Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

Witam wszytskich. Dziś była u nas pani bioenergoterapeutka. Jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty i ja i Grubas. Grubasek lgnął bardzo do energii,spodobało mu się. Pani powiedziała,że gdyby nie wiedziała w jakim stanie jest pies zdrowotnym i ,że miał operacja kilka dni temu to nigy by nie pomyslała,że może mu cos być. Grubasek dostał kropelki wspomagające leczenie i takie które powinny ustabilizować jego stan emocjonalny troszke. Nastepna wizyta w czwartek i w sobote. [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/multi.gif[/IMG] Grubemu bardzo się spodobało dotykanie i reiki ,zresztą mi też się podobało jak pierwszy raz korzystałam z takich usług[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/multi.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Magda napisz coś o tych kropelkach bliżej, ze szczególnym uwzględnieniem tych co mają ustabilizować stan emocjonalny Białego (może i mnie się nadadzą na mój stan emocjonalny). Co do dotykania, to chyba jednak nie dla mnie !!!![/quote]

No te kropelki to się nazywają krople dr. Bacha. Ich działanie polega na tym,że wpływająone na stan emocjonalny i psychiczny bo zdrowie fizyczne jest często odbiciem psychiki. Są to rózne kompozycje, mozna kupić kropelki lub zrobić na określona potzreba ale równiez mozna zrobic mieszanke indywidualną , taka właśnie dostał Grubasek. Szczerze powiem ,że troche się uspokoił naprawde, lezy spokojnie i nie szaleje chyba zwarjował....... Ja również planuje kompozycje dla siebie ,niestety na przemeczenie i nerwice:eviltong: Kropelki Grubaskowi mam podawać 6 razy dziennie po 5 kropli. A co do dotykania to fajna sprawa bo ja równiez korzystałam u siebie z takiej pomocy przy uszkodzeniu nerek ,nawet nie podpisałam zgody na operacje a ponoć miałam zagrożenie życia. Odstawiłam wszytskie leki ,zrezygnowałam z leczenia i poszłam do bioenergoterapeuty, praktycznie po 3 wizycie objawy mojej choroby zniknęły dlatego jestem za sposobami leczenia w taki sposób, oczywiście tzreba równiez uważać na oszustów.:mad: Kurde GRuby już ze 30 minut spi,az zaglądam co chwile czy oddycha:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Własnie robie Grubasowi sniadanko.Wkońcu schodzi mu opuchlizna z jajek ,dziśwyglądaja jakoślepiej. Tylko szwy gorzej .Tam gdzie pisałam ,że ma tak kiepsko zszyte ,wielki kawał skóry to miał zerwany szef, tz nie wiem czy zerwany bo on na zerwany nie wygląda tylko na źle zawiązany bo pętelka odwiązana, obrzydliwie będzie zrosniete..... :shake: Trudno,nic nie poradze chciaam zawiązać ale za krótki jest!!! Zaraz czas na antybiotyk...wielka rózowa tabletke....

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.Grubasek dziś został przeżucony na INDYCZKI heheh i chyba jest zadowolony......znowej diety,ponoć indyki mają mniej hormonów i będa go mniej pobudzały.....zobaczymy dopiero pierwszą działke dostał[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/melting.gif[/IMG] Teraz leży obrażony na mnie i patrzy albo mysli co by tu nabroić.
__________________

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Jeśteśmy właśnie z Grubaskiem po spacerku i sniadanku, Gruby wpiernicza te indyki aż się uszy trzęsą......tylko ciekawe jak długo:evil_lol: Dziś znów odwiedzi nas pani bioenergoterapeutka po południu, zobaczymy co powie. Grubas właśnie zaczyna oglądac i lizać buby na brzuszku,wczesniej to tylko czasem zdażało mu się podlizywać te zaczerwienione jajeczka. Z jednej strony jedno jajeczko to wygląda jak by jakieś odpażone było, nie wiem co oni mu tam zrobili ale jajka to gorzej wygladają jak szwy po operacji. Chociaż już spuchnięte nie sąbo wczesniej to bidulka chyba bolećmusiały takie napeczniałe. Do szwów nawet nie zagląda szcególnie, jego zachowanie to ciężko przewidzieć jak miał pierwszy wenflon to zachwowywał sięjak by go nie miał ,nawet nie patrzył na niego i nie zwracał uwagi, tak jak by to nie jego było....:shake: Szwów też mocno nie próbuje wylizywać ,myslałam ,że bedzie gorzej kombinował.Teraz usiłuje mnie zmusić do zabawy, co co Gadzina codziennie zaczyna wstawac coraz wcześniej ,dziś już wstał przed 6 ,kurde 7 rano a my już po spacerku i sniadanku:diabloti:

