Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='Kostek']dziewczyny czy istnieje cos takiego jak pozyczka u was?wyadoptowalam sunie ratlerke miala miec sponsora na zabieg sterylki plus przepukliny pachwinowej w ktorej siedzi macica a teraz zostalismy z niczym a suka cierpi[/QUOTE]

A ta fajna babka Ewa B. nie może ci pożyczyć? No doprawdy, taka fajana babka i nie może ?

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204070-KAJTU%C5%9A-malutk-i-zaniedbany-bez-oka-piesek-z-pijackiej-meliny-POTRZEBUJE-POMOCY%21"]KAJTUŚ-malutk i zaniedbany, bez oka, piesek z pijackiej meliny-POTRZEBUJE POMOCY![/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Weźcie się przenieście na pw.. Naprawdę ostatnio mam za dużo problemów, żeby mieć czas na jakiekolwiek przepychanki.
Kostek DS nie opłaci zabiegu?

Doszły faktury od Jo37 i Agaty69. Zrobię na tygodniu przelewy. Uzupełnię też wpłaty... ma ktoś ochotę sprawdzić i podsumować pierwszą stronę?

Link to comment
Share on other sites

[B]Przepraszam za offa ale sprawa bardzo pilna.
Udało się w końcu złapać sunię z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204237-Cudowna-maleńka-sunia-na-ulicy-!!-Pilnie-DT-prosimy-o-pomoc-!-([/url]
I nie ma co z nią zrobić w miejscu w którym jest teraz zostać nie może bo jest w nim kot który nie lubi towarzystwa.
Mamy możliwość DT ale na łańcuch, a suńka maleńka z 7 kg max :(
DT pilnie potrzebne.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zgłosić Kropkę z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199525-Spuchni%C4%99ta-z-g%C5%82odu-suczka!-BRAK-FUNDUSZY-na-hotel...-Prosimy-o-pomoc[/url]!

Czy jest znany przybliżony czas oczekiwania? Koszt to około 250 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Chciałabym zgłosić Kropkę z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199525-Spuchni%C4%99ta-z-g%C5%82odu-suczka!-BRAK-FUNDUSZY-na-hotel...-Prosimy-o-pomoc[/url]!

Czy jest znany przybliżony czas oczekiwania? Koszt to około 250 zł[/QUOTE]
Wszystko zależy ile będzie pieniędzy na koncie, bo nie wszystkie ceny zabiegów są pewne.
[quote name='wszpasia']Zwiększam deklarację z 5zł na 10zł i proszę o dopisanie mnie na pierwszej stronie do grona stałych składkowiczów;)[/QUOTE]
Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Weźcie się przenieście na pw.. Naprawdę ostatnio mam za dużo problemów, żeby mieć czas na jakiekolwiek przepychanki.
Kostek DS nie opłaci zabiegu?
[QUOTE]

Soema nie przejmuj sie ja debili mam w glebokim powazaniu niech sie zarzyga wlasnym jadem to bedzie spokoj...

co do suni niestety ds nie zaplaci bo umowa byla taka ze dostana psiaka juz po zabiegu wszystko bylo ustalone i sie rypnelo dalam im psiaka wczesniej zeby sunia juz sie nie przewalala miedzy tymczasami i to chyba byl blad bo psiak bezpieczny i wyszlo na to ze jak bezpieczny to mozna olac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']Soema - i co z tym naszym przelewem? możesz sprawdzić czy wyszedł i jeśli tak to kiedy?[/QUOTE]
Wysłałam Ci pw, wszystkie faktury, które do mnie doszły zapłacone zostały 8 marca. Teraz do zapłaty jest 160zł za sterylki od Jo37 i Agaty69.

Link to comment
Share on other sites

Soeama mam pytanie
jest suczka, w typie ONka, zmarli jej właściciele, osoba która się nią zajmuje szuka jej domu i poprosiła nas o pomoc w szukaniu domu i sterylizacji
(czyli Fundację)
niestety zgłaszają się same oszołomy, gdzie warunkiem wziecia przez nich suni jest to , że ma być nie ciachnięta
więc z wiadomych względów chcemy ją ciachnąc
[B]czy taka sunia może liczyć na wsparcie z akcji sterylkowej ?[/B]
nie jest nasza, nie łożymy na jej utrzymanie, chcemy tylko pomóc w ciachnięciu
mam zdjecie ale sunia nie ma wątku i pewnie mieć nie bedzie
koszt pewnie ok 250-300 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Gosia, w tym momencie nie ma tylu pieniędzy, żeby ją opłacić. Musi czekać w kolejce, szkoda że nie ma wątku.

Ja nie rozumiem tych ludzi... zresztą ostatnio coraz mniej rozumiem.[/QUOTE]

nie ma wątku bo i niewiele o niej wiemy tzn nie jest pod opieką fundacji i niewiele o niej wiemy, poza tym że ładna i w typie
będę kombinowała jeszcze jakoś inaczej dla niej pieniązki zdobyć
jakby udało się ją wczesniej ciachnąc to dam znać, zeby nie zajmowała kolejki

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Anji 2201 i swoim chciałabym zgłosić bezdomną On-kę Sonię, złapaną z ulicy w Tomaszowie Maz., od 20-03-2011 w hotelu u Donki, bez deklaracji stałych. Mamy podejrzenia, że sunia w ciąży, potrzebna sterylka aborcyjna.
Wątek suni:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203740-Piękna-ONka-skazana-na-okrutną-śmierć-.POMOCY[/URL]-!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']W imieniu Anji 2201 i swoim chciałabym zgłosić bezdomną On-kę Sonię, złapaną z ulicy w Tomaszowie Maz., od 20-03-2011 w hotelu u Donki, bez deklaracji stałych. Mamy podejrzenia, że sunia w ciąży, potrzebna sterylka aborcyjna.
Wątek suni:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203740-Piękna-ONka-skazana-na-okrutną-śmierć-.POMOCY[/URL]-!!!!!![/QUOTE]
Podaj cenę zabiegu.. 50% zwrócimy.

Doszły faktury razem - kasi mierzejewskiej i megii1 - 240zł i 305zł.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Podaj cenę zabiegu.. 50% zwrócimy.

Doszły faktury razem - kasi mierzejewskiej i megii1 - 240zł i 305zł.....[/QUOTE]

Bo Karinka i Lili są u mnie - z tego co pamiętam - bo trochę poleżały - 240 za Lili i 305 za Karinkę( bo Karinka większa).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...