Jump to content
Dogomania

Obie cudowne dziewczynki - Iskra i Jagusia - mają już swoje cudowne domki!


Marka

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tanitka']oj to [B]Marce[/B] łza się zakręciła:razz: za taką "niewdzięczność"?[/quote]

Ja to tłumaczę tak, że Jaguśka już nie musiała szukać pomocy, niczego się nie obawiała, tylko chciała jak najszybciej rozpocząć nowe życie i jak najszybciej dojechać do domku.

A właśnie, czy Jaga zostanie Jagą? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Jak to "buźka i spadaj do domu"!!! - prosze o relację, czy się Państwu psodobała, w szczególności Panu?? [/quote]

[IMG]http://box.type.pl/foto/Jaga24.jpg[/IMG]

Pan ocenił: "[I]5 kilo do zrzucenia"[/I] i już planuje zakup butów do biegania - będą zrzucać razem (wypada po 2,5 kg na łepka ;) :lol: )



[quote name='tanitka']Jakie na nich zrobiła Jagusia wrażenie?? Czy Jagusi Państwo się spodobali??:razz:[/quote]
Genralnie bardzo dobre, oni na niej - conajmniej tak samo ;)
Tak, to prawda co pisze Bodziulka - do naszego grata to trzeba ją było siłą pakować, a do samochodu nowych Pańciów to sama zrobiła "hop", usadowiła się na kolankach Pańci i nawet nie obejrzała za swoją starą znajomą ze schroniska :placz: (czyli za mną ;) :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Tego jeszcze nie wiem - wyjdzie w praniu pewnie ;)

Mam już wieści z wczorajszego wieczora (dostałam mailowo) - Jaga mimo skrajnego zmęczenia nie może zasnąć, ani też nie zrealizowała żadnej potrzeby fizjologicznej - emocje jej nie pozwalają! :shake:
Mam nadzieję, że na dzisiejszym rannym spacerku coś będzie...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://box.type.pl/foto/Jaga23.jpg[/IMG]

:laola: :cunao: :knajpa: :drinka: :drink1:
Jak to możliwe, że tak kochanej psiny nikt tyle czasu nie chciał...

Niech teraz już nigdy uśmiech nie schodzi z cudnej mordki!!!! :loveu: (o to, będzie nietrudno :lol: )

No tyle wrażeń, więc nic dziwnego, że pęcherz się "zablokował". To może, chwilowo i apetyt nie dopisuje :evil_lol: :evil_lol:

Czekamy na zdjęcia! Nie tylko te dokumentujące zrzucanie wagi, ale JAKIEKOLWIEK zdjęcia z nowego domu :lmaa:
Marka, nie chomikuj tak tych fotek tylko dla siebie :stop: ;)

Link to comment
Share on other sites

No dobra, żeby nie było, że tak chomikuję sobie te zdjęcia - oto kilka fotek mojej ulubienicy Iskry-Wiery z jej nowego domku:

[img]http://box.type.pl/foto/Iskra10.jpg[/img]

[img]http://box.type.pl/foto/Iskra11.jpg[/img]

[img]http://box.type.pl/foto/Iskra12.jpg[/img]

[img]http://box.type.pl/foto/Iskra13.jpg[/img]

[img]http://box.type.pl/foto/Iskra14.jpg[/img]

zobaczcie jak ona trzyma uszy - z wyrazu pyska to już całkiem inny pies, prawda? :multi:

* * *
Na info od Jagusi - czekam - mam nadzieję, że niedługo dostaniemy nowe wieści :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']A czemu podusia leży na oparciu a nie pod mordką WieruIskry? :mad: :lol:[/quote]
Już nie bądźmy takie drobizagowe, zobacz jak WierkoIskra panoszy się na wszystkich domowych łożkach i kanapach.
To wszystko jest jak bajka, jak piękny sen :lol: :multi: :multi: :multi:

Przesyłam wspaniałym ludziom Wiery moc najcieplejszych myśli! Niech zaznają w życiu tyle radości i szczęścia, ile dają teraz tej psinie :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani - UWAGA - dostałam list od [B]Jagusi [/B]:multi: - ale jaki! :lol:

