Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

[quote name='Igusia']Już piszę. 121 z gwiaździstej, do przystanku .... to jeden przystanek za przystankiem Chomiczówka (tam jest pętla) 121 skręca z Conrada w Reymonta i na tym przystanku trzeba wysiąść. Przenieść się na przystanek po przekątnej. Tam jest 105, 184 i one podjeżdżają pod samą klinikę na powstańców. Zaraz sprawdzę, co to za przystanek, na którym się trzeba przesiąść.[/quote]

Igusia jesteś wielka!!!!dzięki wielkie za objaśnienie wszystkiego bo ja to nie mam pojęcia o tym zielonego!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Albo wpisz na [URL="http://www.ztm.waw.pl"]www.ztm.waw.pl[/URL]
Skąd dokąd chcesz jechać. Gwiaździsta - Powstańców Śl. I tam wyskoczą połaczenia.
Ale to 121 i 184 i 105 to dobry wybór. O i 122, ale ono pod klinikę nie podjeżdża, skręca we Wrocławską. 105 i 184 pod same wejście kliniki, chyba o tą samą nam chodzi?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny to jest całodobowa klinika z laboratorium ul.Powstańców Śląskich 101. Taki biąły domek na przeciw bazarku na Bemowie. Sama w tej klinice kupuję zarcie dla kota. Tam też z Romenką szczepiłyśmy Dragonka przeciw wściekliźnie. Na pewno o nią chodzi. A przeystanek autobusowy jest rzeczywiście tuz przy klinice. Nie powinno byc kłopotu z trafieniem

Link to comment
Share on other sites

No to Ci się Magda jeszcze dodatkowo narobiło z tym Allegro. Zgłupieć można. Jak Centaurus zbierał na konie, to również Im zawiesili konto (zbierali wtedy kasę jeszcze na prywatne konto, bo oczekiwali na oficjalne), ale Oni nic chyba nie sprzedawali (potem sprawdzę) było to wyłącznie zbieranie kasy.
To jednak była Dla Ciebie pomoc - mała, ale była. Szkoda, bo wyjaśnianie długo trwa.

Bardzo prosimy - pomóżcie Hektorowi - na leczenie jego wszystkich chorób niestety nie starcza. Sama operacja już niedługo i również jak pisała Magda sporo brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Dziewczyny to jest całodobowa klinika z laboratorium ul.Powstańców Śląskich 101. Taki biąły domek na przeciw bazarku na Bemowie. Sama w tej klinice kupuję zarcie dla kota. Tam też z Romenką szczepiłyśmy Dragonka przeciw wściekliźnie. Na pewno o nią chodzi. A przeystanek autobusowy jest rzeczywiście tuz przy klinice. Nie powinno byc kłopotu z trafieniem[/quote]

No właśnie jak napisała Basia to jest ta cało dobowa klinika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']No to Ci się Magda jeszcze dodatkowo narobiło z tym Allegro. Zgłupieć można. Jak Centaurus zbierał na konie, to również Im zawiesili konto (zbierali wtedy kasę jeszcze na prywatne konto, bo oczekiwali na oficjalne), ale Oni nic chyba nie sprzedawali (potem sprawdzę) było to wyłącznie zbieranie kasy.
To jednak była Dla Ciebie pomoc - mała, ale była. Szkoda, bo wyjaśnianie długo trwa.

Bardzo prosimy - pomóżcie Hektorowi - na leczenie jego wszystkich chorób niestety nie starcza. Sama operacja już niedługo i również jak pisała Magda sporo brakuje.[/quote]