Poniżej zamieszczam linka do kolejnej aukcji na allegro:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=106271407"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=106271407[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czekamy właśnie z Grubym na bioenergoterapeutke. Jakos musze powiedzieć,że Gruby troche spokojniejszy po tych kropelkach tz więcej śpi troche w dzień. Nawet teraz.[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/melting.gif[/IMG] Wczoraj odwiedziła nas Kela i przyniosła indyczka dla Grubaska.[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/multi.gif[/IMG] Dziekujemy[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/heartbeat.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale mamy dzislipny dzień. Pani bioenergoterapeutka zadzwoniła i powiedziała,że nie może siędostaćdo nas bo całe miasto zablokowane....:-( Będziedopiero w sobote ale za to kropelki na Grubego działaja bo sięuspokoił troche.Nawet teraz po spacerze poszedłodrazu spać, bez kitu zwarjował chyba już całkiem.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszytskim. Dziś wstaliśmy troche później niż zwykle......Dzień tragiczny na maxa za oknem leje jak cholere wrócilismy ze spaceru doszczętnie przemoknięci ,już ze 30 minut tróbuje dotzreć Grubego do suchości ale jest tragedia ,ja mam wszytskie ciuchy przemokniete i buty, nie mówiąc juz o tym ,że jest tak zimno i chodze w kurtce.Normalnie tradedia jakaś na maxa. Dziś odchudzam troche Grubego bo jakoś mu się przypasło troche. Jeszce tydzień temu mogłam go tzrymac na rękach jakies15 minut bez problemu a w tej chwili ledwo go podnosze, nie wiem dlaczego tak przytyrał. Może to od royala mobility support, bo teraz troche więcej mu daje royala no ale daje mniej gotowanego to się chyba wyrówniuje..[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/crazy.gif[/IMG] Kurde utuczony jak trza , już nawet z rana jak z nim wychodze o 6 na troche dłuzej wychodze,żeby troche pochodził bo psów z rana nie ma ale chyba to nic nie daje.[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/melting.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie.Dziś cały dzień kiepski.Nadal okropnie zimno i ciagle pada. Gruby jakiś dziwny dziś. Marudzi i marudzi ,coś dziwnie chodzi tak poza tym ,znów na lewą łape....kurde martwie się o niego. W poniedziałek na ściągnięcie szwów idziemy to się wszytskiego wypytam dokładnie.Czy to odstawianie to normalne, mo i strasznie sięciagle przeciąga i na leżąco i na stojąco,nawet jak spi to ciągle się przeciąga. Teraz znów marudzi . Dziś się posliznął na parkiecie i może dlatego dziwnie chodzi na ta łape . Kurde mam nadzieje ,że nie czepie sięgo już nic. Jakiś smutny jest dziś bardzo. Za to jedyną dobra wiadomościa jest to,że skóra wygląda już bardzo ładnie. Tz to niby AZS. Juz prawie nic nie widac tylko lekkie zaróżowienie.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszytskich. Gruby znów szaleje od rana. Właśnie zjedliśmy śniadanko. Zaraz zabieramy się za sprzątanie chaty i wietrzenie. W południe przyjedzie pani bioenergoterapeutka, zobaczymy co dziś GRubaskowi ciekawego zrobi. Narazie szaleje od samego rano znów[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/crazy.gif[/IMG]
__________________

Link to comment
Share on other sites

Że szaleje, to jakoś mnie nie dziwi (ciekawe dlaczego !!!!!!?). Ale chyba nikt jeszcze nie wie jak Biały pięknie śpiewa !!!!!!!!!!!!!!!!! Zupełnie przypadkiem wczoraj usłyszałam. Jestem pod wrażeniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[B]Magda jak tam sprawy finansowe ?????????????????
To, że jakoś sobie radzicie na bieżąco, to niestety nie załatwia sprawy.
Napisz coś odnośnie zbiórki pieniędzy na następny zabieg !!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

heheheh tak spiewac to on potrafi pieknie, a to wczoraj to jeszce nic bo to był tylko początek popedzana mnie w ubieraniu przed spacerem.W spzitalu jak go odbierałam to tak zaczął wyć ,ze myslałam ,że mnie tam Ci lekarze wszyscy zabiją bo wszytskie psy wstały i zaczęły się wydzierać.A czasem lezy leży ,a nagle głowa do góry i AAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁU :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Symfonie odstawia ,a donośny ma głosik naprawde. Czasem potrafi tak zaszczekać ,że az człowiekowi drży w środku wszytsko.

