Jump to content
Dogomania

Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!


LadyS

Recommended Posts

Nie-dziękujemy :)

Na dowód, że potwór jeszcze żyje :lol:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8q4VDCzTM3M/UFnLXWEEBdI/AAAAAAAAGnM/8XDtBe6FDa0/s640/P9190132.JPG[/IMG]

aniołek :loveu:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-52_WCg3xJhM/UFnLYsbYQyI/AAAAAAAAGnU/i0YFqj2UpwA/s640/P9190140.JPG[/IMG]

drący japę aniołek :lol:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZT5K_AWl9Ko/UFnLZUq91BI/AAAAAAAAGnc/miGyCcMDOIU/s640/P9190155.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kciuki tym, którzy je trzymali i pochwalę się: dziś z Jaxem (Gang Staff Cheap), jako przewodnik z psem, po 6 godzinach prób i egzaminów zostaliśmy zakwalifikowani do Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP na okres próbny :) Zajebisty JRT jest jednak ZAJEBISTY :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']tak do końca nie wiem o co chodzi, ale gratuluję:lol:[/QUOTE]

To jest jednostka ratownicza szkoląca m.in. psy ratownicze, z ramienia Ochotniczej Straży Pożarnej.

[quote name='a_niusia']hehehehe no dobra, te 6 godzin to sciema:)))


ej zeby nie bylo: nie wszyscy to przeszli!![/QUOTE]

No, nie wszyscy przeszli ;) A w domu mnie nie było bite 6 godzin, więc nie wiem, o czym mówisz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']kurde mnie nawet dluzej nie bylo, ale popis mojego pieska trwal moze jakas godzinke:)))[/QUOTE]

Ale ile się nasiedziałyśmy, naczekałyśmy, poplotkowałyśmy ze wszystkimi (:diabloti:) - mój pies to odczuł, właśnie odsypia w klatce i ani myśli wstawać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']To widzę, że go ładnie zmiotło :) Zu jak pojechała [U]oglądać[/U] obronę, to wróciła tak wypruta, że następny dzień też przespała :evil_lol:[/QUOTE]

A pamiętasz, jak był mały i po treningu agi spał mi w autobusie na rękach? :lol:

[quote name='a_niusia']moj jeszcze byl na porzadnym spacerze z gnojem i teraz dopiero poszedl w kime:)))[/QUOTE]

Mój też jeszcze się przeszedł, ale on ma króciutkie łapki i emocje go wykończyły - szkoda, że nie miałam jak wziąć klatki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']A pamiętasz, jak był mały i po treningu agi spał mi w autobusie na rękach? :lol:[/QUOTE]

No, zwisał sobie jak leniwiec, to wtedy jakiś facet go zaczepiał? :lol:

Powinnaś sobie kupić stylową torbę na Jaxa na takie wypady, albo kuferek malutki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...