Jump to content
Dogomania

*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=sienna]A odnosnie Lenki, to wklejam kawalek meila od Dr Guta:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]"Ma ostatnio wilczy apetyt, ale to dobrze żeby doszła do siebie bo po tych przebojach ostatnich-to żal na nią patrzeć- po prostu wychudła ... :( Mimo to jest pełna energii i bardzo fajnie reaguje na swoje imie-kiedy się ja zawoła Lenka, Lenia...wtedy dostaje energii i pręży się jak sprężyna-oczywiście na miękkim podłożu bo czasami zdaża się jej z tej radości wywrócić."[/COLOR][/B]
[B][COLOR=sienna][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#a0522d]Pozdr, krako...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Dobrze zrozumiałaś.

Wpłaciłam 2 razy po 300 zł - raz za hotelik i raz za operację
Czyli operacja powinna być spłacona[/QUOTE]

[B]czy mozesz mi przeslac kopie wplat z banku np? ja cie tez przesle moje na meila. (moj mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])[/B]

[quote name='agaga21']kiedy lenka wyjeżdża?[/QUOTE]


[B]poki co robimy badania krwi, od momentu wyniku 6 miesiecy min (Lenka byla za slaba ostatnio po operacji na pobieranie krwi, tzreba 2 duze stzrykawy, wiec czekalismy az dojdzie do siebie).[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Sluchajcie, mam nie za dobre wiesci od Pana Guta....[/B]

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B]No chyba niezbyt dobre wieści tym razem.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B]Już 3-ci dzień jak przy tym samym żywieniu i pojeniu Lena załatwia się w klatce - no można sobie tylko wyobrażić jak wygląda kiedy przychodzimy żeby z nią wyjść na spacer - jest cała utaplana w tych odchodach... : ((((((([/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B]W ostatnim czasie fajnie przybrała na wadze i już się ucieszyłem, ale te ostatnie jej zachowania mnie niepokoja , ponieważ Konsultant z Wrocławia jak i my możemy podejrzewać niekorzystny rozwój choroby. Jeśli dalej tak bedzie to rokowanie dla niej zdecydowanie idzie w kierunku niepomyslnego.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B]Dzisiaj wyjeżdzam do Wa-wy na sympozjum, ale od poniedziałku bede w kontakcie mailowym.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B]Pozdrawiam: [/B][/COLOR][URL="http://vetoborniki.pl/"][COLOR=red][B]vetoborniki.pl[/B][/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B]Oczywiscie nie panikujemy jeszcze, ale chce, aby wszyscy wiedzieli na czym stoimy, aby potem nie bylo problemow na Dogomanii.[/B][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Ja mialam tez info od lek z Cambridge, ze w wiekszosci przypadkow tej chorby u staffow, ona postepuje (wolniej czy szybciej) i na razie leku dzialajacego na 100% jeszcze nie ma...[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Smutno mi teraz :-( [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Ps. bede w kontakcie tel z dr Gutem w poniedzialek, jak cos macie do przekazania albo pytania, to prosze piscie tu albo na mojego meila ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) [/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mamo ale kiepskie nowiny :( Moze to tylko chwilowe pogorszenie? Idzie jesien, szaruga to i zdrowie trosze slabsze...

Mysmy wczoraj dostaly nieciekawe wiesci odnosnie naszej 10cio miesiecznej Malwinki, u ktorej tez zaczynaja podejrzewac problemy neurologiczne :( To jeszcze szczeniak, moze wiec udaloby sie u niej jakos zatrzymac badz spowolnic postepowanie choroby?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193303[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...