Jump to content
Dogomania

wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P


Aga_Mazury

Recommended Posts

[quote name='beka']Witaj Aga.
Podaj mi nr konta, to prześlę "cegiełkę" na szczepienie.
Ogromnie dużo robisz dla tej suczki.[/quote]

:calus: :modla: DZIĘKUJEMY :loveu: :loveu: :loveu:


[B]Agnieszka Korbal[/B]
[B]Ostróda[/B]
[B]70116022020000000047286462[/B]

[B]Perełka dziękuje za szansę na życie :oops: [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga_Mazury']
[B]Perełka dziękuje za szansę na życie :oops: [/B][/quote]

Nie znam nikogo w Ostródzie (no, teraz już znam...). Nie znam nikogo, kto mógłby i chciał wziąć sunię do siebie.

Wspomogłam trochę konto Perełki - dopóki mam czym ;)

Link to comment
Share on other sites

Odcięli mi wczoraj internet....wrrrrrr....i tęskniłam za Wami :)

Niestety Green...nikt oprócz tych dwóch osób się nie odezwał...

Perełka już reaguje na swoje imię :) uśmiech ma jak "rogal" białe ząbki jak u gwiazdy filmowej ...no niestety cały czas w kagańcu ściąganym tylko do jedzenia :( znowu na dwa dni się zacięłą z siku i koopą ....ale wczoraj około 22.00 w kuchni powódź...(ufff...lepiej na terakocie niż dywanie)....nawet mój mąż mi pomógł sprzątać...bo brzusio coraz większe ;) a dzisiaj koopa na dywanie ;) a dworze nic....ale to najmniejszy problem....
....umówiona jest już na sterylizację w następnym tygodniu i potrzebuje około 2 tygodnie opieki ....nie wiem czy to będzie u mnie możliwe, ale postaram się.........tylko naprawdę pilnie potrzebuję dla niej domku bo ona się przyzwyczaja i znowu będzie cierpieć maluszek radosny....

....potwornie kleszczy nałapała...dostała wczoraj kropelki, mam tylko nadzieję, że żadnego choróbska nie będzie.....

DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA ZAOFEROWANE WSPARCIE FINANSOWE I TE NIEFINANSOWE.....dzięki temu jeszcze jakoś daje radę...

pozdrawiamy

Aga, Polo, Pajda,Kubuś i Perełka

Link to comment
Share on other sites

Ciotka Ivory jest z Wami i cały czas o Was myśli:roll: nawet jak jest zawalona robotą za którą płacą jej nędzne grosze:razz:
Aga dalej tak strasznie musisz walczyć z otoczeniem w sprawie małej?? Jestem pełna uznania dla Ciebie:loveu:
[SIZE=4][B]Mam nadzieję, że dom się znajdzie tym bardziej że nie dość że piękna, przylepna to młoda.[/B][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Perła nie obijaj się! Hop na górę[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...