Co do finansów to nadal zbieramy, brakuje nam jeszce dość dużo no i musze jeszce uzbierać na transport spowrotem do domu po wszytskim ale to już póxniej będe o tym mysleć ,teraz najwazniejsze są sprawy bieżące. W poniedziałak idziemy na ściągnięcie szwów i dopiero porozmawiam z lekarzem tak na spokojnie co mam zrobic i co grozi jeśli nie wykonam tego teraz i co dokładnie grozi czyli jakie moga być powikłania jak wykonam w związku z tymi silnymi zwyrodnieniami. No i wskazane by było jescze podanie tego bonharenu ale to tez dośc kosztowna sprawa.Wciąż zbieramy,każdy grosz się przyda na wszytsko dla Grubaska bo czasem wypadają tez jakieś nie planowane wydatki tak jak wtedy nagła wizyta na SGGW po tym podaniu tego cholernego dexawenu i dziwnymi objawami ,a tu i taxi i wizyta i prawie 100 poszło,kołnierz i takie tam.No i musze teraz kupić jescze ten płyn do czyszczenia uszu bo przez te jego stojące uszka wet.powiedział ,że ma pełno śmieci i tzreba to wyczyścić. I kurde zęby też,pasta i szczotka, to znów związane z tą cieknąca ropką z siusiaka , trzeba zęby myć bo liżąc wprowadza tam bakterie z przewodu pokarmowego:oops: W większości wizyt udało nam sie zawsze załatwić transport i zawsze zaoszczędzaliśmy tylko raz taxi ale facet nie dużo nam policzył pomimo tego,że z psem.Jedzenie dla GRubego i siebie, zabawki i inne akcesoria udaje mi się narazie kupować ze swoich ale oszczędzamy cały czas.No i Kela nam troche pomaga w tych sprawach i przyjaciel koni za co bardzo dziekujemy.Dziękujemy równiez Keli za bioenergoterapeutke. No i dziekujemy przyjacielowi koni za pomoc w sprawach transportu i finansów.:loveu: Wciąż zbieramy i wciąż potzrebujemy pomocy was wszytskich. Dziękujemy wszytskim za tak wielkapomoc i za wszystko co dla nas zrobiliście.


Aaaaaaa zapomniałam ,dziś Grubas dostał ostania tabletke tz antybiotyku tego co nam dr. dał po operacji. Łapki wyglądajądobrze prawie wszystko zeszło miedzy palcami i skórka sie taka ładna zrobiła. Mam nadzieje,że to cholerstwo juz sięgo nie czepi więcej.....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie byłau nas pani bioenergoterapeutka. Grubas dostał jeszce jakieskropelki przeciw lekowe,żeby siętak nie zrywał na wszytskie dzwieki i nie denerwował..... Ja tez dostałam kropelki ...na to samo schorzenie...hehe[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/fryingpan.gif[/IMG] AAA i mamy jescze kropelki na zmiany skórne tz gdyby wrócił ten badziew miedzy pacami i takie tam rózne inne. Gruby bardzo szaleje jak przychodzi pani bioenergoterapeutka. Dobrze mi się z nia współpracuje bo od jakiegoś czasu tez się zajmuje takimi rzeczami ,ogólnie to testuje wszytsko na sobie z tych klimatów. Więc nie mamybżadnych kłopotów z porozumieniem[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/tilt.gif[/IMG] Jeszce planujemy kilka spotkań.Grubasem bardzo polubił pania bioenergoterapeutke....