No niestety bardzo sporo brakuje, nie wliczając na dodatek do tego co brakuje transportu i nie przewidzianych dodatkowych leków czy wizyt.Bo ja oczywiście licze ,ze za każdym razem transport uda się załatwić. Z allegro to naprawde problem bo moze i nie dużo się zbierało ale jednak się coś zbierało i zawsze to na jakieś badanie było takie jak mocz czy kał itp.Poczekamy zobaczymy co odpiszą, w kazdym razie planuje się z nimi kłucić.O dziewczynach z centaurusa to wiem też bo rozmawiałam z nimi na ten temat i już wczesniej mi mówiły ,ze im tez konto zawiesili.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie od godziny się przygotowuje do wyjśćia z gRubym na spacer i tak tylko licze na to zeby jeszce jak naj dłuzej polezał ale już się budzi ,ja sama dziś się kiepsko czuje przez tą pogode i ogólnie również.Jetsem zmęczona na dodatek. A co dopiero on.Lezy pod wiatraczkiem bidulek .Mogło by już zajśc to słońce wkońcu choć troche albo jakie chmury chociaż by się przydałay.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shantara']W takim razie skoro objaśniłyście mi dojazd to mogę jutro jechać z tym, że koło 9.00 byłabym po mocz. Tylko napisz mi proszę Magda na pw dokładny swój adres i najlepiej jakiś kontakt. Oni tam w tej klinice wiedzą o co chodzi?[/quote]

ok, to super. Zaraz napisze na pw dokłądny adres i telefon. W klinice nie wiedzą o co chodzi .Wejdziesz tam dasz mocz i powiesz tylko ,ze chcesz zrobić badanie ogólne moczu ja na kartce napisze Ci moje dane i psa ,które są potzrebne i to wsyztsko i powiesz pani tylko ,ze jak będa wyniki to zeby wysłała je faxem ,a ja dam Ci numer i to tylko tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Magda - wystaw nową aukcję i napisz u góry kobylimi literami,ze zdjecie-cegiełka na leczenie Hekcia - a w tytule ze aukcja charytatywna - cegiełka dla Hektora cy cuś takiego[/quote]

Narazie poczekam co mi odpisza bo jak ten frajer się znów czepi za nim oni mi przeczytaja ta wiadomość to mi zbalokują jużcałkiem konto ,widocznie jak wszyscy widzimy idioci nie czytali nawet treści aukcji.Zobaczymy co napiszą. Wole poczekac bo jak sięzbiegnie a z tego wynika ,ze ta męda sledzi moje aukcje to póxniej całkiem bede zablokowana, zanim się wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Magda wysłałam Ci 50,00 zł ( więcej naprawdę juz nie mogę) Jutro powinny być na koncie. Trzymam kciuki za Grubasa żeby wreszczie wyszedł na prostą ;)[/quote]

Dzięki wielkie Basia.Jak wiesz dla nas nawet zł to dużo teraz wszystko się liczy. NO z tym wyjściem na prostą to naprawde dobry pomysł jest.Każdy grosz potrzebny jest teraz i każda suma ratuje.....

Ja już mam taki burdel w głowie ,ze dziś jak dzwoniłam do laboratorium zapytać się o badania to jak Pani odebrała ,to jej powiedziałam ,ze zaraz zadzwonie bo zapomniałam co miałam jej powiedziec.....to już szczyt normlanie.

Link to comment
Share on other sites

Co Ty się tak dzisiaj szamoczesz ??????? Tylko spokój ......

[I]cyt.) ze dziś jak dzwoniłam do laboratorium zapytać się o badania to jak Pani odebrała ,to jej powiedziałam ,ze zaraz zadzwonie bo zapomniałam co miałam jej powiedziec.....

[/I]Chociaż raz w dniu dzisiejszym coś mnie rozśmieszyło !!!!
Nie masz przypadkiem więcej takich kawałków ?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Co Ty się tak dzisiaj szamoczesz ??????? Tylko spokój ......

[I]cyt.) ze dziś jak dzwoniłam do laboratorium zapytać się o badania to jak Pani odebrała ,to jej powiedziałam ,ze zaraz zadzwonie bo zapomniałam co miałam jej powiedziec.....[/I]

Chociaż raz w dniu dzisiejszym coś mnie rozśmieszyło !!!!
Nie masz przypadkiem więcej takich kawałków ?????[/quote]

NO dużo mam takich kawałków!!!! Przez ostanie kilka dni to same takie akcje od rana do wieczora!!!!Już mi na głowe padło!!!całkiem!!!

