Jump to content
Dogomania

mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no to wy umówcie się między sobą co i jak i dajcie znać... :) mam nadzieje, że będę mogła na bieżąco śledzić losy i postępy małej :) trzeba będzie jej osobny wątek założyć... i taka jeszcze moja prośba – aby sunia była – możliwie jak najszybciej – wysterylizowana - o ile stan zdrowia małej na to pozwoli. Nie chcę aby się jeszcze męczyła z cieczką, i była męczona przez inne psy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']ale szybciej jak za 5-6 miesięcy raczej nie ma co marzyć ;)[/QUOTE]
no w sumie tak - w koncu "na czymś" piszemy :) no oczywiscie, że wcześniej nie będzie dało rady to logiczne ;)

Link to comment
Share on other sites

Czekajcie bo z tego co zrozumiałam(dopiero co przeczytałam cały wątek) mała ma być do odebrania za dwa tygodnie.Tak?
Obie z Kasią osobiście będziemy za ok. dwa tygodnie w ok.Poznania więc od razu możemy ją zabrać do "KŚ"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Czekajcie bo z tego co zrozumiałam(dopiero co przeczytałam cały wątek) mała ma być do odebrania za dwa tygodnie.Tak?
Obie z Kasią osobiście będziemy za ok. dwa tygodnie w ok.Poznania więc od razu możemy ją zabrać do "KŚ"[/QUOTE]
I to jest najlepsze wyjście!
Niunia i tak będzie jeszcze ok. 2 tyg przy matce, więc nie ma sensu jej zaczepiać.
Dziewczyny z KŚ akurat wbiją się w termin odbioru Kruszynki i od razu wezmą ją do miejsca docelowego. Nie ma sensu męczyć jej bezsensownymi wędrówkami po PL :)

Zaciskam kciuki za powodzenie!

Link to comment
Share on other sites

Jak ma 4-5 tygodni to nie można jej jeszcze zabierać...
Mam nadzieję że ludzie u których jest to rozumieją - w ogóle nie wyobrażam sobie sprzedaży szczeniąt 4-5 tygodniowych
ale wiem że tak się dzieje niestety.
[B]Zabierzemy ją na pewno więc niech właściciele pozwolą jej być przez ten czas przy mamie.[/B]
Przecież to między innymi czas kiedy szczenię jest na etapie nauki stadnych zachowań, etapie kiedy to suka uczy swoje małe relacji ze sobą ,rodzeństwem i otoczeniem.
Ponadto obeconość matki jest szczenięciu potrzebna do stabilnego rozwoju emocjonalnego.
Nic nie wiemy o szczepieniach czy w ogóle jakieś ma.
Na prawdę ostatnią rzeczą jaka jest jej teraz potrzebna to wędrowanie z domu do domu...

Link to comment
Share on other sites

ja na bieżąco będę starała się pisać jak sytuacja wygląda, Kasia z KŚ ma do mnie nr wiec jak cos to dzwonić :) co to miejsca odbioru itd myśle, że umówimy się gdy będziemy się zbliżać do planowanego terminu odbioru, no chyna, że wolicie teraz to nie mam nic przeciwko ;)

Link to comment
Share on other sites

Szczegóły odbioru malucha omówimy telefonicznie - jak już 100% będziemy wiedziały w który dzień przyjedziemy

Zapraszam do uważnego przeczytania tego wątku.
Chodzi o uświadomienie powagi sytuacji z jaką możemy mieć doczynienia w przypadku tej suni- oby nie chorowała na to samo co Duduś

[URL="http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=33&t=1626"]Pekinek Duduś wady anatomiczne\genetyczne wady-wrodzone dysfunkcje - ZA TM:([/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Zapraszam do uważnego przeczytania tego wątku.
Chodzi o uświadomienie powagi sytuacji z jaką możemy mieć doczynienia w przypadku tej suni- oby nie chorowała na to samo co Duduś

[URL="http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=33&t=1626"]Pekinek Duduś wady anatomiczne\genetyczne wady-wrodzone dysfunkcje - ZA TM:([/URL][/QUOTE]
Dzięki Małgoś za wątek, sama miałam Cię poprosić o namiar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Dzięki Małgoś za wątek, sama miałam Cię poprosić o namiar.[/QUOTE]
A tu jego wątek z DOGO- warto przeczytać aby zapoznać się z tematem wad genetycznych u szczeniąt....

[B][SIZE="3"][URL="http://www.dogomania.pl/threads/124696-Pekinek-Duduś-wady-anatomiczne-serca-mostka-KLP-zwichn.stawu-łokciowego-Duduś-za-TM"]Pekinek Duduś-wady anatomiczne:serca,mostka,KLP, zwichn.stawu łokciowego -Duduś za TM[/URL][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']gadałam z właścicielem, podobno nie ma problemu żeby mała była u nich jeszcze 2 tygodnie :)[/QUOTE]
OKi.
Będziemy z Kasią w Poznaniu 18.05 lub 20.05 lub 21.05 - to jeszcze do ustalenia.

Link to comment
Share on other sites

[B]Nano,[/B] zawsze możesz podać Małgosi albo Kasi namiar na tych ludzi, a one odbiorą psiaka ze źródła ;)
Wydaje mi się, że tak będzie najlepiej, bo przynajmniej porozmawiaja osobiście i dowiedzą się wszystkiego co je będzie interesowało ;)

Z resztą, jak na mój gust - powinni się zrzec zwierzęcia na rzecz Fundacji Koci Świat...to by wypadało załatwić osobiście :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']tyle, że ja nie znam adresu... zawsze jeździłam na pamięć...
zobaczymy w jaki dzień dziewczynom będzie pasować :)[/QUOTE]
Kochana, ja mówiłam o nr telefonu ;)
Adres sami podadzą :) Przecież nikt nikomu nie zrobi niespodziewanego nalotu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...