Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Emi, suki z Budowej to Pusia, Nika, ta bokserka z ropomaciczem, co Ci foty wysłałam koszt 220zł, to jeszcze szło z SSPZ.
Suka od Basi z Tarnobrzega - faktura bezpośrednio poszła na adres OS, Niuńka bodajże. 230zł
i te 3 suki spod Krakowa, wilkowata Kora, zdjęcia masz. I dwie od Karusip -Zuza i Kropka Tu zdjęć nie dostałam...... sterylizacje na początku czerwca, wet nie napisał mi dat na fakturze..

Mam 12 stron do nadrobienia od jutra. Plus wpłaty listopad - luty do uaktualnienia. Od przyszłego tygodnia, wpłaty będą aktualizowane co tydzień.

Proszę też o zgłoszenia na maila [B][email protected]
[/B]łatwiej będzie to pilnować mnie.

BARDZO BARDZO dziękuję Ewie i 3x za ogarnianie tego wszystkiego. Jak mnie nie zamkną za zniesławienia, to postaram się już z wszystkim być na bieżąco.
Jak mam wstawić szablon to proszę mi go podesłać, albo jutro sama znajdę.
Oby jak najmniej wariatów wokół nas....

Edited by Soema
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
BARDZO BARDZO dziękuję Ewie i 3x za ogarnianie tego wszystkiego. Jak mnie nie zamkną za zniesławienia, to postaram się już z wszystkim być na bieżąco.
Jak mam wstawić szablon to proszę mi go podesłać, albo jutro sama znajdę.
Oby jak najmniej wariatów wokół nas....[/QUOTE]


Soema
masz tak w poście:
#4237 - zestawienie wpłat od marca do lipca
#4339 - załaczniki do dołączenia do faktury - pliki do pobrania
#4333 - zestawienie zgłaszanych suczek ale tylko od marca do maja

w domu mam od dziewczyn wydatki
postaram się ogarnąc w weekend najpozniej i dokończyc tą "swoją" część i mogę Ci potem wszystko podesłać na maila co będe miałą w excelu
ew mogę tez wrzucić na serwer żeby klażdy mógł sobie zajrzec
tylko chciałabym wrzucić skończone a nie rozbebrane do połowy

Link to comment
Share on other sites

WITAJ KARINO :)
Proponuję abyśmy dokończyły porządek do końca lipca , mam zapisane opłacone od maja do dzisiaj faktury, oraz aktualne zgłoszenia. W pierwszych dniach sierpnia proponuję zamieścić aktualne wpłaty, mam też potwierdzenie od Mazowszanki jest deklarowiczem , dokonała jednorazowej wpłaty jeszcze na konto SSPZ . bo wczesniej nijak nie bylo potwierdzenia. No i wysterylizowane sunie. Nadal do OS oryginały faktur plus opisy, my ciupasem skanujemy i do Kariny w dniu otrzymania Ja lepiej bezpieczniej się czuję jak te dokumenty są podwójnie u nas i u koordynatorki /pomysłodawczyni czyli Soemy. Tak na wszelki słuczaj.
Karino czyli do dotychczasowych kosztów z Projektu Buda dochodzi 220 i 230 zł ? Mam to wpisać do zeszyciku ?:) Mailem Ci wszystko podam , gdyby coś mam 2 kolejne sunie . My z naszych środków opłacamy co jakiś czas sterylki kotek . Karino podaj mi nr tel sms na pod którym Cię złapię mam pewien pomysł po rozmowie z p. Anna Wypych .
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Ewo, zaraz odnajdę tamtem i się odezwę.

Mam jeszcze jedną propozycję, żeby to usprawnić - [B]maile do deklarowiczów[/B]. Wtedy mamy jakąś informację, np. podajemy stan ogólny konta, magiczną, przekroczoną ilość ciachniętych suk, czy kolejną informację o zmianach i wtedy WSZYSCY dostaną. Ominie nas bałagan.

