Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kraków salon Karusek najblizszy termin 11 czerwca. Kurs trwa 2 tygodnir kosztuje 2000 zł

Katowice salon Bobik Kurs trwa miesiac kosztuje 2500, mozłowiść zakwaterowania 800 zł

Łodz u Panstwa Grabowskich 1 tydzien 2500 + zakwaterownie 40 zl od doby dojazd autobusem ok 30 minut ze wzgledu na prace drogowe.

Pozdrawiam podac tel i ulice?

Link to comment
Share on other sites

[
Łodz u Panstwa Grabowskich 1 tydzien 2500 + zakwaterownie 40 zl od doby dojazd autobusem ok 30 minut ze wzgledu na prace drogowe.

Pozdrawiam podac tel i ulice?[/quote]

Nadzieja ja kończyłam kurs u Ewy Grabowskiej i pierwsze słyszę,że trwa tydzień. Ostatnio byłam w tamtym miesiącu i chyba nic się nie zmieniło w jego długości. Jak nie wiesz to nie pisz.

Link to comment
Share on other sites

Ja też się chętnie dowiem, bo słyszałam wersje, że trwa tydzień, ale jeśli ktoś sobie nie radzi to może zostac dłużej albo przyjechac na doszkalanie za jakis czas.
Westie222 napisz proszę konkrety, bo już nie wiem co i jak. :roll:
Kiedy kończyłas kurs? bo ja się wybieram pod koniec sierpnia. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Ja też się chętnie dowiem, bo słyszałam wersje, że trwa tydzień, ale jeśli ktoś sobie nie radzi to może zostac dłużej albo przyjechac na doszkalanie za jakis czas.
Westie222 napisz proszę konkrety, bo już nie wiem co i jak. :roll:
Kiedy kończyłas kurs? bo ja się wybieram pod koniec sierpnia. :p[/quote]

No i własnie tak jest. możesz przyjeżdzac na ile chcesz i się doszkalać. Ja kończyłam w paxdzierniku ale byłam już trzy razy. jest zajefajnie :razz::multi:
moze tez się pojawie w sierpniu to sie spotkamy. Ale ja mam fajnie bo blisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie222']No i własnie tak jest. możesz przyjeżdzac na ile chcesz i się doszkalać. Ja kończyłam w paxdzierniku ale byłam już trzy razy. jest zajefajnie :razz::multi:
moze tez się pojawie w sierpniu to sie spotkamy. Ale ja mam fajnie bo blisko.[/quote]
Czyli tydzień to podstawa, ale jak czujesz, że jeszcze za mało umiesz, to spokojnie można sie doszkalac. Westie, a Ty jak się doszkalasz, to w konkretnej rasie czy ogólnie w różnych.
Mam nadzieję, że się spotkamy w sierpniu. :cool3:
Przeraża mnie tylko koszt zakwaterowania. :roll:

Link to comment
Share on other sites

wm poscie napisalam temat byl nie jednokrotmnie poruszany podstawato [U][COLOR=darkred][B]tydzien pozniej mozna sie doszkalac[/B][/COLOR][/U] ja akurat ma znajomych w lodzi:) wiec prosze sie nie oburzac. Rozmawialam niejednokrotnie. wiec nic nie pokrecilam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']A ja proszę o jakieś namiary na kurs (o ile taki kurs na podlasiu isnieje) w Białymstoku i okolicach[/quote]

[quote name='Dada']czyli nikt nic nie wie?[/quote]
Dada, nie słyszałam o kursie w tamtych okolicach. :shake:
Wiem tylko o kursach w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Tychach i Gdyni. Mam nadzieję, że żadnego nie pominęłam. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadzieja']wm poscie napisalam temat byl nie jednokrotmnie poruszany podstawato [U][COLOR=darkred][B]tydzien pozniej mozna sie doszkalac[/B][/COLOR][/U] ja akurat ma znajomych w lodzi:) wiec prosze sie nie oburzac. Rozmawialam niejednokrotnie. wiec nic nie pokrecilam.[/quote]

Nadzieja, super, ze udalo Ci sie przyspieszyc rozpoczecie kursu. Pamietam, ze poczatkowo mialas termin na przyszly rok???
Ciekawa jestem Twoich wrazen. To ile osob bedzie teraz w grupie?
Druga rzecz, ktora mnie ciekawi, to skad na kursie biora sie modele do nauki dla bioracych w nim udzial osob.
Tylko mnie nie odsylajcie do telefonu, bo juz dzwonilam i odpowiedz byla: "my nie mamy z tym zadnego problemu" :roll: :roll: :roll: .

Ja mialam OGROMNY problem ze znajdowaniem psow zadanych ras do nauki w szkole. Nie jest latwo znalezc ofiare, na prawde nie jest latwo i to w kraju, gdzie psy odwiedzaja salony regularnie i gdzie w kazdym najmnieszym nawet miasteczku jest czasem kilka salonow, a kazdy z nich ma terminy na kilka tygodni do przodu zaklepane i wszystkie calkiem niezle prosperuja. Nie chca ludzie ryzykowac i nie dziwie sie im nawet tak bardzo mimo, ze oczywiscie mieliby psa zrobionego gratis ale czasem hmmmm ciutke mniej perfekcyjnie .

