Jump to content
Dogomania

wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czasami jak suczka "wpadnie" robi się jej zastrzyk. Potem chyba może mieć jeszcze w życiu szczeniaki. Jednak słyszałam, że to bardzo kiepska metoda. Suczce znajomych nie dość, że nie przerwał on ciąży to jeszcze szczeniak ( jedyny, który urodził się żywy ) był fatalnie zmutowany. Miał guzy, jakieś braki w narządach wewnętrznych itp. Suczka zachorowała i musieli ją operować. Dlatego Perełce najlepiej, żeby zrobili sterylkę aborcyjną jeśli jest w ciąży. Jeśli nie to problemu nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

jesooooooooooo.......oby nie była....aczkolwiek coś tak przeczuwam....to by było już przelanie czary goryczy, dwa tygodnie temu jak ją zabrałam z lasu lekarz stwierdził, że w ciąży nie jest, przynajmniej nie w zaawansowanej....
....zobaczymy jutro ....muszę być dobrej myśli bo zwariuję...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że to już jutro. Na sterylkę nie będzie za późno nawet jakby była :) Ale może jedynie przytyła od dobrego jedzonka. Szczególnie jeśli apetyt jej dopisuje ;) Moja sunia przytyła 1,5 kg od kiedy pojawił się w domu drugi piesek.:lol:
Będzie dobrze !!!

Link to comment
Share on other sites

Shantara ...pocieszasz mnie...czyli sterylkę i tak i tak zrobią w razie czego?....uffffffffff....bo szczeniaków bym już nie przeżyła chyba....:shake: nie wspomnę nawet o mojej rodzinie

...lewkonia myślisz, że po sterylce może już nie atakować mojej kruszynki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Shantara ...pocieszasz mnie...czyli sterylkę i tak i tak zrobią w razie czego?....uffffffffff....bo szczeniaków bym już nie przeżyła chyba....:shake: nie wspomnę nawet o mojej rodzinie

...lewkonia myślisz, że po sterylce może już nie atakować mojej kruszynki?[/quote]

Powinni zrobić :) Co do atakowania to pewnie jeśli powodem agresji była ciąża to się ataki nie ponowią potem. Ale możliwe, że panie się po prostu nie polubiły... Aga koniecznie dawaj jutro znać jak już będzie po wszystkim, żebyśmy się tu nie martwili o Perełeczkę zbyt długo.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że dam znać Cioteczki.......a paznokciie to chba obgryzę z nerwów do łokci...;)
...a Perełka chodzi po kuchni i szuka jedzonka...głodna jest bidulka, ale takie zalecenia lekarza .....no i moje pozostałe psy też z nią mają dietę bo np. mój Polo ukochany (owczarek) jada najchętniej około 2.00 w nocy a dzisiaj zastanie pustą miskę....:evil_lol: nie zaszkodzi mu...tym bardziej, że zjadł dzisiaj pączka i kilka eklerków (skorzystał z tego, że byli goście;))..cwaniaczek mój najsłodszy....

Link to comment
Share on other sites

Aga trzymam za Was kciuki - o której ta sterylka??
Nie martw się nawet jeżeli Perełka jest w ciąży to zrobią aborcję co i tak lepsze od usypiania potem szczeniorków.
Może ten ktoś kto był jej "PANEM" zobaczył, że się dobrał do niej pies i żeby pozbyć się kłopotu wyrzucił ją.:shake:
Ale to wyjaśniałoby jej agresję w stosunku do jamniczki:cool3:
Aga w każdym razie dziś najgorszy dzień a potem może byc tylko lepiej i lepiej dla Was obu ;)

Link to comment
Share on other sites

Aga! Zaatakowała jamniorkę, bo walczyła o przestrzen życiową dla swoich dzieci. Po sterylce może złagodnieć. Może się tak zdarzyć - niestety - że pierwsze złe wrażenie nie minie i już nigdy sie nie polubią.:razz: Nie ma co ci ściemniać.
[B]Perełko trzymaj się na tej sterylce dzielnie, bo masz najdzielniejszą opiekunkę na świecie![/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale sterylka miała być dziś o 10.00 albo 11.00. Ja w każdym razie trzymam kciuki od 9.00 tak na wszelki wypadek
;) Będzie dobrze.
A z jamniczką... a jak ona reaguje teraz na Perełkę? Ona też może mieć awersję po tym co się stało.

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, mam dzis urwanie głowy, ale kciuki trzymam i myślami jestem przy Was Aga. Boję się że wieści dowiem się dopiero 4.05 bo na necie jestem tylko do 15-tej dziś.Nie wiem czy kawiarnie internetowe będą otwarte w ten długi weekend :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...