jeśli ktoś może, odzywajcie się na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][FONT=arial]. wtedy to jest dużo łatwiejsze. Ja ominę wszystkie przeciwności dogomanii, jak ostatnio gdy wcięło wszystkie aktualizację.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Soema, jesli to wszystko bedzie zestawione w plikach mogę wrzucić na serwer tak jak pliki do pobrania do dołaczenia do faktury

uważam, ze wszystko tez powinno byc pisane na dogo, jednak wszyscy z akcji wywodza sie z dogo
a jak ktoś nowy zechce dolaczyc to tez na dogo nie na miala raczej
i wtedy jak coś się będzie działo na maila to Ci co sa tylko na dogo nie będa wiedzieli o co chodzi

tak czy siak jest co robic :)
ja się zadeklarowalam ogarnąć od czasu kiedy pieniazki wpływają na OS i postaram sie to zrobić do weekendu :)

edit
wyszło jakby była przeciwna mailom
nie o to chodziło, dogo, mailling plus kopia na serwerze żeby w razie awarii wszysto było gdzies zapisane i dostepne na już :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Soema, jesli to wszystko bedzie zestawione w plikach mogę wrzucić na serwer tak jak pliki do pobrania do dołaczenia do faktury

uważam, ze wszystko tez powinno byc pisane na dogo, jednak wszyscy z akcji wywodza sie z dogo
a jak ktoś nowy zechce dolaczyc to tez na dogo nie na miala raczej
i wtedy jak coś się będzie działo na maila to Ci co sa tylko na dogo nie będa wiedzieli o co chodzi

tak czy siak jest co robic :)
ja się zadeklarowalam ogarnąć od czasu kiedy pieniazki wpływają na OS i postaram sie to zrobić do weekendu :)

edit
wyszło jakby była przeciwna mailom
nie o to chodziło, dogo, mailling plus kopia na serwerze żeby w razie awarii wszysto było gdzies zapisane i dostepne na już :)[/QUOTE]
Ale ja nigdzie nie napisałam, że przenoszę akcję na maila. Dogo nie zawsze chodzi, nie wszystko się mieści. A tam będzie wszystko, poza tym tam jest łatwiejszy dostęp niż tu. Akcja się tu toczy, jak się toczyła.
Czyli od sierpnia ja już to ogarniam, co tydzień są wpłaty na wątku. Zgłoszenia są tu i będę je wrzucała na maila.
To się bardzo rozrosło i przekracza czasami możliwości dogomanii. Zgłoszenia są tylko stąd i nadal to samo.

Nie opłacamy
- kubraczków (wszyscy moi weci zawsze dodawali je do sterylki)
- szczepień
- badań krwi

Aborcyjne poza kolejnością. Deklarowicze stali!! 100%, pozostali i spoza kręgu deklarującyh 50%, zwrot pieniędzy (50%) zaraz po otrzymaniu całości z faktury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Pusia to 24 kwiecień, 150zł

Emi, suki z Budowej to Pusia, Nika, ta bokserka z ropomaciczem, co Ci foty wysłałam koszt 220zł, to jeszcze szło z SSPZ.
Suka od Basi z Tarnobrzega - faktura bezpośrednio poszła na adres OS, Niuńka bodajże. 230zł
i te 3 suki spod Krakowa, wilkowata Kora, zdjęcia masz. I dwie od Karusip -Zuza i Kropka Tu zdjęć nie dostałam...... sterylizacje na początku czerwca, wet nie napisał mi dat na fakturze..

[/QUOTE]

dziéki, czego nie mialam to dopisalam do zestawienia suk na Budzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']WITAJ KARINO :)
Proponuję abyśmy dokończyły porządek do końca lipca , mam zapisane opłacone od maja do dzisiaj faktury, oraz aktualne zgłoszenia. W pierwszych dniach sierpnia proponuję zamieścić aktualne wpłaty, mam też potwierdzenie od Mazowszanki jest deklarowiczem , dokonała jednorazowej wpłaty jeszcze na konto SSPZ . bo wczesniej nijak nie bylo potwierdzenia. No i wysterylizowane sunie. Nadal do OS oryginały faktur plus opisy, my ciupasem skanujemy i do Kariny w dniu otrzymania Ja lepiej bezpieczniej się czuję jak te dokumenty są podwójnie u nas i u koordynatorki /pomysłodawczyni czyli Soemy. Tak na wszelki słuczaj.
Karino czyli do dotychczasowych kosztów [B]z Projektu Buda dochodzi 220 i 230 zł [/B]? Mam to wpisać do zeszyciku ?:) Mailem Ci wszystko podam , gdyby coś mam 2 kolejne sunie . My z naszych środków opłacamy co jakiś czas sterylki kotek . Karino podaj mi nr tel sms na pod którym Cię złapię mam pewien pomysł po rozmowie z p. Anna Wypych .
Ewa[/QUOTE]