Link to comment
Share on other sites

Początkującym radzę.
Ponieważ najwięcej nauczycie się od HODOWCÓW i specjalistów od danej rasy, to wyszukujcie takich , szkolcie się u nich a nie na kursach.
Popytajcie hodowców, co myślą o poziomie wiedzy wyszkolonych na kursach osób.Czy którykolwiek wyśle do nich szczeniaka od siebie z hodowli.
Odpowiedź brzmi NIE bo wyśle do specjalisty w danej rasie.
Prowadząc salon musicie perfekcyjnie robić PSY WYSTAWOWE! i specjalizować się na dane rasy. Ktoś kto umie przygotowywać wszystkie rasy, tak naprawdę nie umie przygotować żadnej.
Ja mam problem ze znalezieniem dla mojej rasy ( dla szczeniaków) opuszczających hodowlę groomera. Może ktoś uwierzy, albo nie bo to rasa przeciez dosyć popularna, ale mam problem. Do żadnego salonu po kursach nie wyślę, tylko do hodowcy.
Jeśli w Polsce powstanie kurs taki na który warto jechać, gdzie będą mnie uczyć specjaliści od poszczególnych ras , to sama pojadę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Początkującym radzę.
Ponieważ najwięcej nauczycie się od HODOWCÓW i specjalistów od danej rasy, to wyszukujcie takich , szkolcie się u nich a nie na kursach.
Popytajcie hodowców, co myślą o poziomie wiedzy wyszkolonych na kursach osób.Czy którykolwiek wyśle do nich szczeniaka od siebie z hodowli.
Odpowiedź brzmi NIE bo wyśle do specjalisty w danej rasie.
[/quote]
Jako hodowca podpisuję się pod tymi słowami rękami i nogami ;)
Niestety,znam przypadki zniszczenia włosa (u spanieli) przez groomerów...

Link to comment
Share on other sites

Na kursie w Łodzi można ćwiczyć na wszystkich psach przychodzących na zabiegi fryzjerskie, żadna to tajemnica. Ich właściciele są tego świadomi aż nadto! Wianuszka dziewczątek (czasem i chłopczątek) nie sposób nie zauważyć. Nikt nas jakoś specjalnie w szafie nie chował. Jedyny minus takiego układu polega na tym że kursanci raczej nie mogą wykańczać fryzury psa. Głowa, łapki i wszelkie elementy gdzie włos jest długi i niewprawne kursanckie ręce mogły by powycinać ząbki i schodki jest strzyzony przez prowadząca kurs lub jej pracownicę. A szkoda, bo teraz ręce mi się trzesa gdy strzygę takie psy w pracy, i mam permanentnego stresa ze ciągle chrzanię długowłose. Nie sądziłam, kończąc kurs, że będę tym sie tak stresować i pewnie za długi czas nabiorę pewności siebie....

Sam kurs uważam za całkiem udany, szkoda tylko ze nie moge dojechac na doszkalanie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Początkującym radzę.
Ponieważ najwięcej nauczycie się od HODOWCÓW i specjalistów od danej rasy, to wyszukujcie takich , szkolcie się u nich a nie na kursach.
Popytajcie hodowców, co myślą o poziomie wiedzy wyszkolonych na kursach osób.Czy którykolwiek wyśle do nich szczeniaka od siebie z hodowli.
Odpowiedź brzmi NIE bo wyśle do specjalisty w danej rasie.
Prowadząc salon musicie perfekcyjnie robić PSY WYSTAWOWE! i specjalizować się na dane rasy. Ktoś kto umie przygotowywać wszystkie rasy, tak naprawdę nie umie przygotować żadnej.
Ja mam problem ze znalezieniem dla mojej rasy ( dla szczeniaków) opuszczających hodowlę groomera. Może ktoś uwierzy, albo nie bo to rasa przeciez dosyć popularna, ale mam problem. Do żadnego salonu po kursach nie wyślę, tylko do hodowcy.
Jeśli w Polsce powstanie kurs taki na który warto jechać, gdzie będą mnie uczyć specjaliści od poszczególnych ras , to sama pojadę.[/quote]

[quote name='cockermanka']Jako hodowca podpisuję się pod tymi słowami rękami i nogami ;)
Niestety,znam przypadki zniszczenia włosa (u spanieli) przez groomerów...[/quote]
Też myślałam o tym, aby po skończeniu kursu podszkolic się w kilku moich ulubionych rasach u hodowców. :cool3:
[B]Cockermanka[/B] możesz się mnie spodziewac. :loveu: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Tylko mnie uprzedź wcześniej,bo muszę odpowiednio sforkę "zapuścić" - co w sezonie wystawowym nie jest proste :evil_lol:[/quote]
Uprzedzę, uprzedzę. :loveu: :eviltong: Kurs mam dopiero pod koniec sierpnia. Ale tak naprawdę to nie wiem jeszcze co z tego będzie, czy zdecyduję się w końcu otworzyc salonik, bo prawdę mówiąc trochę się obawiam. :oops:
Chociaż po doświadczeniach z fryzjerami w mojej okolicy stwierdzam, że chyba umieją niewiele wiecej ode mnie, albo niezbyt się starają. :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...