Jump to content
Dogomania

Produkcja kurcząt


Paulina87

Recommended Posts

W TV często są programy typu jak to jest zrobione itp. Przed chwilą na Discovery był program o produkcji kurczaków na fermach. To co zobaczyłam naprawdę mnie przeraziło bo dopiero co wyklute kurczaki są traktowane jak zwykły "produkt" tak jak się tworzy kubeczki, kredki tak się traktuje kurczaki.

Znalazłam w necie podobny filmik do tego co pokazali w tv.

Uwaga! Drastyczne
[video=youtube;JJ--faib7to]http://www.youtube.com/watch?v=JJ--faib7to&feature=player_embedded[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']K**** mac !!!
Filmik obejrzałam...
Trzeba coś z tym zrobić. Wiesz może gdzie tak robią ?[/QUOTE]

[B]Wszędzie. Po to, żebyś mogła iść do sklepu i kupić tanio wielkie kurze piersi albo udka. Albo żebyś mogła tanio kupić karmę dla swojego psa. [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='lepus']wiem,co się dzieje w rzeźniach, dlatego od ponad roku jestem wegetarianką- teraz żałuję, że tak późno zdecydowałam się nią być[/QUOTE]

A wiesz dlaczego wywalaja do mielarki kurczaki? Bo potrzeba kurek które znosza jajka a kogutki sa niepotrzebne. Gdyby to była rasa miesna pożyłyby dłuzej. No ale sa tylko rasa hodowana dla jaj. Im wiecej jemy jajek tym wiecej kogutków kończy w mielarkach.
Jako wegetarianka pewnie wiesz o tym i nie jesz jajek?
Los mlecznych krów tez nie jest wesoły jak i cielaków. jedzac nabiał tez masz swój wkład

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...