Jump to content
Dogomania

mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.


Recommended Posts

czyli rozumiem, że Agucha i koci-świat jesteście zainteresowane sunią ?? Rozstrzygnijcie między sobą która na 100% bierze psa i dajcie mi odpowiedz. Sunia za 2 tygodnie będzie już samodzielna i do odbioru. Wysłałam wam na priv mój nr tel. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czyli mała dalej jest w pseudohodowli, tak jak moja Iwonka - wybrakowanego szczeniaka nalezy się pozbyć (czytaj zabić) bo zarobku nie ma???? a śliczna parka pekinów dalej będzie beztrosko mnożona i będa się rodzić co jakiśczas wadliwe genetycznie szczeniaki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']właśnie rozmawiałam z właścicielami - mała jest wstępnie zaklepana. Jeżeli potencjalni nabywcy się odmyślą liczę na was !!![/QUOTE]
Czyli mam rozumieć, że DT odpada bo są chętni dać jej DS?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']właśnie rozmawiałam z właścicielami - mała jest wstępnie zaklepana. Jeżeli potencjalni nabywcy się odmyślą liczę na was !!![/QUOTE]

potencjalni nabywcy, kt jak sie dowiedzą i rozpoznają dysfunkce malucha wywala...
oby byli to ludzie z klasą :/

jeżu...ciekawe czy ci handlarze uprzedzili potencjalny DS,ze pies moze miec klopoty :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']potencjalni nabywcy, kt jak sie dowiedzą i rozpoznają dysfunkce malucha wywala...
oby byli to ludzie z klasą :/

jeżu...ciekawe czy ci handlarze uprzedzili potencjalny DS,ze pies moze miec klopoty :/[/QUOTE]

Też mnie to ciekawi, bo potem malutka może im się znudzić i problemy będą dla nich problemem.... I znowu będzie szukać domu....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://img153.imageshack.us/img153/1428/malasunia.jpg"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1428/malasunia.jpg[/IMG][/URL]

zostałam poproszona o wrzucenie fotki,łapka
[/FONT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zeberka4'][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://img153.imageshack.us/img153/1428/malasunia.jpg"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1428/malasunia.jpg[/IMG][/URL]

zostałam poproszona o wrzucenie fotki,łapka
[/FONT][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Jejku...ale biedna psina...Oby to byl dobry domek,ktory ja chce wziasc...

Link to comment
Share on other sites

[B]Grazia[/B]...przepraszam, ale to nie licytacja... Chętnych pewnie będzie wiele, a jeżeli ten DS o którym mowa jej nie przyjmie - dziewczynka jedzie do Fundacji Koci Świat, która zdecyduje gdzie sunia będzie mieszkać ;)

Czy ten domek o którym piszesz - jest zainteresowany ogólnie adopcją czy adopcją psa "rasowego"?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze gadasz Agucha. To jest ciężko chory pies-skarbonka. Niewykluczone, że z całym zespołem wad genetycznych mniej lub bardziej możliwych do wyleczenia. A jeśli to sama diagnostyka będzie kosztowała majątek. Czy Ci ludzie wiedzą o tym? Czy też widzą wyłącznie małego, słodkiego, "rasowego" szczeniaczka gratis?
Żeby było jasne-nie jest marzeniem mojego życia przejęcie nad nią opieki, szczególnie teraz w chwili dołka finansowego...
Po prostu nie widzę innego wyjścia.

[quote name='Agucha'][B]Grazia[/B]...przepraszam, ale to nie licytacja... Chętnych pewnie będzie wiele, a jeżeli ten DS o którym mowa jej nie przyjmie - dziewczynka jedzie do Fundacji Koci Świat, która zdecyduje gdzie sunia będzie mieszkać ;)

Czy ten domek o którym piszesz - jest zainteresowany ogólnie adopcją czy adopcją psa "rasowego"?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Na pewno lepszy DT u Aguchy a potem pełna diagnostyka małej w "KŚ" niż DS który nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji...
Zapewne większość pamięta Dudusia (pekińczyka) Oktawii - ile kosztowało ją pracy i pieniędzy ratowanie ułomnego szczenięcia.
Tragiczny finał też wszyscy znamy...
[B]Dlatego proszę właścicieli małej aby dobrze rozważyli propozycję Kasi[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...