Jump to content
Dogomania

Miał być szczęśliwy, przeżył piekło w "kochającym" domu! Za TM... [*]


pati_zabrze

Recommended Posts

Wybaczcie, ale nie mogę i tu nie wkleić:


Otrzymałem taką wiadomość, dotyczącą Biafry:

„Niestety powódź nie kończy się wraz z opadnięciem poziomu wody.
Dlatego powstało kolejne allegro, z którego zbiórka zostanie
przeznaczona na odbudowę kojców.
[url]http://www.allegro.pl/item1086015923_pomoz_zwierzakom_godnie_zyc_po_powodzi.html[/url]
Na aukcji prezentowane są zdjęcie pokazujące jak wyglądały zwierzaki w
najgorszym okresie powodzi, jak wygadają ocalałe kojce czy "droga"
dojazdowa.
Jeśli możesz proszę powiedz o naszym allegro swoim znajomym.


Pozdrawiam
Małgorzata Harasim”

Link to comment
Share on other sites

musimy czekać na sylwunię.....ja sie jej pytałam,czy ma pieniążki na weta,czy nie..ale napisała,że ma .Jednak mimo wszystko swoją dolę z największą przyjemnością przeznaczę na "generalny przegląd" Pikusia
....czekamy w takim razie na Sylwunię.....to ona musi podjąć decyzję:-)

Link to comment
Share on other sites

hej.Przy następnej wizycie powiem pani doktor,żeby zrobić wszystkie potrzebne badania.A co do samopoczucia Pikusia To jest świetne :-),dzisiaj nawet nie załatwił się w domu :-) :-).zauważyłam,że Pikuś w domu chodzi za nami krok w krok :-),hehe,tak to fajnie wygląda jak wszyscy są w domu,to nie wie za kim ma iść najpierw :-)....aha,ja mam w domu żółwia,Pikuś już go poznał,trochę z daleka,bo bał się do niego podejść :-)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo długo byłam niekumata z dodawaniem zdjęć, kilka instrukcji, od różnych osób, nawet przerobiłam.W końcu bardzo sympatyczny wujek Nikuś do mnie zawitał.Tylko raz mi pokazał i zakumałam.Jak masz kogo poprosić, to super i najlepiej to zrób.U mnie zwykły drobiazg uniemożliwiał mi wstawienie, ale pewnie sama bym na to nie wpadła.No, ale młodsze osoby są pojętniejsze, więc pewnie się uda.Pozdrawiam serdecznie panią Pikusia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...