Jump to content
Dogomania

SARA mój aniołeczek [`]


Agga

Recommended Posts

[COLOR=Black][B]Wiem Aguś....[/B]

[/COLOR] [B][COLOR=darkgreen][COLOR=Black]Dziś przyszli do nas bliscy znajomi z czteroletnią córcią. Pierwsze co to zapytała mojej mamy :Gdzie twoj pies? ROdzice zaczeli jej tłumaczyć ze piesek pojechał, ze był chory i pojechał. A ona: A dlaczego? To w koncu jej rodzice powiedzieli, że piesek poszedł do nieba. A ona do mojej mamy: To ja Ci kupie nowego.[/COLOR]:placz:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Wiem Aguś....[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Dziś przyszli do nas bliscy znajomi z czteroletnią córcią. Pierwsze co to zapytała mojej mamy :Gdzie twoj pies? ROdzice zaczeli jej tłumaczyć ze piesek pojechał, ze był chory i pojechał. A ona: A dlaczego? To w koncu jej rodzice powiedzieli, że piesek poszedł do nieba. A ona do mojej mamy: To ja Ci kupie nowego.:placz:[/COLOR][/B][/quote]
Ech.... wiem jak się teraz musisz czuć Kochana...

calym sercem jestem z Tobą:*

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]Saruś jutro kolejny 17. To już 3 miesiace. Jutro Twoj pan ma urodziny. Ciebie nie ma. Dzis jadąc z nim autem rozmawialismy o Pagajku i tak zeszło na Twoj temat. Jemu tak Ciebie brakuje.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]Alu nasze piechy na pewno mają się dobrze.[/B]
[B]Saruś dziś mijają 3 miesiące. Dla mnie każdy dzie[/B][/COLOR] [COLOR=Black]ń[B] bez Ciebie taki inny.[/B]
[B]Tęsknimy.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]Saruś kochana byłam dziś na działce Twoja = Nasza róża pięknie rośnie.Już ma jeden pączek. Czekam aż zakwitnie. Wiesz Saruś co mnie zaskoczyło może to śmieszne ale napisze. Mamy na działce kilka róż zauważyłam, że wszystkie oblazły mszyce a jedna róża jest czysta To TWOJA róża. [/B]
[B]Wczoraj był piątek to dla mnie zawsze pozostanie ten piątel:shake: Dziś jak szłam do domu z działki mamie sie wyrwało wyjdź z psem:-([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie przeczytalam znow caly temat, mam oczy pelne lez, wiem Kim dla Ciebie jest Sara, wiem i tak ja Ty za Nia, ja tesknie za Toniem, ja mam pocieszka i bardzo, bardzo bym chciala, zebys i Ty miala taka swoja pomarszczona mordke.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]Jolu kiedyś będę miała.[/B]
[B]Dziś szłam do sklepu. Z na przeciwka szła dziewczyna z dwoma bokserkami. Wczesniej ją tez widziałam. Oczy mi się zaszkliły, coś w gardle staneło:-([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]Sarenko pamiętasz tak też do Ciebie mówiłam. Dziś znowu piątek. W każdy piątek wracają przykre wspomnienia:( [/B]
[B]Serce mocniej bije na widok bokserów.[/B] [/COLOR]

[FONT=Comic Sans MS][B]To tylko pies , tak mówisz tylko pies...[/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]A ja ci powiem, że pies często więcej jest niż człowiek[/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]On nie ma duszy mówisz...[/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]Popatrz jeszcze raz psia dusza większa jest od psa i[/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]kiedy się uśmiechasz do niej ona się huśta na ogonie[/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]A kiedy się pożegnać trzeba i psu iść do psiego nieba[/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]to niedaleko pies wyrusza przecież przy tobie jest psie niebo[/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]z tobą zostanie jego dusza.[/B][/FONT]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black][FONT=Times New Roman]Zawsze jak sobie to czytam łzy stają mi w oczach. Bo głowa myśli jedno a serce swoje[/FONT].[/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=darkgreen][COLOR=Black]Jak widzę psy z którymi się bawiła, miejsca do których chodziłyśmy.:-([/COLOR] [/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]Katerinas LAZY, SARA, Pagaj i wiele innych odeszło.[/B]
[B]Boże to tak boli.[/B]
[B]Ja pochlipuje co chwilkę, tak aby nikt nie widziała w domu.W pracy tez mi sie zdarza jak jestem sama.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wiem, wiem Aggus
Wczorajszy wieczor czytalam o Sarze... o Pagaju... o Lazy....:-( .... a lzy kapaly mi na klawiature :-( :-(
Nie wiem co mam Wam powiedziec.... to naprawde strasze. :-( Ja tak sie boje tego momentu.... Odeszly mi juz w zyciu dwa psy.... a nadal jak o nich pomysle lzy cisna sie pod powieki :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

A ja... ja chyba jestem dziwna. Albo nienormalna. Bo właściwie po Halce to płakałam tylko raz - gdy się dowiedziałam. A potem... potem nauczyłam się po prostu ją wspominać, nie kojarząc tych wspomnień z jej śmiercią....
Aż się boję - może ja jestem nienormalna..???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']A ja... ja chyba jestem dziwna. Albo nienormalna. Bo właściwie po Halce to płakałam tylko raz - gdy się dowiedziałam. A potem... potem nauczyłam się po prostu ją wspominać, nie kojarząc tych wspomnień z jej śmiercią....
Aż się boję - może ja jestem nienormalna..???[/quote] - nie , nie jestes nienormalna! Ty Ja tak kochasz! Ty taki znalazlas sposob!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...