[B]1 suka[/B] - Pusia – [B]150 zl[/B], jasna suka, zabrana ze wsi Koninki, 80km od Krk, zabieg 24.04.2012 (info ok) - OK, zaplacone
[B]3 suki [/B]([B]510 zl razem[/B], po 170 zl suka) - 2 suki (Zuza i Kropka) od Karusiap i 1 suka Kora (owczarkowata), zabiegi: 17.07.2012 (data faktury) - OK, zaplacone
[B]1 suka –[/B] bokserka Nika, [COLOR=#ff0000][B]220 z[/B]l[/COLOR], data zabiegu do uzupelnienia, reszta info ok
[B]2 suki[/B] – [B]420 zl[/B] od Ewy z OS (info ok) - OK, zaplacone
[B]2 suki[/B] sterylizowane od Basia1968:
1 sunia - Nusia,[COLOR=#ff0000] [B]230zł [/B][/COLOR]za tą sunie - lecznica mamut Tarnobrzeg, data zabiegu: 8 maja 2012.
druga sunia - info do uzupelnienia potem

tak, to te dwie sunie na czerwono, pozostale z tych 9 sá oplacone, poza drugá suniá od Basi1968

Link to comment
Share on other sites

Zuzia i Fanta zgłoszone do sterylki .
Halizo dzisiaj odebrałyśmy fakturę i karteczkę oczywiście nie tak jak prosimy od kilku postów WEDŁUG WZORU POST 4339 ech...Ewa


[URL="http://pkzui.com/t/akcja sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.doc"][COLOR=#4444ff]- w wordzie - klik[/COLOR][/URL]
[URL="http://pkzui.com/t/akcja sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.pdf"][COLOR=#4444ff]- w pdf - klik[/COLOR][/URL]

to jest ujednolicony wzór zgłoszenia do faktury

Edited by ostatniaszansa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Zuzia juz po sterylce .Jutro wstawię zdjęcie .W pon.wysyłam fakture ,.[/QUOTE]

do faktury dołącz opis, do pobrania poniżej
[quote name='ostatniaszansa']

[URL="http://pkzui.com/t/akcja sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.doc"][COLOR=#4444ff]- w wordzie - klik[/COLOR][/URL]
[URL="http://pkzui.com/t/akcja sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.pdf"][COLOR=#4444ff]- w pdf - klik[/COLOR][/URL]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zuzia i Fanta zgłoszone do sterylki .
Halizo dzisiaj odebrałyśmy fakturę i karteczkę oczywiście nie tak jak prosimy od kilku postów WEDŁUG WZORU POST 4339 ech...Ewa


[URL="http://pkzui.com/t/akcja%20sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.doc"][COLOR=#4444ff]- w wordzie - klik[/COLOR][/URL]
[URL="http://pkzui.com/t/akcja%20sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.pdf"][COLOR=#4444ff]- w pdf - klik[/COLOR][/URL]

to jest ujednolicony wzór zgłoszenia do faktury[/QUOTE]
Niestety nie mam drukarki, wydawało mi się, że napisałam wszystko. Jeżeli nie spełniłam warunków odrzućcie fakturę a ja pokryję koszty sama .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Niestety nie mam drukarki, wydawało mi się, że napisałam wszystko. Jeżeli nie spełniłam warunków odrzućcie fakturę a ja pokryję koszty sama .....[/QUOTE]

Grhhhh, nikt nie pisze o niespelnianiu warunkow do placenia. Druki sa po to, abysmy nie utoneli - serio, z tymi fakturami jest tyle zamieszania, ze tylko jednolity wzor pomoze nam sie z tego wyplatac :) dzisiaj zaplace fakturke /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Witam,

jutro mam umówioną sterylizację mojej tymczasowiczki Nany. Zgłaszałem ją do wsparcia z akcji parę stron wcześniej
[url]www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto?p=19332158#post19332158[/url]

Koszt sterylki Nany wyniesie około 200zł /sprawdzony wet. małe cięcie/
tylko mam pytanie

czy mogę wziąć rachunek na Fundacje na 100zł i wtedy fundacja wpłaci bezpośrednio na konto weta. a pozostałe 100zł zapłacę wetowi gotówką z moich bazarków /będę miał oczywiście potwierdzenie, że dopłaciłem 100zł/
Tak byłoby chyba prościej dla wszystkich.

