Jump to content
Dogomania

mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Nano']będę miała pomoc co do transportu małej do Poznania, więc będzie do odebrania w Poznaniu...[/QUOTE]
[B]Nano[/B], ale dziewczyny i tak mają po drodze więc specjalnie nie trzeba transportu załatwiać ;) Transport był potrzebny jak maluch miał jechać do mnie.

Czy możesz podać mi na priv nr telefonu do właścicieli pekinki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']ale taki problem to nie problem, nie wiem czy mała jeszcze nie pojedzie do weta wiec i tak bedzie w Poznaniu[/QUOTE]

Jeśli nie ma koniecznej potrzeby to niech nie odwiedza gabinetów wet. bo może coś złapać.
I tak będzie przebadana na wszystkie strony za ok.tydzień.
Skoro będziemy zabierały sunię od Ciebie to [B]proszę aby zrzeczenie się suni podpisał właściciel. [/B]
Będziemy w kontakcie.Telefon do Ciebie mam.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Proszę, zajrzyjcie na wątek szczeniaka - szkieletora mieszkającego na ulicy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [COLOR=Red]On na cito potrzebuje pomocy![/COLOR][/B]

[COLOR=Black][B][url]http://www.dogomania.pl/threads/185349-SZKIELET-PSIEGO-DZIECKA-wo%C5%82a-JE%C5%9A%C4%86-jego-dom-to-ulica[/url][/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]Nano[/B], tylko wiesz że masz to załatwić jak należy, skoro chcesz być osobą pośrednicząca w tej "transakcji"?
Na zrzeczeniu MUSZĄ być dane właściciela psa a nie jakieś przypadkowe... także, nie bardzo rozumiem jakby to miało wyglądać skoro oni "nie chcą mieć problemów"...?

O nr tel do właścicieli możesz poprosić jak będziesz do nich jechała. Sama pisałaś, że jeździsz tam "na pamięć" - więc tam bywasz ?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Przyjeżdżamy po małą[B] 2[/B][B]0.05 tj w czwartek [/B]to już pewne
Nano wysłałam Ci na PW formularz zrzeczenia się małej przez właściciela.
Będziemy na bierząco w kntakcie bo nie wiem dokładnie o której będziemy ją od Ciebie odbierać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...