Jump to content
Dogomania

Psia Kraina, Gostar, Alteri ?


nathaniel

Recommended Posts

:mad: oj,cos nie chcesz napisac gdzie dokladnie,hehe
ja mieszkalam na os.tysiaclecia,niedaleko zyrafy wiec mialam bardzo blisko,a szkolilismy sie tam tylko na PO.A moge jeszcze spytac z jakimi pozorantami sie szkolisz?Bo ja jak chodzilam to byl tylko adrian i jeszcze jeden taki tez mlody-cholera,wypadlo mi jego imie z glowy:angryy:
A wogole to wiem ze taka babka tam tez wtedy pracowala-tez nie znam imienia-a moja przyjaciolka ja ostatnio widziala szkolaca psa na muchowcu:-o Wiec nie wiem o co tam chodzi:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz że nie wiem :diabloti::diabloti: od weta kiedyś dostaliśmy "ulotke" żeby z Pusia pójść, bo niby taka duża...to i nie usłuchana napewno będzie <lol2> Dla niej liczy sie dawanie buzi , nie wazne komu, czasem mam wrazenie ze dla niej jest nagroda danie komus buzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote=] nie należy wierzyć we wszystko co piszą w necie bo osób złośliwych i zarozumiale przekonanych o swojej mądrości jest wiele.[/quote]

[B]Klementynko[/B], czy Ty to o mnie piszesz...? (bo chyba ja najmocniej faworyzuję jedną szkołę tutaj)
Jeśli tak, to chciałam wyjaśnić, że nie piszę niczego złośliwie i nie jestem zarozumiale przekonana o swojej mądrości.
Bronię swojego zdania popierając je argumentami, a także jak najbardziej dopuszczam, że mogę się mylić.
(nie chcę wywoływać sporu)

Link to comment
Share on other sites

Witam. No to ja dodam swoje trzy grosze.
Szkolę psa w Gostarze i podoba mi sie. Nikt mnie nie zmuszał do szkolenia na łańcuszku(sama chciałam, bo na egzaminie jest wymagany). W mojej grupie są psy ktore chodza na kolczatce i sa takie ktore chodza na zwyklej parcianej obroży.Wzależnosci od "upodobań" psa i właściciela. Jest bardzo sympatycznie. Stosowane jest nagradzanie smakołykiem, zabawą.Ale tez korekty, (tak jak pisała Klementynka). I podoba mi sie jeszcze jedno.jak ktoś chce to zawsze można sie zapytac jak coś robic, prowadzacy uwzglednia np. moje sugestie , ze cos tam inaczej robiłam i jak jest to dobre to nie zmieniam, ale też gdy kogos nie interesuja tajniki tylko chce konkretnych rad to je dostaje i już. Mi to odpowiada.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Wydaje mi sie, ze wybierajac szkole, jesli szczesliwie gdzies jest kilka szkol, najrozsadniej
- udac sie najpierw na zajecia bez psa, zobaczyc jak sa prowadzone
- dowiedziec sie, ktora szkola w czym sie specjalizuje i pomyslec, do czego chcemy przygotowac naszego psa
- poprosic prowadzacego szkole o kontakt z jakims psem juz tam wyszkolonym, pojsc razem na spacer, pomyslec, czy takiego zachowania oczekujemy od naszego psa
- dowiedziec sie ktora szkolka organizuje egzaminy i jakie, przez kogo prowadzone,
-pamietac, ze zadno szkolenie nie da dlugotrwalego efektu, jesli sami nie bedziemy codzienie powtarzac podstawowych lekcji w roznych miejscach

i spokojnie majac takie informacje dokonac wyboru.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[B]JinnyAl[/B] ależ skąd! nie napisałam tego personalnie do nikogo, chodzi o to że spotkałam się w necie z tak różnymi bzdurami, że nauczyłam się podchodzić do nich z dystansem (mimo że czasem trudno odróżnić bzdety od prawdy).
to że ktoś wypowiada się pozytywnie o którejś szkole świadczy dla mnie o tym, że dobrze się tam czuje i to jest super :) a nie przypominam sobie żebyś gdzieś pisała, że jakaś "szkoła jest do d.. i absolutnie tam nie idźcie" - to byłoby nie fair. ale napisanie mnie się tam podoba bo... albo mnie się tam nie podoba bo... to najnormalniejsza sprawa, dzięki temu osoby czyatające mogą poznać opinie innych i jakoś wstępnie przeprowadzić selekcję a potem iść i przekonać się na własne oczy! na szczęście mamy w czym wybierać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynka'][B]JinnyAl[/B] ależ skąd! nie napisałam tego personalnie do nikogo, chodzi o to że spotkałam się w necie z tak różnymi bzdurami, że nauczyłam się podchodzić do nich z dystansem (mimo że czasem trudno odróżnić bzdety od prawdy).
to że ktoś wypowiada się pozytywnie o którejś szkole świadczy dla mnie o tym, że dobrze się tam czuje i to jest super :) a nie przypominam sobie żebyś gdzieś pisała, że jakaś "szkoła jest do d.. i absolutnie tam nie idźcie" - to byłoby nie fair. ale napisanie mnie się tam podoba bo... albo mnie się tam nie podoba bo... to najnormalniejsza sprawa, dzięki temu osoby czyatające mogą poznać opinie innych i jakoś wstępnie przeprowadzić selekcję a potem iść i przekonać się na własne oczy! na szczęście mamy w czym wybierać :)[/quote]