Link to comment
Share on other sites

No znowu nie ma wieczornego raportu. Magda co jest ????!!!!

Ludzie kochani [B]Hektor potrzebuje jeszcze dużo pieniędzy na kolejną operację. Niestety naprawdę dużo !!!!!!!!!!!!!!!![/B]
Sama już nie wiem co robić i [B]jak ma się taka kwota zebrać, skoro nawet z Allegro są problemy.[/B]

Nic dziwnego, że Magdzie się tak miesza w głowie !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No juz jestem.dzis był ciezki i zrabany dzien na maxa.Jesli chodzi o Grubego to zaczyna sie robic gorzej,Gruby zaczyna sie powaznie rozbestwiać przez to skakanie do okoła niego w ostatnim czasie i zaczyna mieć w dupie krzyk.Szarpie sie ciagle w domu, skacze, wyrywa sie na spacerze jest to samo,szarpie sie do psow ,zaczyna poprostu wyprawiac takie rzeczy ,ze go porabało, i niestety zła wiadomosc lewy skok sie pogorszył, bardzo mocno zaczal go dzis przeginac.Nie wiem co z nim zrobie bo zaczyna mnie juz bardzo denerwowac jego zchowanie , zaczyna pokazywac swoje fochy a nie moge go szarpnac przeciez na smyczy ani nic takiego.Niestety od jutra zaczniemy teperowanie bo zaczal sobie za dużo pozwalac .I nie ma mowy o leżeniu dzis cały dzien wynosi wszystko po domu i rozciaga jak krzycze to zaczyna szalec jeszce bardziej ,jak widzi ,ze chcę wstac do niego to zaczyna łapać co lezy i mysli ,ze bede sie z nim ganiać.Poprostu zaczał naprawde mocno przesadzac chyb jak nigdy. Jestem zła ogólnie na cały dziesiejszy dzien.No i kwestia kasy, jajuż nie wiem jak nam sięuda na to wszystko uzbierac, na dodatek to cholerne allegro zobaczymy co odpisza.Do tego jeszcze ta skora, kufa bordowa ,robia sie podrażnienia mocne i strupki do tego jedna lapa pod spodem to samo bordo, ja nie wiem co mam niby z tym zrobic, miałam jeszce manusan kupic ,już cholera zapomniałam......I klawiatura nie dziala ,polskie znaki nie wychodz co za paranoja

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Zaraz przyjedzie shantara po siku.Dziś były małe problemy techniczne z pobieraniem materiału do badania i musiałąm troche pochodzić z tym kubkiem.Właśnie wróciliśmy i czekamy na odbiór......Gruby nadal szaleje, pododa tragiczn, duszno ja cholera, nawet śniadania Gruby nie chciał dziś zjeść bo tak gorąco,normlanie trgicznie jest.Komary jak zwykle pogryzły. Znów będzie kiepsko ze spacerem póxniej.

Link to comment
Share on other sites

Włąśnie dostałam odpowiedź a allegro.Zaraz wystawie aukcje na ,której bede licytowac zdjęcie Grubego i niech sie przyjeb** jescze raz tylko.....


Witam,

Dziękuję za wiadomość.

Uprzejmie informuję, że opis Pana aukcji ma formę ogłoszenia, dlatego też aukcja została usunięta. Informowanie (lub sugerowanie kontaktu w sprawie) o przedmiotach, które nie są aktualnie wystawione na aukcji, jest zabronione.

Przypominam także, że za pośrednictwem naszego serwisu można sprzedawać jedynie konkretne przedmioty, a profil naszego serwisu uniemożliwia zamieszczanie reklam czy ogłoszeń.

