Jump to content
Dogomania

mdjanuszkiewicz

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mdjanuszkiewicz

 • Rank
  Member
 1. no niestety. nonsens straszny, ale lepiej przynajmniej uratować malutką.
 2. hej, macie może wyniki owej łódzkiej wystawy?
 3. witam. jestem zainteresowana adopcją jakiegoś samca myszoskoczka! bardzo proszę o kontakt mailowy: [email protected] (jeśli adopcja jest już nieaktualna, również prosiłabym o informację)

  mam na razie 6 samic, 4 chłopców (piąty na razie rośnie u hodowcy :P) - są to jeszcze młodzieńcy, dlatego nie mogę przygarnąć żadnego staruszka. zaznaczam, że nie prowadzę hodowli, mam po prostu dwa terraria, skoczki rozdzielone są wg płci.

  jeżeli, chłopcy nie znaleźli jeszcze domów, chciałabym dostać więcej informacji o szacowanym wieku samczyków, oraz mieć możliwość obejrzenia ich z osobna, na tych zdjęciach niewiele jednak widać. chodzi mi o tych, którzy są jeszcze młodzieżą (ze zdjęć wnioskuję, że lilac spotted i argente)

  mieszkam w warszawie, lat mam 19, tutaj jest troszkę o moich gerbilach.

  pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  monika januszkiewicz

 4. [SIZE=4][COLOR=YellowGreen]UWAGA![/COLOR] Po dokładnym zbadaniu weterynarz orzekł, że piesek ma około[/SIZE] [B][SIZE=6]3 lat![/SIZE][/B]
 5. imię: [B]Szarik[/B] (nadane przez nas) wiek: [B]ok.5-6 lat[/B] płeć: [B]pies[/B] rasa: [B]owczarek niemiecki długowłosy[/B] miasto: [B]Nowa Wieś Warszawska[/B] (tam został znaleziony, tymczasowo przebywa w Warszawie i Pruszkowie) sterylizacja: [B]nie[/B] szczepienia: [B]brak danych[/B] kontakt w sprawie adopcji:[B] 509 437 800[/B] lub[B] 506 487 557 [/B]// [B][email protected][/B] opis: Dnia [B]23.10.2009r.[/B] w [B]NOWEJ WSI WARSZAWSKIEJ[/B] znalazłam psa rasy Owczarek niemiecki długowłosy. Ma na sobie [B]kolczatkę[/B] oraz [B]czerwoną obrożę[/B]. [B]Jest ufny, miły, posłuszny, spokojny, przyjaźnie nastawiony do ludzi, innych psów oraz kotów. Umie chodzić na smyczy, nie boi się ruchu ulicznego oraz jazdy komunikacja miejską.[/B] Błąkał się po okolicy, jest [B]wychudzony[/B], ale [B]chętnie i spokojnie je[/B]. Jest [B]przeziębiony[/B] - 24.09.2009r. został zabrany do weterynarza gdzie otrzymał antybiotyk. Przyjmuje witaminę C. Dostaje też środki przeciw pchłom. Ma niewielkie [B]problemy z tylnymi łapami,[/B] ale na razie nie można stwierdzić czy spowodowane jest to dysplazją stawów czy niedożywieniem. Podejrzewam, że pies został wyrzucony lub ewentualnie komuś uciekł. [U][B]Jeżeli jesteś jego właścicielem pilnie prosimy o kontakt![/B][/U] Pierwszą noc spędził w stajni, dziś udało się go zabrać do Warszawy gdzie ma tymczasowy dom do poniedziałku. [U][B]Bardzo zależy nam na znalezieniu dla Szarika ciepłego domu, najlepiej z ogródkiem. Z uwagi na to, że zarówno ja, jak i moja znajoma, z którą obecnie zajmujemy się psem nie możemy go zabrać do siebie[/B][/U] (obie posiadamy psy, które nie tolerują innych przedstawicieli swego gatunku), [U][B]prosimy również o kontakt osoby z Warszawy lub okolic, które mogłyby zapewnić Szarikowi tymczasowe schronienie.[/B][/U] zdjęcia: (więcej w [URL="http://czerstwy.cba.pl/szarik/"]szarikowej galerii[/URL]) [url]http://img98.imageshack.us/img98/3788/szarik4.jpg[/url] [I]PS: Jeżeli możesz wydrukować kilka ogłoszeń i rozwiesić je w swojej okolicy będziemy wdzięczne. Wzór, gotowy do użytku, zamieszczam [URL="http://img218.imageshack.us/img218/3901/1kopiac.jpg"]tutaj[/URL] . Z góry dziękujemy za pomoc![/I]
×
×
 • Create New...