Jump to content
Dogomania

Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(


mc_mother

Recommended Posts

[B]Mc_mother[/B], dzięki za udostępnienie numeru tel. Zaraz uzupełnię anons na NK.

[B]Akrim[/B], myślałam też o koncie do przelewów w anonsie na NK. Może ktoś zechce wpłacić grosz na Juranda a tam brakuje tej informacji.

[B]Saphira[/B], w piątek mogę wyrwać się najwcześniej o 13.30 tak wprost z uczelni i wyskoczyć z Tobą z dostawą miseczek, pełnych też ;)
Jeśli to jednak "późnawo", to odpadam do poniedziałku.
Cajus niestety też obłożony pracą, że po nocach w warsztacie siedzi :-? prostuje zaległości..a przynajmniej usiłuje..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wykrzesałam tekst do anonsu na NK, może ktoś go przerobi do ogłoszeń dla Toyoty??

kopiuję::

JURAND - wybór między dożywociem a eutanazją?!

Jurand to dorosły owczarek podhalański o niebieskich oczach. Jego oczy są pięknie niebieskie lecz niewidzące. Jurand to pies, którego człowiek bezdusznie porzucił, gdy po utracie wzroku stał się zbędnym, nieużytecznym zwierzęciem.

Nieszczęśnik błąkał się tej zimy bez celu, nie wiedząc i nie widząc dokąd zmierza.
Niefortunnie zabłąkał się na skarpę, z której spadł i potłukł sobie tylną łapkę.
Łapka w wyniku upadku ucierpiała i teraz Jurand na nią utyka.

Pies po wypadku cudem trafił do mini-przytuliska w małej miejscowości w woj. kujawsko-pomorskim, gdzie nie ma żadnych perspektyw na przyszłość. Czeka Go tam bądź dożywocie w za małym na Jego gabaryty boksie, bądź też przedwczesna eutanazja z racji Jego defektu wzroku.

Pomóżmy Jurandowi przeżyć resztę życia w godziwych warunkach, w otoczeniu kochających Go ludzi, którzy nie będą widzieli w Jurandzie psiej zakały, lecz wrażliwe i potrzebujące psisko.

Nie pozwólmy na to, by Jurand mógł jedynie wybierać między dożywociem a eutanazją!!

Utrata wzroku dla psa nie oznacza końca jego szczęśliwego życia, to ludzie je takim czynią. Możemy to zmienić w przypadku Juranda.
I choć nie możemy przywrócić Mu wzroku, to możemy przywrócić Mu radość i szczęście!!

Jurand pilnie szuka Domu Tymczasowego, który być może będzie dla Niego również Domem Stałym.

Jurand nie ma także żadnych środków na leczenie.
Potrzebuje fachowej opieki weterynaryjnej.
Prosimy gorąco o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']Maya- nie przesadzaj, przecież dobrze wiesz, że jeszcze nigdy nie zostawiliśmy rodzin adopcyjnych bez pomocy i wsparcia... Finansujemy sterylki, operacje i inne rzeczy... Wszystkie szczegóły są do dogadania...

e-mail do argusiowej już wysłałam:)[/QUOTE]

Ja to wiem, ale przeczytalam tekst i tak z tekstu wynika, ale sie juz nie bede odzywac :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Jutro porobie chlopakom ogloszenia.
Jakie macie plany?? Czy w schronisku beda czekac na nowe domki, czy wchodza w gre jakies DT lub hotel??
Od poczatku maja bede na jakis czas w PL, gdyby byla wtedy potrzebna jakas pomoc na miejscu to prosze krzyczec![/QUOTE]

Ten mlody to trzeba uwazac bo on pewnie nie kastrowany. Narazie nie stac nas na hotel dla nastepnego podhalana. Mamy wlasnie 3 w dt.
Ale myslimy co dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ten mlody to trzeba uwazac bo on pewnie nie kastrowany. Narazie nie stac nas na hotel dla nastepnego podhalana. Mamy wlasnie 3 w dt.
Ale myslimy co dalej.[/QUOTE]

Ja w ogloszeniach raz nie podaje dokladnej lokalizacji, dwa pisze ze pies wyciachany wiec pseudohodowcom serdecznie dziekujemy...szkoda mi czasu na uzeranie sie z debilami po prostu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']O tym mlodszym to wiele nie wiemy, bo narazie myslimy gdzie go dac i wogole ...........[/QUOTE]

Ok to bede czekac w takim razie na rozkazy Szarotko :)
Jutro zrobie zestaw ok 50 ogloszen dla Juranda, a jak juz bedziecie mialy wiecej informacji o mlodziaku to dacie znac i wezme sie do roboty :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...