Jump to content
Dogomania

Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']Jejku, najpiękniejszy buldożek, jakiego miałam okazje zobaczyć:loveu:
[IMG]http://img158.imageshack.us/img158/5984/dscn1303resize1hj.jpg[/IMG][/quote]
Też tak sądze.. w życiu nie widziałam piękniejszego buldożka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']to bajtek też ma niezly gust, tez zjada tylko te ladne buty, chociaż może zjadac to nie, on tylko skracal obcasy;)[/quote]
Bawi się w szewca, albo martwi się o Pańcię, żeby sobie na wysokich obcasikach nóżek nie połamała;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

naprawde tak mi przykro przeczytalam caly watek myslalam ze to nie mozliwe zeby taki anioleczek odszedl ludzilam sie ze po prostu zle umiescilas galerie albo cos ze on nie moze po prostu odejsc :( ten bol nigdy do konca nie odejdzie :(((

pozwole sobie zasmiecic Ptysiowy watek sama napisalas ze to nie tylko jego ale i psich przyjaciol i ludzkich a my chociaz Was nie znamy i Ptysia juz nie poznamy to czujemy sie przyjaciolmi
jesli chodzi o buty
Logan kocha wszystkie buty :]
[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1030/diab42rt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ptysiuniu, mordeczko, dziś było tak gorąco, myślałam o tobie....tak bardzo nie lubiłeś upałów....ciężko ci było oddychać.....

dziś wszystkie pieski dostały kąpiel z ogrodowego węża, ale było uciechy. Szkoda , że ciebie nie było z nami......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...