Jump to content
Dogomania

SARA mój aniołeczek [`]


Agga

Recommended Posts

Już chyba moge o tym spokojnie pisać:-(

[img]http://www.gdyniamojemiasto.pl/download.php?id=271[/img]

Odeszłaś tak nagle 17-02-2006. Walczylismy o Ciebie tydzien. Byłaś juz taka chora i zmęczona. Odeszłaś - byłam przy Tobie do ostatniej chwili.BYła to jedna z trudniejszych decyzji w moim życiu.
Byłaś moją przyjaciólką. Spędziłysmy prawie 12 lat razem. Były lepsze i gorsze chwile.Od dnia kiedy odeszłaś duzo sie zmieniło. COśwe mnie pekło. Zamknęłam sie w sobie. CZesto płacze tak jak teraz.Ciagle wracam do CIebie mysllami. Twoje zdjecia sa wszędzie. DLaczego mnie zostawiłaś kochana? Cała rodzina bardzo teskni za TOBĄ. Wiesz nawet jasiu i Agatka bytają gdzi ich "łała" tłumaczymy im, że pojechałaś. Oni oglądają twoje zdjęcia w albumie. Takie małę dzieci a tak pamiętają.
Saruś dlaczego to tak boli. Wszystkie twoje rzeczy sa schowane.
Zawsze będziemy o TObie pamiętać...Pare razy śniłaś mi się...
Przyjaciółko moja dzis do Ciebie dołączyła LAZY. Opiekuj się nią

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agga ja tak bardzo pragnę żeby przyśniła mi się moja Bella co wieczór myślę o Niej i zawsze mam nadzieję że tej nocy ją zobaczę tak bardzo tego potrzebuję ale choć odeszła w czerwcu do tej pory nigdy mi się nie przyśniła . Jesteś szczęśliwa że masz swojego Skarbka chociaż we śnie mnie pozostają tylko zdjęcia i wspomnienia ale nie tracę nadziei że kiedyś zobaczę we śnie moją dziewczynkę . Pozdrawiam Basia

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen][COLOR=black]Basiu przykro mi. Zyczę CI aby Bella się przyśniła. To jest piekne jak sie tak sni. Zdjęcia tez jej mam -oglądam wspominam płacze. Łzy kapią na zdjęcia. Wczoraj Zasnełam ze zdęciem w ramce.[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=RoyalBlue][I][B]Agguś , czekałam na ten zakąteczek Saruni tutaj na Tęczowym Moście .
Wiem , trzeba wyczekać i znaleść dzień w którym można coś już napisać ...ja dzięki temu ,że Harley tutaj ma swoją galeryjkę mogłam wygadać się kiedy było mi bardzo źle i spotkać się z Tymi od których odeszli najbliźsi ....

SARUNIU pamiętamy [']['][']
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Podobnie jak Ala czekalam kiedy wspomnienie o Sarci tu zagosci, obok Atosa, Harleya, Belli i wielu innych psiakow - jakos mi latwiej, i bo wiem, ze sa tu osoby przezywajace odejscie Przyjaciela rownie mocno jak ja. Wiem, ze moge liczyc na slowa otuchy, wsparcia - i Ty rowniez, bo jestes wsrod swoich, tylko zal i smutekz powodiu okolicznosci.

Link to comment
Share on other sites

Tak, są razem a dziś jeszcze dołączył do nich mój Maks.I ja do licha pytam tylko DLACZEGO????
Agga, ogladaj zdjecia, dotykaj rzeczy ,myśl i płacz.To jest najpiekniejsze co po nich zostało.Tylko tak trudno się żegnać.I pytanie pozostaje bez odpowiedzi.Dlaczego????

Link to comment
Share on other sites

Ten ból nie mija... to pytanie zostaje... wspomnienia też... niech one Cię umocnią... trzymaj się... to piękny gest pożegnania i bardzo ejsteś dzielna, ze się odważyłaś to napisać

dla Saruni ['] i dla wszystkich innych... Lazy... i mojego Bossa... [']

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]Saruś wczoraj minęło dwa miesiące. Dwa miesiące odkąe Ciebie nie ma. WIesz sloneczko. na świeta byłam u DOminika. Jak weszłam na wybieg i dopadła mnie 6 haszczaków wymiekłam. Gdy zostałam sama z nimi łzy same poleciały. :placz: 6 jęzorów, 6 rozbrykanych spragnionych pieszczot i wpatrzonych we mnie mordeczek. A ja zaledwie mam dwie rece. Ja nie mam juz nawet jednej mordeczki... Ja od nich mogłabym nie wychodzić. A wiesz Saruś jak dzownił Twoj pan i jak pisałam tez sms do nich to o mało co a abym sie zapytała Jak tam Sarcia. Ja bardzo czesto się łapie na takich sytuacjach. Tak mi Ciebie brakuje. A twoj pan nie chce juz innego psa tylko Ciebie.:shake:Chyba nie ma juz szans na nowego przyjaciela.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]Aniu bardzo mi przykro. Wiem co czujesz. Człowiek tęskni i tęskni.Dziś na działce robiliśmy porządki. Znalazłam Sarci miskę. Gdzieś jeszcze jest jej zielona piłeczka. JUtro pojade z tatą i ciocią do ogornidczego. Miałam kupic drzewko owocowe ale zmieniłam zdanie będzie to róża a jeszcze nie wiem jaki kolor. Będzie do róża dla Sarci. NIe mogłam jej zabrać ze sobą więc chodż to zrobię.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...