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry wszystkim. Jutro już poniedziałek, juz 10 dni po operacji, czas szybko leci, a ja nadal nie wiem co zrobic z tymi łokciami, boje się .Zbyt dużo zależy ode mnie.Wiele rzeczy przemawia za ale i wiele przeciw.Nie wiem co robić. Jutro idziemy na ściagnięcieszwów. Zobaczymy!!!!!!!!!Ja mam pustke w głowie.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszytskich ponownie. Własnie otrzymałam wiadomość od dr. ę mamy byc jutro na 9 rano na SGGW na ściągnięcie szwów u drugiego dr. ,który operował również.Bo naszego jutro nie ma[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/crazy.gif[/IMG] Więc nie będzie jutro rozmowy o łokciach. Ale powiadomiłam juz dr,że zgłosze się w tygodniu na pogawędke łokciową bo nie wiem co robić. Kurde wiecie co ja jakaś przelękniona jestem i juz się denerwuje ,że jutro ściagać szwy jade, wcześniej z tym przyjazdem i operacją tak szybko się wszytsko potoczyło,że nie miałam czasu sięnad nizym zastanowic i niewiedziałam nawet co kiedy i jaksię działo. A teraz czuje sięjak by ta operacja juz ze 2 lata temu była i niewiele pamietam z tamtego dnia, ja chyba byłam w wiekszym szoku jak Grubas.[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/fryingpan.gif[/IMG] Ale ja tchórz jestem jak cholera!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Grubas dziś znów wścieku dostaje i szaleje padalec od 5 rano:diabloti: Gad jeden!!!Nie wiem z kąd on tyle mocy bierze. Przed chwila ładnie go wyczesałam i się sliczniutki zrobił, chyba ze 40minut go czesałam, ta Gadzina nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych i tzreba z nim walczyć.....żeby się dał .Musze Padalca na leżąco wyczesywać, leniwiec jeden bo inaczej sie nie da. Ale teraz ma sierść ładniutką. Codziennie też wycieramy łapki dokładnie bo juz od kilku dni ciągle leje a dr. powiedział ,że przez to zapalenie miedzy palcami ma nie chodzic po mokrym i tzreba wycierać. Kurde co my sie mamy z tymi wszytskimi dolegliwościami....... Jutro kupimy płyn do czyszcenia uszek i wytępimy te wszystkie farfocle z uszek....:evil_lol: Tego pewnie tez nie polubi, to chyba nie przyjemne jak cos wkrapiaja zimnego do środka.........Hekciu właśnie obiadek wciągnął i robi gimnastyke.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Kurde Gruby dziśznów nie do zniesienia,musiałam fotel przynieść i postawić tu obok biurka żeby go upilnować, Diabelskie nasienie .Wyglądamy świetnie ja przed kompem a koło mnie wielki fotel i GRubas ,który ledwo sięna niego mieści ale to nie istotne , że mu dupka spada albo głowa wazne ,że na fotelu lezy.....boseeee.......

Link to comment
Share on other sites

Witam wszytskich ponownie. Właśnie wróciliśmy z SGGW ,szwy ściagnięte.Grubemu nawet siepodobało i sięnastawiał żeby mu tam jeszcze pogrzebać troche. Przemyli mu ładnie. Dr troche ponaciągał nogi, kolana i biodra, ale go powykręcał biedaka,mówił ,że trzeba sprawdzić czy nic go tam nie boli. Ale jak juz wszyscy wiemy Hekcia nigdy nic nie boli.... [IMG]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_twisted.gif[/IMG] Mówił,że ta skórka miedzy palcami i ogólni brzuch troche czerwona ale ja mysle ,że to było zaróżowione od podniesionego ciśnienia i szarpania się bo wszedzie taka była. Rozmawiałm chwile na temat tej artroskopii i podaniu kwasu hialuronowego. W sumie to nic mi się w głowie az tak nie wyjaśniło po tej rozmowie ale to był inny dr. ten co asystował przy operacji z naszym dr. tym głównym porozmawiam na dniach. Za ściągnięcie szwów zapłaciliśmy 25 zł, no i wkońcu kupiłam to do czyszcenia uszu i zębów ,dziś zrobimy uszka ,mam nadzieje ,że zrobie to tak jak trzeba bo pewnie niezbyt miło bedzie wkropić mu coś do ucha....AAA zapomniałabym ,niestety na dziś nie udało nam siętransportu załatwić i jechaliśmy w obie strony taxi ,lipa troche ale cóż nie było wyjści a i tak się spóżniliśmy z pół godziny bo cholerne korki były.....

Link to comment
Share on other sites

Witam wszytskich. Dziś mamy utrudnienia techniczne i pada nam komp,ciagle sie zawiesza!!!!Ale już pisze co u nas. Gruby szaleje dzis na maxa, wykończy mnie ,jakąs godzine temu próbował wskoczyć na meble.....po misia.... Kurde musiałam w całej chacie wszytsko pochowac bo nie nadążyłam mu zabierać nie wiem co mu dzis odbiło, chyba ściaganie szwów mu się tak spodobało. Nie wiem ale jest dziś totalnie nie do zniesienia, zaczął wyciągać wszytsko co się da i wynosic po całym domu, normalnie wariat jakiś......:diabloti: On mnie wykończy , kurde jest gorszy niż stado dzieci w przedszkolu.... teraz poszedł zając sobie dobre miejsce do sypialni....:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...