Zgodnie z naszym Regulaminem:

(punkt 19.1) "Towary lub usługi, które mają być objęte usługami Allegro, muszą być dokładnie opisane. Osoba zgłaszająca jest odpowiedzialna za wszelkie błędy lub nieścisłości takiego opisu. Marka oraz inne informacje dotyczące pochodzenia towaru i jego producenta, które są umieszczane w opisie, muszą być kompletne, dokładne i nie mogą wprowadzać w błąd innych Użytkowników."

oraz (punkt 19.2)
"Opis towaru może odnosić się wyłącznie do przedmiotu danej aukcji. Opis nie może służyć jako sposób komunikowania się między Użytkownikami ani jako reklama i/lub sposób promocji towarów oraz usług oferowanych poza Allegro, a także do organizowania konkursów."

Aby uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji polecam Panu lekturę Regulaminu, adres:

[URL="http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php"][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php[/COLOR][/URL]

oraz stron Pomocy Allegro, a w szczególności: Zasady na Allegro > Zasady dotyczące wystawiania i opisu > "Kupię lub zamienię", dostępna pod adresem:

[URL="http://www.allegro.pl/help_item.php?item=390"][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/help_item.php?item=390[/COLOR][/URL]

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

--

Zespół Allegro
[URL="http://www.allegro.pl/"][COLOR=#6699cc]http://www.allegro.pl[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

To teraz ja zdam sprawozdanie. Materiał do badania dostarczony. Dzięki instrukcji Igusi udało mi się dotrzeć bardzo sprawnie na miejsce. Wyniki mają być przesłane faxem dziś koło 15.00 Teraz to już pozostaje trzymać kciuki, żeby były jak najlepsze ;)

Link to comment
Share on other sites

Nom to teraz czekamy na wyniki.Dzięki wielkie Shantara za dostarczenie.:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

A tak poza tym wsyztskim to Gruby szaleje jak cholera ,poprostu jest coraz gorszy, i tylko wyszukuje co by tu zrobić. Teraz się wkońcu położył, jutro już w czwartek w piatek rano jedziemy na sggw to od razu zawioze kał do badania, mam nadzieje ,że już nie ma tych pasożytów.Za kilka dni musze powtórzyć tez ten aniprazol.Teraz musimy jakoś zacząć myśleć powaznie z kąd wziąść kase bo takiej sytuacji jescze nie było i naprawde mocno leżymy i dużo brakuje a pozostało tylko 8 dni do operacji,nie mówiąć o co tygodniowym podawaniu hialganu.Normalnie w tej chwili to naprawde jest nam już tylko duży cud potzrebny.Aukcja tez bez zadnych informacji ale więcej nie moge napisac też pewnie nie za wiele teraz już przyniesie,kurde nam się ciagle coś przydaża.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam wam napisac jeszce ,ze dziś czekamy z nie cierpliwością na listonosza, który ma nam szelki przynieść.Mam nadzieje,że już dziś będą.Szele podarowała nam równiez osoba ,która chce pozostać anonimowa, jest to ta sama osoba od której mamy Bonharen.Są to szele na niufka ;-) to taki nie wielki szcegól ale co najwazniejsze lepiej za duze niż za małe, za duze to jakoś można troche przerobić.Ja to mam ogólnie dużo zdolności bo ja jestem wszechstronnie uzdolniona i juz mam wersje przerobionego kagańca dla Hekcia hehehehe Takiego zbaudowanego heheh Musiał zostać rozłożony na czynniki pierwsze i poskładany od nowa w moim wykonaniu....teraz jest oryginalny heheh nie ma drugiego takiego:evil_lol: Choć mam nadzieje ,ze szele będa dobre.Bardzo dziękujemy za szele.

Link to comment
Share on other sites

Dobra mam już wyniki i kolejną złą wiadomość,wyniki moczu są złe.Jest znów zapalenie, i wiele innych rzeczy w moczu.Dzwoniłam już do Dr.powiedziałam mu co i jak i powiedział ,ze porozmawiamy w piatek, narazie wiemy tyle ,ze tzreba zrobic badanie dodatkowe ,niewiem jescze co bo tzreba ustalić przyczyne tego zapalenia ,niestety.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...