Ok, ok. przewrażliwionam chiba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam zaklad Prestor.Co prawda nie byłam tam jeszcze na szkoleniu ale na indywidualnych lekcjach pomagajacych mi opanowac agresje smyczowa ktora wytworzyla sie po 4 ugryzieniach przez inne psy w ciagu dwoch tygodni:mad: .
Pani Aneta jest bardzo fachowa osoba, pokazała nam jak pracowac z Jazzem ,do tego jest szalenie sympatyczna osoba.Poza tym jest behawiorystka i wie jak poradzic sobie z problematycznym psem.Bylam wczesniej na konsultacjach z treserem z innego osrodka i po tych sesjach bylo znacznie gorzej.Dopiero Pani Aneta znalazla metoda uspokojenia Jazza.:cool1: Na dzien dzisiejszy Jazz jest psem lagodnym, agresja smyczowa wyeliminowana a dzieki pracy polubil jamniki ktore kiedys stanowily jego glownego wroga nr 1. Jak tylko wroce z wakacji zapisuje sie na szkolenie w centrum Prestor.Wszystkim polecam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='kacpru']Loara a orientujesz sie moze jakie ceny sa w prestorze?

Zna ktos z Was behawioryste Adnrzeja Klosinskiego z Alteri w Krakowie?[/quote]
Ja znam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='lizka']Jacol, a mógłbyś napisać coś więcej o Nim?

Póki co wystosowałam maila do Niego i czekam na odpowiedz, bo potrzebuję pilnej konsultacji (nie drogą internetową rzecz jasna tylko liczę na jakieś spotkanie :cool3: )[/quote]
Hej,
bardzo fajny, kompetentny i kontaktowy człowiek. I nieprawdopodobnie zapracowany. Dlatego zamiast pisać maile po prostu zadzwoń do niego.
tel. (0)607 42 71 71
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie moze znacie kogos oprocz p.Klosinskiego,kto zajal by sie psem po przejsciach (nie sa to powazne problemy ale jednak sa i utrudniaja zycie) za troche mniejsze pieniadza:oops: i moze troche blizej,bo jestem ze slaska:roll: Analizowalam juz wiele psich szkol w poblizu ale tam zazwyczaj szkoli sie tradycyjnymi metodami a na to moja suka jeszcze nie jest gotowa.Mam z nia glownie problemy z lekliwoscia i zachowaniem w stosunku do czlowieka np. podczas zabawy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Kup ksiazke Nicholasa Dodmana - Pies, ktory kochal zbyt mocno.
Doskonale, jasno przedstawione wyprowadzanie psa z rozmaitych problemow.
Plus podkreslana zawsze podstawowa zasada - mniej bialkowa dieta, wiecej ruchu, systematyczne szkolenie.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacpru']To w takim razie moze znacie kogos oprocz p.Klosinskiego,kto zajal by sie psem po przejsciach (nie sa to powazne problemy ale jednak sa i utrudniaja zycie) za troche mniejsze pieniadza:oops: i moze troche blizej,bo jestem ze slaska:roll: [/QUOTE]
Może [B]Jacol123[/B] :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,ja moge coś więcej powiedzieć o szkole PASTEL jesli to kogos interesuje. A więc właścicielką jest Alicja Duda (pracowała w alteri i szkoliła psy na śląsku,a teraz otworzyła własną firmę). szkolenie jest oparte na klikerze czyli pozytywne bez kolczatek i łańcuszka.Szkoli ona psy w Zabrzu i Katowicach i z tego co mi wiadomo to kursy u niej są tańsze niż w alteri i żeby było jasne to tańsze nie oznacza gorsze pod jakim kolwiek względem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...