Jump to content
Dogomania

wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shantara']Naprawdę nikt się nie odzywał w sprawie Perełki? :crazyeye: Przecież to ładny, młody i zdrowy piesek.[/quote]
No właśnie, powiem gorzko. Łyse, ślepe, stare i poranione mają większe szanse... I chociaż oczywiście tym prawdziwym biedom życzę jak najlepiej to bardzo to jest niesprawiedliwe...

[quote name='shantara'] A ja jestem straszna gapa... nadal nie wiem jak banerek sobie umieścić w podpisie. No i nikt mnie uświadomić nie chce :([/quote]

Ja wstawiam tak:
po pierwsze mam otwarte okno z profilem użytkownika i drugie z interesującym mnie banerkiem. Wybieram właściwości banerka i kopiuję adres (właściwości obrazka).
edytuj podpis - nad okienkiem z podpisem masz pasek narzędzi i trzeba kliknąć kwadracik z rysunkiem górek ;) czyli "wstaw obrazek"
otwiera się okienko, w które wklejam zapamiętany adres
o ile wszystko zrobisz dobrze, to powinno się w podpisie pokazać zdjęcie
z okna z banerkiem znowu z właściwości banerka kopiuję tym razem właściwości odnośnika-adres
zaznaczasz je
klikasz na globusik z ogniwami, czyli wstaw odnośnik ;)
pojawia się okienko, w które trzeba skopiować adres odnośnika
nie mam talentu pedagogicznego, ale mam nadzieję, że się uda :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']No właśnie, powiem gorzko. Łyse, ślepe, stare i poranione mają większe szanse... I chociaż oczywiście tym prawdziwym biedom życzę jak najlepiej to bardzo to jest niesprawiedliwe... [/quote]

Też to zauważyłam.Te biedaczki zasługują na domki. Ale Perełka i pieski jej podobne też zasługują na swoje miejsce. Tym bardziej jeśli są młode i pełne energii. Nie powinny czekać do starości w jakimś schronisku :shake: Perełka z tego co pamiętam ( jak pisała Aga ) ma około roku. Pewnie gdyby miała 6-9 miesięcy mniej to już by leżała w domku :-(


[quote]
Ja wstawiam tak:
nie mam talentu pedagogicznego, ale mam nadzieję, że się uda :cool3:[/quote]

Udało się. Dziękuję Dabrowka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Perełka ma jutro sterylke............nie wiem czy się cieszyć czy martwić....cholercia...

Ona naprawdę ma jakieś niemiłe wspomnienia z załatwianiem się....bo wczoraj była na spacerze o 5.30 rano , zrobiła siku i koopke a potem cały dzień nic , normalnie piła, jadła...ale załatwić się nie chciała.........dopiero dziś rano na spacerze...(w domku też nie zrobiła)...aż mi jej szkoda.
Poza tym widzę jak bardzo cierpi w tym kagańcu i bardzooooooo mi jej szkoda...ona powinna biegać i cieszyć się z życia pełną gębą...a tu taka bida :( niestety ja nie zaryzykuje pogryzienia znowu mojej kruszynki ....jejjjjj....jak ciężko

Link to comment
Share on other sites

Aga a dawałaś jej jakąś nagrodę za zrobienie siuuu i koopki na spacerze bo z tego co wiem to dobrze działa na pieseczki, tym bardziej jak wspomnienia mają złe.[SIZE=5][B]?[/B][/SIZE]
[COLOR=red][B]Trzymam jutro kciuki za Perełkę i mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku.[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]I trzymam też kciuki za Ciebie Aga, bo dla Ciebie to też nic przyjemnego oddać Perełkę pod skalpel, ale pamiętaj to tylko dla jej dobra[/B][/COLOR]. Może wtedy domek znajdzie się szybciutko, cały czas mam nadzieję i myślę optymistycznie tym bardziej że to [B]PIĘKNA SUNIECZKA[/B].
[SIZE=5][B]Mizianie dla małej i pozdrowienia i uściski dla Ciebie![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Aga to normalne, że się denerwujesz. Na pewno wszystko będzie dobrze. Ivory ma racje, to dla dobra suni i mimo, że nie jest przyjemne to trzeba to przejść.
Trzymaj się Aga mocno jutro. Ja będę trzymać kciuki za Was obie :)
No i koniecznie daj znać jak już będzie po wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam Cioteczki za dobre słowo.....zaczynam podejrzewać, że Perła może być w ciąży......jakoś zgrubiała (być może od normalnego jedzenia od dwóch tygodni) cycuchy ma nabrzmiałe i coś jej leci z dróg rodnych (śluz jakiś)...mój pies się nią nie interesuje więc to nie jakaś tam wydzielina "cieczkopodobna"....
...chyba nie odmówią zrobienia sterylki?...tym bardziej, że to ten wet. mówił, że nie jest w ciąży po przywiezieniu z lasu...

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że ciąża jest możliwa... Może dlatego ją wyrzucono. Jeśli jest wczesna ciąża to zrobią sterylkę aborcyjną. Tylko jej nie daj zastrzyku zrobić jeśli jest w ciąży. Moja znajoma miała po tym tragiczne przejścia a jej sunia mało nie zmarła...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...