Jump to content
Dogomania

Psia Kraina, Gostar, Alteri ?


nathaniel

Recommended Posts

Jacol dziekuję, myślałam, że nieco wczesniej :evil_lol:
No nic póki co to tata jest w domu i ma opory co do moich wojaży autobusowych (z kumpelami wsiadłyśmy do złego autobusu i zamiast do Grzybowic dojechałyśmy do Gliwic :evil_lol:), więc jak coś to mogłabym się spotka w przyszłym tyg.
Czy dalej spotkanka będą?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Jacol123

[quote name='nathaniel']Jacol dziekuję, myślałam, że nieco wczesniej :evil_lol:...
Czy dalej spotkanka będą?[/quote]
Pierwsza grupa (4 zajęcia) jest o 17.30. Myślałem, że pytasz o szczeniaczki... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote=] [B]Aneek[/B]
Jak tylko będzie wiadomo kiedy ruszy nowa grupa, dam ci znać.
Z resztą ja się tej grupie będę bacznie przypatrywać, a w szczególności takiej jednej gończuszce Rosie :cool3:[/quote]

Mam Cię wreszcie! To tu się chowałąś:mad:
Dzięki za ewentualne info! :* Już się nie mogę doczekaaać! Jeszcze tylko 234 godziny do odebrania Rosy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='JinnyAl']Mam Cię wreszcie! To tu się chowałąś:mad:
Dzięki za ewentualne info! :* Już się nie mogę doczekaaać! Jeszcze tylko 234 godziny do odebrania Rosy :cool3:[/quote]
Ehh, znam to oczekiwanie. Ja przed odebraniem Arii nie mogłem spać przez 2 dni. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jacol123']Ehh, znam to oczekiwanie. Ja przed odebraniem Arii nie mogłem spać przez 2 dni. :)[/QUOTE]
A to ciekawostka, ja nie mogłam spać po przybciu Kreski (i jej braciszka) do domu :evil_lol:

[B]nathaniel[/B], żałuj że nie byłaś. Szkolenie fajowe, szczeniaczki boskie :loveu: na pewno sporo by Ci się rozjaśniło w kwestii nauki komend i użycia klikera. A poza tym, Jacek miał dla Ciebie kliker :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='coztego']A to ciekawostka, ja nie mogłam spać po przybciu Kreski (i jej braciszka) do domu :evil_lol:

[B]nathaniel[/B], żałuj że nie byłaś. Szkolenie fajowe, szczeniaczki boskie :loveu: na pewno sporo by Ci się rozjaśniło w kwestii nauki komend i użycia klikera. A poza tym, Jacek miał dla Ciebie kliker :diabloti:[/quote] EEE!!! :p Zdradziłaś moją tajemnicę - niespodziankę! No trudno, wydało się. Mam dla Nathaniel kliker, tylko musi się po niego pofatygować osobiście.
A jak Ci się podobało "śpiewanie do smyczy"?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jacol123']EEE!!! :p Zdradziłaś moją tajemnicę - niespodziankę! [/QUOTE]
Ale dzięki temu [B]nathaniel[/B] będzie miała większą motywację, żeby się wybrać :p
[QUOTE]A jak Ci się podobało "śpiewanie do smyczy"?:cool3:[/QUOTE]
:evil_lol: Zasadniczo, zdziwiło mnie jak bardzo ludzie się stresują szkoleniem i jak łatwo się frustrują. A przecież jest miło i przyejmnie, a pieski są super mądre :loveu: Jakieś ćwiczenia na wyluzowanie powinny być obowiązkowe - np. chóralne śpiewanie śląskich piosnek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

w przyszłym tygodniu się pofatyguję :evil_lol:
[SIZE=1](ile jestem/będe Ci winna? )[/SIZE]

Napewno mi sie duuuużo rozjaśni w glówie, czytanie czegoś to mało, lepiej zawsze zobaczyc to w akcji ;)

No i pewnie mase zdjęć zrobię :evil_lol:

A i jak nauczyć piesa chodzneia przy nodze, wiem mneij wiecej jak, ale nie wiem kompletnie jak to wyglądana egzaminie tj. czy pies ma tylko sobie iść czy tak jak na obedience ze wzrokiem wlepionym w własciciela ;)

No i tak musze kupic koziołek, ale są jakies rozmiary ?
A jak kupię za mały?


Mam nadzieję że jak przyjade do Gliwic to ktoś mi pokaże jak pies ma chodzić przy nodze i jak wykonywac inne ćwiczenia (musze mieć jakiś wzorzec ;) )

[quote name='coztego']
:evil_lol: Zasadniczo, zdziwiło mnie jak bardzo ludzie się stresują szkoleniem i jak łatwo się frustrują. A przecież jest miło i przyejmnie, a pieski są super mądre :loveu: Jakieś ćwiczenia na wyluzowanie powinny być obowiązkowe - np. chóralne śpiewanie śląskich piosnek :evil_lol:[/quote]

