nie ma kicania bez smyczy.porzadek jednak musi byc.
no to integrujta siem grupa,intergujta:cool3: :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wrooocilaaaaam:cooldevi: ....[/quote]

Witamy z powrotem:loveu:

Nie możemy się już doczekać kolejnych ćwiczeń, bo Junior zaczyna mi po ścianach chodzić, pomimo codziennej pracy i wybiegania:angryy: Nic na niego tak nie działa, jak ćwiczak:diabloti: Po nim wraca i pada na pysk, na co najmniej 3-4 godziny:diabloti:

A teraz odnośnie nowego grafiku:

Do której grupy my się zaliczamy i jak mamy chodzić, bo nas nigdzie nie wymieniłaś:placz: Czyżbyśmy byli aż tak specjalnej troski, że wymagamy tylko pracy indywidualnej:-o:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...