Jump to content
Dogomania

Obie cudowne dziewczynki - Iskra i Jagusia - mają już swoje cudowne domki!


Marka

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania14p']To kończ z tą sesją, ja też byłam na sfeminizowanym wydziale (jak na Politechnikę)[/quote]

Jak byłam na politechnice, to feminizacja wynosiła ponad 70% :cool3: bleh... teraz mam jakieś 50%... to jak pójdę na jakąś podyplomówkę kiedyś zaś ;) to może spadnie do 30% :evil_lol: A sesję to bym z chęcią skończyła, ale chyba prędzej on skończy mnie :lol:

Foteczki bardzo pożądane :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witamy [B]Sunię Wyzwoloną:lol: :lol: :lol: [/B]
nieustajaco czekamy na zdjęcia Jagusi z nowego domu. a co do [B]Marki [/B]- to rzeczywiście to jej wielka zasługa, że taka bidusia z zapyziałego schroniska w mazowieckim polu znalazła takich wspaniałych Państwa!! Pozdrawiamy Działdowo:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam Jagusiową Trójeczkę![/B] :multi:
Dzięki kochani za ostatni mail - niestety moje odpowiedzi do Was nie dochodzą - nie wiem dlaczego, ale dostaję zwroty, że dostarczenie wiadomości jest niemożliwe :shake:

Żeby umieści tu fotki, to trzeba je najpierw umieścić gdzieś w sieci (np. na stronie [URL="http://www.photobucket.com"]www.photobucket.com[/URL] - po zarejestrowaniu się), a potem ścieżkę do adresu zdjęcia zamieścić tutaj po kliknięciu ikonki "wstaw obrazek" )
Jak się nie uda - przyślijcie do mnie!

Mam nadzieję, że Iskro-Wierkowa Pańcia też się wreszcie tu zaloguje i nasze psie-przyjaciółki będą mogły podtrzymywać ze sobą kontakt ;) :D

[I]Ucałowania w biszkoptowy pyszczek![/I] :)

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie!
Marka-może wykonaj Re:i może dojdą.Jak nie,to też sobie jakoś damy radę.Dobrze,że najpierw dałaś namiary na to forum.
Zdjątka.Kamerka się ładuje :razz:
A Jagucha chrapie.Tartak założyła,czy coś tak.
Doniczki z koperkiem właściwie już nie mam:-( Przekopała.:mad:
Ale co jej zrobię?Każę nowy zasiac?Chociaż,kto wie.Umie "dorwac" się do komputerka,to sianie też jej pewnie wyjdzie.;)
O raju jak chrapie.To też Wam nagram.
Chciałam się poszwędac po innych tematach,ale wymiękłam emocjonalnie.:oops:
Chudnięcie.Stanęła w miejscu.Albo nam się tak wydaje.Ale przynajmniej trochę jej się udało zrzucic.Da radę.W końcu jej pan mówił Dżaga,a nie Jaga.To do czegoś zobowiązuje.
Dobranocki.Dla niej już nie,bo już tak piłuje w tartaku...

Link to comment
Share on other sites

A jest, faktycznie - dostałam! Ale teraz sama muszę dojść gdzie ta Bodziulka umieszcza te filmiki, bo na photobuckt.com to tylko zdjęcia można - filmików nie... Może Bodziulka zajrzy i mi podpowie, gdzie ona te filmiki wsadza? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Bodziulka - :mad: Ja mam transfer wychodzący pół kilobajta na sekundę - to jak myślisz - zobaczycie jeszcze dzisiaj ten filmik..? :diabloti:

[SIZE=1]PS. A ja już go oczywiście oglądałam - 3 razy[/SIZE] :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...