Jump to content
Dogomania

2 szczyle LEONa ZABRANE do ŁUKOWA - POMOC W WYCIĄGNIĘCIU!!jakiekolwiek INFO o Łukowie


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='becia66']Serce krwawi jak czytam to wszystko. Też banerek z pięknotami przyciagnął moja uwagę, miały szanse na błyskawiczne domy, a teraz płakać się chce bo tak naprawdę nie wiadomo czy jeszcze żyją.....:-([/QUOTE]

dla UK ..lepiej aby zyly....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://www.boz.org.pl/index.htm[/URL] tu macie wszystkie czarne kwiatki [URL]http://www.boz.org.pl/ll/lukow/index.htm[/URL] - a tu o tych gnojach bez serca. Nie wiem co robi prokuratura, skarbówka ... i inne mądre służby. Siedzą na dupach i myslą jak utrudnic życie normalnym ludziom.

Odnośne tego, że psy przywożone z zewnatrz. Wierzę w to ale miasto na to pozwala (straż miejska pewnie wlepia mandaty za zle parkowanie-jak wszędzie) a tłumaczenie , że w Chlewiskach i gdzieśtam więcej jest bezpańskich no to już przegięcie. Trzeba zrobić akcję w iles targowych dni z rzędu i kontrolować czy przyjeżdżający nie wwożą psów, po jakims czasie rozniesie sie i przestana. A poza tym niech miasto podpisze normalna umowę z jakims schronem a nie na odstawianie 2 sztm-nie a dalsze za opłatą z kosmosu i w dodatku nawet nie ma jakiegoś w miarę porządnego miejsca żeby przetrzymywać psy tylko na wysypisku. To jest skandal! Juz kiedyś pisalam: miasto, które było kulturalna stolicą mazowsza !!! nie wiem czy resztki tej kultury gdzies jeszcze sie poniewierają. Raczej wątpię!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pelaodrudego'][URL]http://www.boz.org.pl/index.htm[/URL] tu macie wszystkie czarne kwiatki [URL]http://www.boz.org.pl/ll/lukow/index.htm[/URL] - a tu o tych gnojach bez serca. Nie wiem co robi prokuratura, skarbówka ... i inne mądre służby. Siedzą na dupach i myslą jak utrudnic życie normalnym ludziom.

Odnośne tego, że psy przywożone z zewnatrz. Wierzę w to ale miasto na to pozwala (straż miejska pewnie wlepia mandaty za zle parkowanie-jak wszędzie) a tłumaczenie , że w Chlewiskach i gdzieśtam więcej jest bezpańskich no to już przegięcie. Trzeba zrobić akcję w iles targowych dni z rzędu i kontrolować czy przyjeżdżający nie wwożą psów, po jakims czasie rozniesie sie i przestana. A poza tym niech miasto podpisze normalna umowę z jakims schronem a nie na odstawianie 2 sztm-nie a dalsze za opłatą z kosmosu i w dodatku nawet nie ma jakiegoś w miarę porządnego miejsca żeby przetrzymywać psy tylko na wysypisku. To jest skandal! Juz kiedyś pisalam: miasto, które było kulturalna stolicą mazowsza !!! nie wiem czy resztki tej kultury gdzies jeszcze sie poniewierają. Raczej wątpię![/QUOTE]

dobre...ale to co mowisz to sama prawda..tak jest...SM ma problemy ze sobą...za parkowanie wstawia mandat, psa podrzutka niezwuawazą!
mam prosbe..jak mamy gadać o Szydłwocu itp..to zapraszam na watek szydłwoiaków..tam sie wszystkie pomysły przydadza...

ten watek SPECJALNY po dnadzorem poswiecony jest szczylom z łukowa, kt zaginęły...tzn. są adoptowane..ale jakos nie daje wiary w ta majówkową adopcję!!!!dwóch duzych szczyli XXL...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda mimo wszystko , że nie pojechałyście do tego schronu od razu kiedy psy zostały zabrane. W długi łikend przeciez musiał być otwarty. Właśnie w tych dniach wiele psiaków domki znalazło; całe rodziny przyjeżdżały do schronisk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Szkoda mimo wszystko , że nie pojechałyście do tego schronu od razu kiedy psy zostały zabrane. W długi przeciez musiał być otwarty. Właśnie w tych dniach wiele psiaków domki znalazło; całe rodziny przyjeżdżały do schronisk.[/QUOTE]

schron w łukowie zamnkniety w weekendy- to podaly osoby, kt znnaja ten schron

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']yumanji - jak te trzy znikną z tego kołchozu to co...inne juz tam nie trafią???
[/QUOTE]

I w tym cały sęk... Gmina płaci za odłowienie psa, tak? Czyli jak się zabierze te trzy, to będzie miejsce dla kolejnych trzech, za które wpadnie kasy... A jak się zabierze te następne, to znowu jakieś się znajdą... I interes będzie kwitł :(

Link to comment
Share on other sites

interesuje mnie JEDNO...
czy psy, kt sa w kojcach - naleza do UK..czy sa to psy, kt odłowila w innej Gminie???

dlaczego Łuków ma płacić za wywiezienie psów do schronisk???jesli to psy UK??za które to ona wzieła pieniadze???

to sie jakos w prawie nazywa....w kazdym razie to jest przestepstwo...
jesli miasto wywiezie te psy na koszt miasta, a psy sa własnością UK, za które to UK dostała wynagordzenie od innej gminy - to jest naruszenie prawa

cos w tym jest...
SZCZENIAKÓW NIE MA..odpowiedzi na pismo nie ma...pewnie gmina serniki nie moze dodzwonic sie do UK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...