Jump to content
Dogomania

Miał być szczęśliwy, przeżył piekło w "kochającym" domu! Za TM... [*]


pati_zabrze

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']Syla, była "właścicielka" Pikusia do Kościoła też biega non stop :roll: mieszka w mojej dzielnicy i ciaglą ją widzę jak w stronę Kościoła z "droga do nieba" w ręku leci.... Ja jestem zdania, że kiedyś wszyscy zostaną rozliczeni za to co w życiu robili, bez względu na to czy chodzili do Kościoła czy też nie ;)[/QUOTE]

Mysia_ droga, akurat nie chciałam w kościół uderzać, tylko tak się złożyło.Ten sąsiad dzieci też przegania, choć kiedyś miał swoje i pewnie też przeszkadzały komuś innemu..Ale zapomniał już wół ........Jak ktoś przechodzi z psem pod blokiem to krzyczy i wyzywa.Tabliczki stawia i pisze do gazet monity.Generalnie to taki nasz "osiedlowy cieć Anioł" - Alternatywy4.Ciebie Mysiuniu, z przyjemnością prawdziwą, oglądam na tvz.Fajna ta Wasza telewizja zabrzańska i to, że pieski pokazuje do adopcji.Odkryłam to 3 lub 4 tygodnie temu dopiero, bo tv generalnie nie oglądam...nie mam czasu.Fajnie, gdyby powstał taki kanał ogólnopolski, Wszyskie pieski do adopcji, podzielone na działy.Tzn. szczeniaki, młode, wiek średni, starsze, i staruszki, jeszcze te do pilnej adopcji i w potrzebie.To tylko takie moje "marzenia"Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WIGA']:???:I co,i co?Jedzie ten Pikuś po nowe życie?[/QUOTE]

Z tego wszystkiego zapomniałam wam napisać, że Pikunia jedzie do domku we wtorek wieczorem (koło 20:00 wyjedzie z Katowic). Zawiezie go cioteczka Figu, za co bardzo bardzo dziękujemy! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Ciebie Mysiuniu, z przyjemnością prawdziwą, oglądam na tvz.Fajna ta Wasza telewizja zabrzańska i to, że pieski pokazuje do adopcji.Odkryłam to 3 lub 4 tygodnie temu dopiero, bo tv generalnie nie oglądam...nie mam czasu.Fajnie, gdyby powstał taki kanał ogólnopolski, Wszyskie pieski do adopcji, podzielone na działy.Tzn. szczeniaki, młode, wiek średni, starsze, i staruszki, jeszcze te do pilnej adopcji i w potrzebie.To tylko takie moje "marzenia"Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]

we wtorek mamy kolejne nagranie, więc będą kolejne psiaki ;) w TVZ mamy pewną cudowną, młodą Panią redaktor, która sama bardzo kocha psiaki, więc stąd pomysł na szukanie w ten sposób domków :)
Ja akurat nie mam kablówki, ale ostatnio gdzie się nie rusze to wszedzie mnie rozpoznają :eviltong: w sklepie, pubie, a nawet na cmentarzu :roll: ale to znaczy, że ktoś ten program ogląda :cool3:




A Pikuś czeka już na podróż do nowego dmku - ostatnio został zachipowany i pewnie nie moze się doczekac kiedy wreszcie bedzie miał ciszę, spokój i duuuużo miłości ;) i ja nie mogę się doczekac, żeby już w końcu był bezpieczny....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']w wolnej chwili zapraszam do naszych celebrytów!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187449-Czterej-celebryci-z-Zabrza-Refo-Naszo-Punto-i-Otto-czekaj%C4%85-na-DS-i-og%C5%82oszenia[/url]![/QUOTE]

[quote name='Mysia_']we wtorek mamy kolejne nagranie, więc będą kolejne psiaki ;) w TVZ mamy pewną cudowną, młodą Panią redaktor, która sama bardzo kocha psiaki, więc stąd pomysł na szukanie w ten sposób domków :)
Ja akurat nie mam kablówki, ale ostatnio gdzie się nie rusze to wszedzie mnie rozpoznają :eviltong: w sklepie, pubie, a nawet na cmentarzu :roll: ale to znaczy, że ktoś ten program ogląda :cool3:

.[/QUOTE]

Asiu - w tej sytuacji musisz dorzucić Mysię do naszych celebrytów!

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj na chwilę w schronisku odwiedzić Pikusia i zabrać wszystkie papiery, żeby jutro się nie gonić. Sandra zakładała mu już szeleczki na drogę, słodko w nich wygląda :loveu: ale bez kłapania zębami się nie obyło :eviltong: Pikusiu jutro Twój wielki dzień!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Cały Pikuś:) Bjutko pomyslimy ale trzeba pomyslec nad wizyta przedadopcyjna dla Mysi zeby sie nie dostala w złe ręce:eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

To oczywiste. Mysia to teraz gwiazda wiec trzeba bardzo o nia dbac:lol::lol::cool3::cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

to już dziś.....PIKULEK .....będzie miał nowy domek:-)
Jak się SYLWUNIU z tym czujesz?
Ja jak jechałam po swoją sunię z Gdańska do Zabrza,to myślałam,że zwariuję,tym bardziej,że miałam być w sobotę ,ale w pracy wypadł mi jeszcze jeden montaż i jechałam po psinkę dopiero w niedzielę.Tak więc ekscytacja i stresik przeciągnęły się u mnie o jeszcze jeden dzionek..
Trzymam kciuki,że wszystko bedzie dobrze i że czasami napiszesz,co u Pikusia.....to mój ulubieniec:-)
Jeszcze jedno pytanko...czy Pikuś pozostanie Pikusiem,czy może masz już dla niego jakies inne imię?

Link to comment
Share on other sites

Pikuś do domku ! Pikuś do domku ! ale sie cieszę , ten śliczny psiak zasługuje na najlepszy domek na świecie :) Rozumiem że możemy liczyc na fotki z nowego domu Pikusiowego ?? Pikuś to cudne imię , sama mówiłam ostatnio do TZ-ta że nastepny nasz pies będzie Pikusiem :)

Link to comment
Share on other sites

witajcie.Troszkę się stresuję,bo psinka mnie nie zna,ale mam nadzieję,że będzie dobrze :-),i przyzwyczaji się do mnie.Nawet którejś nocy śnił mi się :-).A co do imienia to nie chcę mu zmieniać,Pikuś to ładne imię dla psiaczka,a poza tym przyzwyczaił się już do niego :-)....Tak więc Pikusiu czekamy na Ciebie :-)

Link to comment
Share on other sites

Sylwuniu mam nadzieję, że nie zrazi Was to że Pikuś czasami kłapie zębami, on tak reaguje nawet na nas, mimo tego że nas zna. Zachowuje się tak w sytuacjach stresowych, np wczoraj podczas zakładania szeleczek. Myślę, że z czasem to się zmieni jak już będzie pewien, że jest bezpieczny.

Qrcze coś mi się zdaje, że zaczynam panikować :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie dajmy się zwariować.....SYLWUNIA ma nas,jakby coś sie działo gorszego,to zawsze możemy podpowiedzieć co ewentualnie zrobić.....cieszę się,że PIKUSIOWI tak się poszczęściło,zresztą byłam tego pewna....wiedziałam ,że znajdzie domek..tylko nie wiedziałm,że tak szybciutko i na dodatek taki fajniutki:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...