Jump to content
Dogomania

ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hura! Widziałam Abbi na żywo!:sweetCyb:
W sobotę zrobiłam dudi_1 niespodziewaną wizytę po adopcyjną. Mówię Wam, to była spontaniczna akcja. Jechałam przez Pakość i nagle w mojej głowie powstał pomysł odwiedzenia Abbi. Bardzo chciałam ją zobaczyć, a nie wiedziałam, kiedy następny raz natrafi mi się taka okazja. Oczywiście, numer telefonu do 1_ dudi gdzieś zapodziałam. No nic, podjechałam więc pod domek dudi, a tam.... Abbi na łańcuchu?

He, he, oczywiście , że nie! Wszystko było w jak najlepszym porządku. :evil_lol: :evil_lol: Abbusia razem ze swoimi kompanami była w domku, szczęśliwa i zrelaksowana. Na początku trochę na mnie poszczekała, nawet się najeżyła, ale gdy ją pogłaskałam wszystko było już dobrze. ABBI jest prześliczna! Sunia jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach. Te jej czarne oczki lśnią niczym dwa węgielki. Abbi ma wyjątkowe białe umaszczenie. I ta kufa... Domki, które zrezygnowały z adopcji Abbi mogą naprawdę pozazdrościć 1_dudi takiego ładnego i słodkiego psiaka. No i co najważniejsze, Abbi świetnie dogaduje się z córeczką Państwa, w tej suni nie ma absolutnie agresji.
Jestem zakochana w tej psince, na pewno jeszcze kiedyś zrobię tam nalot. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam wątpliwości, że Abbi polubi najmniejszego członka rodziny ;)

A ja wrócę do spraw przyziemnych; zostały już rozdysponowane pieniądze z bazarku na zamojskie psiaki i dla Abbi przypadło 85 zł. Tak więc obecny stan konta wynosi:
[B]-357 zł + 85 zł [COLOR=Red]= -275 zł.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Nie miałam wątpliwości, że Abbi polubi najmniejszego członka rodziny ;)

A ja wrócę do spraw przyziemnych; zostały już rozdysponowane pieniądze z bazarku na zamojskie psiaki i dla Abbi przypadło 85 zł. Tak więc obecny stan konta wynosi:
[B]-357 zł + 85 zł [COLOR=Red]= -275 zł.[/COLOR][/B][/QUOTE]
Dobrze, ze piszesz o tych przyziemnych, bo trzeba się tym jakoś zająć, ale ja ostatnio miałam ważne sprawy rodzinne i muszę się trochę ogarnąć.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bedę na bieżąco podliczać, myślę, że tak będzie najlepiej.

[B]Przyszła wpłata 66 zł od mamamuminka[/B], tak więc obecny stan długu wynosi:
-272 zł + 66 zł = [COLOR=Red][B]-206 zł.

[/B][COLOR=Black]Zauważyłam, że poprzednio się pomyliłam, zamiast 272 zł napisałam 275 zł.[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Bedę na bieżąco podliczać, myślę, że tak będzie najlepiej.

[B]Przyszła wpłata 66 zł od mamamuminka[/B], tak więc obecny stan długu wynosi:
-272 zł + 66 zł = [COLOR=Red][B]-206 zł.

[/B][COLOR=Black]Zauważyłam, że poprzednio się pomyliłam, zamiast 272 zł napisałam 275 zł.[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

Strasznie duża różnica :roll:, nawet nikt się nie zorientował :evil_lol:. To dobrze, ze dług się zmniejsza ;), paczuszkę już tez wysłałam, bo mam zaufanie do tej osoby :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...