Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

Ejże Madziu nie załamuj sie!! Jakoś to będzie. Głowa do góry. Tyle dobrego już zrobiłaś...oby to juz była ostatnia taka akcja, bo ja sie już nie dziwię, że możesz być tym wszystkoim zmęczona:shake: musi sie udać!

Link to comment
Share on other sites

Ano jakoś to będzie ,tylko kiedy będzie już wkońcu po tych operacjach......

Właśnie wstaliśmy, dziś wkońcu jakiś chłodny poranek ,mam nadzieje ,że jutro też taki bedzie....Tym lepiej dla nas.Gruby coś nie ma apetytu i śniadania nawet nie chce,tylko marudzi od samego rana.....Kufa cała czerwona, łapa też. Mam nadzieje,ze wet jutro mi coś da na to bo to napewno go boli, wkońcu jest zcerwone i dobrze nie wygląda , no i robi się coraz bardziej.........

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]prosze wpisujcie sie do Mapy Pomocy Dogo !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]to trwa chwile[/COLOR] , mozna UZUPELNIC potem...PO NAMYSLE...ona jest jeszcze w budowie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]WPIS WOJEWODZTWAMI!!![/COLOR][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23645"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23645[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ano ,mi też się tak wydawało, i nic z tego.Ehhhh trudno,ale chociaż spróbowałam....
Grubas dziś jest taki marudny ,że zwarjowac można normlanie z nim lezy i marudzi i marudzi albo roznosi wszytsko po całym domu.Wczoraj przyszły szelki ,Paula dziś przyniesie,już jestem ciekwa jak bedzie wygladał ,a tos zele dla niufka hehe A jutro już piątek i juz zaczynam się zatsanawiać jak to będzie, zastrzyk musze zpakowac do pudełka z lodem......

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.Rozmawiałam dziś z Kasią_m ,na pw i pytałam ile płacili za wiyte na podanie Hialganu i premedykcji, mówi ,ze coś około 100zł .Wiec jutro znów nas czeka niezły wydatek ,to podanie jedna sprawa,plus badanie kału -nie wiem ile dokładnie coś koło 20-30 zł ,no i badanie moczu ,też nie wiem ile bo zalezy co będa robić ,kurde...........I nadzieje moja w Dr ,ze przepisze jeszce coś na ta łape i kufe, kufa to tragedia ,Gruby głowa tzre to moze go to swedzi albo zbieg okoliczności i komary go akurat pogryzły ,a łąpa to tez źle bo nie dosc ,ze cały czas wylizuje to zaczyna próbowac coś tam wygryzać i ciągle całe czerwone.....Dlaczego jak stanie się coś dobrego i wpłynie choc troche grosza to musi sie znaleźć coś na co tzreba odrazu to przeznaczyc, to naprawde jest naj normlaniej w świecie pech jakiś.

AAA zapomniałam już, ostatnio tez płaciłam 25 zł za ściągnięcie szwów,zrobiłabym to sama ale skoro i tak na podanie jade to chyba jakoś tak nie bardzo....... ;-(

Link to comment
Share on other sites

Magda mam do Ciebie pośbę.
Spisz to jakoś porządnie, bo ja się trochę zgubiłam.
Napisz tak:
-piątek - wydam ok. .........
-badania dodatkowe - wydam ok..........
-mam do dyspozycji w tej chwili ............

Koszty operacji i ewentualnych dojazdów to może w poniedziałek wieczorem, razem z podaniem ile brakuje.

[B]Bardzo proszę o pomoc dla Hektora !!!!!!!!!!!![/B]
Jeśli tylko ktoś może - będziemy bardzo wdzięczni, bo dużo Magdzie jeszcze brakuje i naprawdę nie mamy więcej pomysłów, ani możliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Magda mam do Ciebie pośbę.
Spisz to jakoś porządnie, bo ja się trochę zgubiłam.
Napisz tak:
-piątek - wydam ok. .........
-badania dodatkowe - wydam ok..........
-mam do dyspozycji w tej chwili ............[quote]


I co ja mam spisac jak ja nie wiem .Może premedykacja i podanie Hilauranu około 100zł zalezy ile dadzą premedykacji...tez nie wiadomo ,za sciągnięcie szwów płaciłam ostatnio 25 zł ,badanie kału około 20-30 zł też dokładnie nie wiem no i badanie moczu też nie wiem bo zalezy od tego co zrobia jesli posiew to nie wiem jak jest u psów ale u ludzi około 50 zł kosztuje.Czyli wydam w granicach 100-180-200 zł .Nie wiem nic dokładnie to nie moge napisac.Moze jak pojade to z kału też każa jeszcze coś zrobić.Wielka nie wiadomo.Do dyspozycji mam ze 220 zł około tz tyle wpłyneło na konto ,jak to wydam to od nowa do operacji brakuje tyle ile brakowało.O reszcie to naprawde później napisze tz o operacji i takich tam wydatkach ,narazie zajmijmy sie chwilą obecną.Zaraz szukam jakiegoś pudelka na bonharen zeby rano tylko do lodu wrzucić....