Ja też sie denerwuję jak cos po mojej mysli nie idzie, jak pies sie ociąga z wykonaniem komendy itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']w
No i tak musze kupic koziołek, ale są jakies rozmiary ?
A jak kupię za mały?[/QUOTE]
Przymierzysz czy pasuje do mordy i już :cool1: Za duży też nie może być, bo będzie za ciężki...
[quote name='nathaniel']Mam nadzieję że jak przyjade do Gliwic to ktoś mi pokaże jak pies ma chodzić przy nodze i jak wykonywac inne ćwiczenia (musze mieć jakiś wzorzec ;) )[/QUOTE]
Jacol Ci wszystko pokaże, Jacek będzie trenerem, a Ty psem :evil_lol:
[QUOTE]Ja też sie denerwuję jak cos po mojej mysli nie idzie, jak pies sie ociąga z wykonaniem komendy itp.[/QUOTE]
To policz do 10, albo zaśpiewaj coś wesołego :p Im więcej luzu tym lepiej idzie szkolenie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
To policz do 10, albo zaśpiewaj coś wesołego :p Im więcej luzu tym lepiej idzie szkolenie :cool1:[/quote]

Np.Jak Ci pies zwieje,to śpiewasz sobie wesoło: " kto dogoni psa,Kto dogoni psa...może ty,może ja"...:laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Puli rozbrajasz mnie :evil_lol:

Coztego ja jestem wariatką , ale zeby psa udawać, wystarczy w domu jak sie z psem bawię (przepychanki, tarzanie się razem, łapanie za fafle , ciagniecie za uszy zebami [ tak jak on mi, jak kuba Bogu tak Bóg Kubie :evil_lol: ]

A co z pogadą, jak bedzie taka pogoda jak dzis, to tez beda spotkania na trawce ;) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Albo biegniesz w przeciwna strone do psa i spiewasz "szczesliwej drogi juz czas":razz:[/quote]

[quote name='puli']Np.Jak Ci pies zwieje,to śpiewasz sobie wesoło: " kto dogoni psa,Kto dogoni psa...może ty,może ja"...:laugh2_2:[/quote]

Ha, ha ha
Juz się wycfaniłam i jak widzę, ze idzie pies, lub zachwiany człowiek to Rambo jest zapinanyn na smycz :evil_lol:, no i jak idzie SM to tez

Jacol to ile jestem Ci winna? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aaaa dostanę cholery

Psu się nie chce ćwiczyć :roll:
Myslałam że mu kulki zbrzydły i pokroiłam kiełbachę, wyszłam na dwór wylał sie kazałam usiąść, siadł dałam mu kiełbache, potem go przywolałam (odpiełam go na górce takiej) przyszedł to dostał kiełabche, a potem już ją olewał, a wręcz wypluwał ....

Nie wiem, nie wiem, ludzie ratujcie, co ja mam z tym psem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']
Jacol to ile jestem Ci winna? :lol:[/QUOTE]
Najpierw dojedź do Gliwic i traf na ten trawnik, to wcale nie tak łatwo dostać klikera :evil_lol:
[QUOTE]Psu się nie chce ćwiczyć[/QUOTE]
Może kiełbacha była niedobra... :diabloti: Poza tym, pies też miewa lepsze i gorsze dni, jak widzisz, że pies nie chce ćwiczyć, to mu odpuść jeden dzień. Moze jest meteopatą :p

Link to comment
Share on other sites

Ale to nie jest jedend zien to już 2 :evil_lol:
Odpuszczam, bo się denerwuję :evil_lol:
Siada zawsze (musze ostro mówić i chwilę poczekać,w sumie to na ostry ton jest nauczony , jakoś tak wyszło) , ale z lezeniem to się patrzy jak na idiotkę , a jak się z nim bawię (skarpetką naturalnie, bo niczym innym sie nie bawi :lol: ) i położe rękę przed nim ( w zabawie, broń Boże nie wymagam od niego położenia się, bo mamy an to inny gest) to się kładzie , może mu gest nie pasuje.

Może trafię na ten trawnik ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']
Może trafię na ten trawnik ;)[/QUOTE]
Ja moze wybiorę się znów, to się możemy umówić na tramwaj. Chciałabym zobaczyć jakie postępy robią psiaki pomiędzy zajęciami, czy widać kto odrobił zadanie domowe :p
[QUOTE]ale z lezeniem to się patrzy jak na idiotkę [/QUOTE]
Zobaczysz na szkoleniu jak to się robi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Ale to nie jest jedend zien to już 2 :evil_lol:
Siada zawsze (musze ostro mówić i chwilę poczekać,w sumie to na ostry ton jest nauczony , jakoś tak wyszło) , ale z lezeniem to się patrzy jak na idiotkę , a jak się z nim bawię i położe rękę przed nim to się kładzie , [/quote]

Mądry pies,uczy pańcię kultury.:eviltong: Bo do psa trzeba grzecznie! Moje się kładą jak mówię uprzejmie: "Połóż się kochanie/futrzaku/pieseczku":p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Mądry pies,uczy pańcię kultury.:eviltong: Bo do psa trzeba grzecznie! Moje się kładą jak mówię uprzejmie: "Połóż się kochanie/futrzaku/pieseczku":p[/QUOTE]
:evil_lol: Tak jak moja mama: "Kreseczko, proszę usiądź" I Kreseczka siada, albo nie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Grzecznie jak do niego mówię, to się dziwnie patrzy, ale usiądzie wkońcu (tylko ile to trwa) [/quote]

No trwa,bo biedny zszokowany taką uprzejmością i wietrzy podstęp.:hand:
A może mu śpiewaj to sie wyluzuje...:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...