Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[quote name='MagdaNS']
[B]Madzia222 pisz, ile potrzebujecie dla suni i podaj konto[/B].[/QUOTE]

To ja poproszę może o pomoc w kwocie 100 zł.
Bo tak naprawdę zbieramy na wszystko...
Na weta, na badania, na hotelik i być może na specjalistyczną karmę.
Już wysyłam PW z danymi skarbniczki Kremci.

DZIĘKUJĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Wyplata dla Kremci już poszła.
agata51[/B] ja wiem, że tak napisalaś na przelewie, ale poniewaz wieniec rocznicowy udalo nam sie kupic w kwocie, którą Skarpetowicze wpłacili zanim AlfaLS kupiła kwiaty i znicz, to wszystkie późniejsze wpłaty trafiły do Skrapety. Chyba że chcesz, żeby te wpłatę potraktowac jako ekstra.
Dotarła wplata do _Lara i moja.
Aktualny stan konta to 1005,09 zł

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym prosić o pomoc dla ślepej Duni.
Malutka ma szansę na odzyskanie wzroku.
Czeka ja konsultacja u dr. Nestorowicz w Grudziądzu i jeżeli badania wyjdą ok. - operacja u dr. Garncarza lub u dr. Łobaczewskiej w Warszawie.
Oto wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Maleńka-ślepa-DUNIA-z-kataraktą-może-widzieć!-NIE-MAMY-PIENIĘDZY-NA-BADANIE!/page17[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT][CENTER]kochani zwracam się do was o pomoc dla Paluszka, znalazłam go 1.06.11 potrąconego przez auto - na pierwszy rzut oka u weta były połamane paluszki, ale z każdym dniem u mnie na DT coraz gorzej się poruszał. Kolejna wizyta już z usypianiem i rentgenem pokazała, że oprócz paluszków, ma skompliowane złamanie kości ramieniowej i łokiowej, a w kończynach tylnych - chorobę Perthesa i aseptyczną martwicę kości udowej
[SIZE=3]- potrzebna będzie operacja, ale brakuje nam już funduszy na leczenie - to skomplikowane złamanie u tak małego pieska i wada główki kończyny. [/SIZE]
[SIZE=3]oto wątek malucha: [/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208818-Paluszek-potrącony-połamany-choroba-Perthesa-brak-funduszy-na-leczenie"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2088...zy-na-leczenie[/COLOR][/URL]!!!

Pare dni temu miał już pierwszy zabieg gipsowania przedniej łapinki i od razu kastrację, żeby zaoszczędzić 3 zabiegów (dokonano 2 razem)- w sumie pochłonęło to 300zł, a jeszcze czeka nas operacja na tylne nóżki po ściągnięciu gipsu z przodu, lecz to koszt 400zł - szukam wyjścia z sytuacji, bo koszty rosną a te zabiegi konieczne, zeby psiak poprawnie chodził.
Proszę kochani o wsparcie w miarę możliwości. Piesek ma 5/6 lat, wiem, że skarpeta wspomaga pieski powyżej 8 lat, ale nie mam już gdzie szukać pomocy, żeby zapewnić mu możliwość przeprowadzenia operacji.[/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik'][B] [/B]

[INDENT][CENTER]kochani zwracam się do was o pomoc dla Paluszka, znalazłam go 1.06.11 potrąconego przez auto - na pierwszy rzut oka u weta były połamane paluszki, ale z każdym dniem u mnie na DT coraz gorzej się poruszał. Kolejna wizyta już z usypianiem i rentgenem pokazała, że oprócz paluszków, ma skompliowane złamanie kości ramieniowej i łokiowej, a w kończynach tylnych - chorobę Perthesa i aseptyczną martwicę kości udowej
[SIZE=3]- potrzebna będzie operacja, ale brakuje nam już funduszy na leczenie - to skomplikowane złamanie u tak małego pieska i wada główki kończyny. [/SIZE]
[SIZE=3]oto wątek malucha: [/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208818-Paluszek-potrącony-połamany-choroba-Perthesa-brak-funduszy-na-leczenie"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2088...zy-na-leczenie[/COLOR][/URL]!!!

Pare dni temu miał już pierwszy zabieg gipsowania przedniej łapinki i od razu kastrację, żeby zaoszczędzić 3 zabiegów (dokonano 2 razem)- w sumie pochłonęło to 300zł, a jeszcze czeka nas operacja na tylne nóżki po ściągnięciu gipsu z przodu, lecz to koszt 400zł - szukam wyjścia z sytuacji, bo koszty rosną a te zabiegi konieczne, zeby psiak poprawnie chodził.
Proszę kochani o wsparcie w miarę możliwości. Piesek ma 5/6 lat, wiem, że skarpeta wspomaga pieski powyżej 8 lat, ale nie mam już gdzie szukać pomocy, żeby zapewnić mu możliwość przeprowadzenia operacji.[/CENTER]
[/INDENT][/QUOTE]

Cóż, ponieważ Skarpeta ma pieniądze i lepiej pomagać niż kisić pieniądze, ja jestem za przyznaniem pomocy Paluszkowi!

Link to comment
Share on other sites

Agusiazet, jesli piszesz, że trzeba pomóc, to zdaję się na Ciebie. Proszę mi na PW przysłać dane do przelewu, bo jutro wyjeżdżam na 9 dni i będę zupełnie odcięta od świata.
Elapieczus1 wysyłam Ci PW.
Za chwilę uzupełnię dane o wpłatach.
edit: potwierdzam, że dotarł przelew od Duni, bardzo dziękuję! Innych wplat nie odnotowalam. Nastepne rozliczenie zorbię po 25 czerwca, jak wrócę.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Zwracam się z prośbą o pomoc maksymalną w kwocie 120 zł dla starego, czternastoletniego psa FRANECZKA z tego wątku:
[B]Temat: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176179-Los-zrobi%C5%82-Mu-%C5%9Bwi%C5%84stwo%21-FRANECZEK-chyba-ma-guza-m%C3%B3zgu."]Los zrobił Mu świństwo! FRANECZEK chyba ma guza mózgu.[/URL][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]

Wstępne badania dały porażającą diagnozę - guz mózgu. Jest jeszcze parę innych chorób: [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2] skrzywienie główki, będące objawem zespołu przedsionkowego. [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Franio ma świerzb w obu uszach, [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]ma stan zapalny białkówek oczu[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2], ma niesymetryczne jadra, jedno jest powiększone - są w nim zmiany nowotworowe. [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Tak źle los obszedł się ze starym Franeczkiem, który półtora roku wcześniej miał wylew... [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2] [B]Wydatki na leki są OGROMNE.[/B]

W wypadku pozytywnej decyzji - konieczną kwotę zwrotu wpłacę do Skarpety natychmiast.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...