AAAAAa mam już szelki, szelki są świetne,są to szele pociągowe dokładnie takie jak były nam potrzebne ,regulacja na bokach i pod spodem ,poprostu idealne właśnie takie były potzrebne ,tylko musiałam kilka dziurek po dorabiać bo Gruby nieco mniejszy od Niufka, bardzo dziękujemy osobie ,od której je dostaliśmy, a która chce pozostać anonimowa!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
Szelki sa naprawde supe, podszyte grubym filcem to dobrze bo Gruby ma całą klate po wygalaną niestety i pod spodem też ,ogólnie to wyglada jak ufoludek.Dziękujemy za szele!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co.....mam znów złą wiadomość,Gruby dogioł skok i rozwalił,poprostu posypał się lewy skok,moge mu wykręcić łape w skoku na drugą strone, dobzre ,że jutro jedziemy do weta to sobie porozmawiam z nim na ten temt ,to nie mozliwe żeby nie dało się tego jakoś ustawic ,poprostu nie możliwe,teraz jak tylko krzywo stanie to bedzie połamany.Ja poprostu już nie wiem co robić.Musi być jakiś sposób zeby te skoki ustabilnić jakoś poprostu musi:-( :-( :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Już nie mam siły. Czy ten Biały musi mieć wszystkie choroby psiego świata !!!!!
Hektor - litości !!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę nie wiem co będzie jak tak dalej pójdzie. Chyba jestem w szoku.
I na dodatek trudno mi się dopchać do komputera !!!
Magda - wiesz dlaczego. Przepraszam. Do tej swojej też już nie mam siły.

Link to comment
Share on other sites

Z tymi skokami to się własnie tak zaczęło, jak na początku tematu, od skoków i braku kątowania zaczęło się diagnozowanie Hekcia....Niby te skoki są spionizowane własnie dlatego ,ze jeste dysplazja zaawansowana,dziś było tak ,ze się zerwał z miejsca do drzwi i nie wiem czy xle stanął czy coz robił ale tak mocno przegioł skok ,ze w pewnym momecie myślałam ,ze się złamał.Z tym jest tak jest sobie jakiś czas dobzre pózniej nagle się pogarsza jeden jest kilka dni spokoju i pogarsza się drugi do tego samego stopnia,póxniej znów jest jakiś czas dobrze i historia się powtarza....Od operacji bioder było wsyztsko ok, tz jakoś stabilniej chodził i się nie wyginały na prawo i lewo do dziś, zobaczymy co mi Dr jutro na to powie i co poradzi bo nie wiem czy cookolwiek moge zrobić z tym.....Kurde miałam już nic nie pisac bo się tak zdenerwowałam ,ze znów coś się stało...ja już naprawde nie wiem co mam zrobić, normlanie nie mam siły do tych chorób wsyztskich,na dodatek tego psa nie idzie uspokoic ,naprawde zaczyna się ostro rozbestwiac to wsyztsko jest od tego chuchania i dmuchania na niego przez te operacje,jak się na niego na krzyczy to dopiero zaczyna szalec i musze go łapac za skóre i przytrzymywać aż się uspokoiłi i ulegnie albo jescze gorzej zaczyna, na dworze jest to samo .Rzuca się do wsyztskich psów pociągnąć go nie moge , szarpnąć nie moge ,w sumie to nic nie moge i ciekawe jak mam go wychowac, skzolenie też odpada.Zrobienie fizyczne z nim czegokolwiek jets nie mozliwe a gadaniem go nie naucze pokory.Dzięki Bogu ,ze jest karmy i jak widzi ,ze już mnie naprawde zdenerwował to luzuje ale ile moge się drzec na niego.To wsyztsko też jest sopowodowane tym brakiem ruchu, jak zacznie pływa ć to myśle ,ze w dużym stopniu to się zmieni bo będzie wykorzystywał nadmiar enegii ale to nie tak szybko........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Faktycznie [B]Ewu[/B], tylko czemu ten los dotyka zawsze tych najbiedniejszych i zwierzęta ?????!!!!!!!
Do d..y z takim losem !!!!!![/QUOTE]
zgadzam sie w 100%!!! To tak zawsze jest.a jak juz raz dostaniesz w d... to potem już seria nie ma końca. można oszaleć:shake: tak jest zawsze i wszędzie...tylko kurde dlaczego???? nic nie rozumiem...:shake:
ja sama mam w domu 3 moje psy i czwartego psa mojej babci i wszystkie były niechciane i odrzucone...tak naprawde to jedej z nich uratowałam życie bo już zamarzała na przystanku:-( i nikogo to nie obeszło w centrum miasta...zwierzęta i porządni ludziezawsze dostaną od losu... nie ma sprawiedliwości i nigdy chyba nie będzie

Link to comment
Share on other sites

wiecie co własnie się wkurzyłam bo napisałam kurde długiego posta i mi wywaliło i już połowe nie pamietam,musze od nowa pisać.

Własnie wróciliśmy z sggw.Jesteśmy po podaniu bonharenu i badaniu.Pokazałam Dr wszystko, skoki, kufe, łape.No i tak jeśli chodiz o skoki to ponoć nic nie można zrobić bo to wina bioder i poprostu tak jest i się psują.Jeśli chodzi o łapy i kufe to tak jak myślałam wczesniej ,Dr powiedział zeby myć manusanem. Własnie przed chwilą zamówiłam (27,93),teraz czekam na przysyłke tylko. Jesli chodiz o mocz i kał.To kupa oddana do badania ,póxniej mam zadzwonić zpaytać się jaki jest wynik.Jesli chodiz o mocz to Dr wzioł te wszytskie wyniki i pokazała jescze jakiemuś lekarzowi i powiedzieli,że to moze być związane z tym zapaeniem napletka i Dr postanowił ,ze jeszce raz obejrzy to wsyztsko czy nie ma tych Grudek i tego wirusa od zapalenia tzreciej powieki i co nastepuje ,grudki sa.....

Link to comment
Share on other sites

Mój Frodek też miał grudki(jakies tam kryształki)... Robi się psiakom od pyłków, trawki... Uczulenie. Pan doktor je usunął i dał jakąś maść do wymion. Takie coś z wstrzykawce dla krówek... Zapuszczać trzeba było dwa razy dziennie. Już nie ma nic, nic też nie cieknie z fiutka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...