Czy jednak na rachunku musi być cała kwota 200zł i normalna procedura czyli przelew na moje konto i ja przelewam połowę z powrotem na konto Akcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pudzian321']Witam,

jutro mam umówioną sterylizację mojej tymczasowiczki Nany. Zgłaszałem ją do wsparcia z akcji parę stron wcześniej
[url]www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto?p=19332158#post19332158[/url]

Koszt sterylki Nany wyniesie około 200zł /sprawdzony wet. małe cięcie/
tylko mam pytanie

czy mogę wziąć rachunek na Fundacje na 100zł i wtedy fundacja wpłaci bezpośrednio na konto weta. a pozostałe 100zł zapłacę wetowi gotówką z moich bazarków /będę miał oczywiście potwierdzenie, że dopłaciłem 100zł/
Tak byłoby chyba prościej dla wszystkich.

Czy jednak na rachunku musi być cała kwota 200zł i normalna procedura czyli przelew na moje konto i ja przelewam połowę z powrotem na konto Akcji?[/QUOTE]

myślę, ze fundacji bedzie wygodniej, jak faktura będzie na 50% czyli 100 zł
a Ty najwyzej dla jasności wklej gdzies skan paragonu czy coś w ten deseń i niek nie bedzie miał watpliwości ze zostało tyle dopłacone :)

nie zapomnij o opisie do faktury wg wzoru :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Grhhhh, nikt nie pisze o niespelnianiu warunkow do placenia. Druki sa po to, abysmy nie utoneli - serio, z tymi fakturami jest tyle zamieszania, ze tylko jednolity wzor pomoze nam sie z tego wyplatac :) dzisiaj zaplace fakturke /Agnieszka[/QUOTE]
Dziewczyny ja naprawdę doceniam i podziwiam Waszą pracę :smile:, wiem, że druki bardzo ją Wam ułatwiają ale ja naprawdę nie mam dostępu do drukarki :mdleje:.Dziękuję bardzo i postaram się więcej nie sprawiać kłopotów :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pudzian321']Witam,

jutro mam umówioną sterylizację mojej tymczasowiczki Nany. Zgłaszałem ją do wsparcia z akcji parę stron wcześniej
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=19332158#post19332158"]www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=19332158#post19332158[/URL]

Koszt sterylki Nany wyniesie około 200zł /sprawdzony wet. małe cięcie/
tylko mam pytanie

czy mogę wziąć rachunek na Fundacje na 100zł i wtedy fundacja wpłaci bezpośrednio na konto weta. a pozostałe 100zł zapłacę wetowi gotówką z moich bazarków /będę miał oczywiście potwierdzenie, że dopłaciłem 100zł/
Tak byłoby chyba prościej dla wszystkich.

Czy jednak na rachunku musi być cała kwota 200zł i normalna procedura czyli przelew na moje konto i ja przelewam połowę z powrotem na konto Akcji?[/QUOTE]

szczerze mówiąc wolimy bezpośrednie wpłaty na lecznicę dokonującą zabiegu , jak wet moze wystawić fakturę na te 100 zł super :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek (wspaniałe książki o psach) z którego dochód będzie równo podzielony między tymczasy Budryska i Akcję Sterylizacja

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229971-Książki-o-psach-dla-psiarzy-na-akcję-sterylizacji-i-tymczas-Budryska-do-08-08-22-00?p=19432524#post19432524[/URL]

Link to comment
Share on other sites

a co tu tak cicho ? wiatr huleje , pewnie te upały w kość dają albo trąby powietrzne ? Nie ma panienek do ciachnięcia ? w Boguszycach kolejne "letniaki " beagiel - Teo , maluteńka szorściakowata Mila ze stacji benzynowej ( maja juz kolejnego podrzutka to 3 w ciągu miesiąca) i Lutka malutka kudłaczka . Sądzę ,ze w kraju sytuacja podobna :( a jakowejś suni wiejskiej tyż nima ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...