Same przeczytajcie zresztą:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]Hej!
Przepraszam,że dopiero teraz piszę,ale tyle się działo. Najpierw kiedy przyjechałam z nimi do domu,to nie wiedziałam co o tym myśleć. Byłam przestraszona. Nie potrafiłam zrozumieć o co im chodzi. Ale bardzo się starałam. Dzisiaj już prawie zawsze wiem o co biega,ale i tak przekopuję im doniczki,bo tak fajnie tylko machają mi scierką nad ogonem. Wiem,że nic mi nie zrobią.A wiecie. Zapasy trzeba robić.
Miałam mały problem ze spacerami na początku. Nie mogłam się rozluźnić. Ale teraz jest już O.K.. Np.dzisiaj cały spacer miałam podniesiony ogon. Niech wszyscy wiedzą,że mam własny domek i chodzę na spacery.
Tylko szkoda,że tyle nie ma ich w domu. Ostatnio coś do mnie mówili o urlopie.Powiedzieli,że przez to będziemy dłużej razem przez dwa tygodnie. Nie kapuję o co chodzi. Wy wiecie?
Ubaw jest też z moim chrapaniem. Próbowali nawet raz mnie przedżeźniać,ale kiepsko im wychodziło. Zaczęli mnie nawet tym wkurzać,bo ile można znosić nabijania się z mojego chrapania!? I nie dawali mi przez to spać! Ostatnio coś rozmawiali o tym,że nagrają mnie jak szczekam i biegam na łące i Wam prześlą. Cieszę się,bo będę miała własny film. Będę się starała ustawić lepszym profilem. Chociaż nie wiem który to. Każdego wieczora leżę przed lustrem i sprawdzam. Ale nie mogę zdecydować. A wiecie co to lustro? Bo ja dopiero tutaj je poznałam. Jest fascynujące. Można siedzieć tyłem do pokoju w którym siedzą i na nich patrzeć. Często tak robię. A kiedy to zauważą to mnie wołają i mówią żebym usiadła z nimi w pokoju. Ale nie zawsze chcę. Muszę mieć swoje "ulubieństwa". No nie mogę robić cały czas tego co chcą. Przecież mam własną wolę. Psią,ale staram się ją akcentować. Nie za ostro,ale czasem muszę pociągnąć za smycz w moim kierunku. Tyle tu ciekawych zapachów! Zwłaszcza na takiej jednej łączce. Pełno na niej trawy i ślimaków winniczków po deszczu. Staram się ich nie deptać. Muszę dbać o przyrodę. W końcu jestem jej częścią.
Teraz ona wyszła do tego pana,który jak nocuje w domu to rano daje mi jeść. I chyba trochę za dużo,bo nie zjadam. Muszę zadbać o linię,bo mówią,że jestem za pyzata. Nie wiem. Może mają rację. Ale naprawdę się staram! Może znowu gdzieś zakopię tą kość,którą ciągle mi odkopują. Już nie wiem którą doniczkę wybrać. Swoją drogą zastanawiam się jak oni się domyślają w której donicy ją zakopałam?Po ziemi którą wysypuję? Może? Bez przesady. Tak sprytni to chyba nie są. A może...? Dobra idę powąchać która się nadaje.
Pa!
[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]PS Postaram się jeszcze napisać. Nie wiem tylko czy mi się uda. Wiecie. Konspira. Nie chcę,żeby wyczuli,że umiem. Jeszcze każą mi pisać te swoje dokumenty nad którymi co jakiś czas ślęczą. A zdecydowanie lepiej jest się wieczorem wylegiwać w swoim posłanku i patrzeć na nich. Śmieszni są,no. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]A mówią,że to ja jestem zabawna. Naprawdę są udani.
JAGA pies(czytaj psica)wyzwolony/a![/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT]
:lol: [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080] :lol: :lol: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści! :multi: Łzy lecą jak grochy! Tak się cieszę, że obu dziewczynkom się udało! I jeszcze bardziej żal tych psiaków, które ciągle wegetują w schronie :-(
Teraz czekamy na zdjątka (ciekawe jak tam dieta :evil_lol: ) i obiecany filmik! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Dopiero się uczę,więc wybaczcie możliwe potknięcia.
Chciałam na tym forum podziękowac Marce za wspaniałą sunię.Aż się pcha na/do/ klawiaturę ;)Swoją drogą to fajnie,że są tacy ludzie jak Wy.Dzięki temu łatwiej życ przynajmniej niektórym naszym mniejszym.Postaram się pojawiac tu czasem i pisac.Ja,albo Jaga ;) W końcu jest tu jedną z gwiazd.Ja nie mam swojego forum,a ten mały smyk ma.Mam w domu idola!
A teraz obowiązki.Miłe,ale obowiązki.Jaga idzie na spacer.A że zbiera się na deszcz,to musimy połazic dłużej zanim lunie.Bo Jagucha nie lubi kiedy jej pada na łeba i rwie tak,że nie nadążam,bo jeszcze się nie puszczam ze smyczy.Dla jej bezpieczeństwa.Instrukcja od Marki.:happy1: :painting:
Jeszcze o zdjątkach i filmiku.Ja nie wiem jak to zrobic.Ale obiecuję,że zamęczę mężulka,kóry wątpię,żeby nie wiedział.A jak nie wie,to niech się pomęczy dla dobra ogółu.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witamy na forum!!

[quote name='Sunia Wyzwolona']Mam w domu idola![/quote]

Niewątpliwie :loveu:

A w razie problemów technicznych, wysyłaj fotki do Marki/Magdy, a ona nam wszytko pokaże ;) Chociaż dla dobra ogółu, to zawsze można faceta pomęczyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No czekamy na foteczki, czekamy ;) Chciałabym zobaczyć efekty diety :cool3:

[quote name='ania14p']Bodziulka od tego studiowania na feministkę nam wyrasta :diabloti: , ale z wiekiem jej przejdzie. [/quote]

[SIZE=1]No niestety od kilku lat na sfeminizowanych wydziałach :evil_lol: przechodzi mi zawsze po sesji ;) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...