Jump to content
Dogomania

Obie cudowne dziewczynki - Iskra i Jagusia - mają już swoje cudowne domki!


Marka

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no dobra, to wstawiam link - nie mam ochoty być obfafluniona przez boksa..! ;) :evil_lol:

[FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.zippyvideos.com/9668622595489686/projekt_aga_0001/"][IMG]http://i2.zvhost.com/2/k/k93x33fj.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka'][SIZE=1]Marka, na przyszłosć, to zostawiaj neta na noc włączonego i wtedy wsadzaj filmiki na stronki :evil_lol: rano wstajesz i robota zrobiona :lol:[/SIZE][/quote]
[SIZE=1]Ha, a myślisz, że co zrobiłam? Wrzucałam na megaupload.com - stanęło na 55% i tak zostało do rana! [/SIZE]
[SIZE=1]Dopiero R. z kompa w pracy wrzucił na zippyvideos.com [/SIZE]
[SIZE=1]A Ty, moja droga, mogłabyś napisać tu czytelną instrukcję jak to się robi na zippyvideos - nasz specu technikalny! ;) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A Jagusia faktycznie zeszczuplała! :multi: Dżagą to jeszcze nie jest - ale tą baryłką, którą wieźliśmy ostatnio - też nie :p
I jaki ma pęd do biegania -co? Widać, że kipi z niej odzyskana radość życia! :lol:
Aga - nie macie tam żadnego zamkniętego boiska czy jakiś ogrodzonych działek, na których by mogła bezpiecznie pobiegać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka'][SIZE=1]Ha, a myślisz, że co zrobiłam? Wrzucałam na megaupload.com - stanęło na 55% i tak zostało do rana! [/SIZE]
[SIZE=1]Dopiero R. z kompa w pracy wrzucił na zippyvideos.com [/SIZE]
[SIZE=1]A Ty, moja droga, mogłabyś napisać tu czytelną instrukcję jak to się robi na zippyvideos - nasz specu technikalny! ;) [/SIZE][/quote]

[SIZE=1]ale przecież tam jest wszystko napisane - wybierasz plik z dysku, wpisujesz nazwę/opis i takie tam pierdołki i robisz "upload" :evil_lol:[/SIZE]

A Jaga-Dżaga (to mi się z samochodem kojarzy :lol:) wygląda znacznie atrakcyjniej niż w schronisku :cool3: jeszcze trochę i jej nie poznamy ;)
A może trzeba jej zafundować dłuższą linkę na spacery?

Link to comment
Share on other sites

Ale się rozwinęło przez ten filmik!Tylko niech ktoś mi powie dlaczego jak go tu oglądam,to mam kosmiczne kolory.Tzn. trawa jest różowa a Jaga niebieska.Może jest to przenośnia:niebieski piesek w swoim różowym żywocie.:cool3:
Urrraaaa!!!Właśnie przynieśli żarło odchudzające dla kogoś.:roll:
Jeżeli chodzi o łączkę to szukamy.Boisko mamy,ale ogrodzenie jest takie,że Jagul przeciśnie się bez problemu.Przeciśnie.Przejdzie z zapasem.:shake:
Ale kochana jest nieee?:lilangel:
Linka dłuższa-to jest myśl.Tylko,że ona musi każdą mijaną osobę obniuchac.A nie każdy to lubi.A ciekawe jest to,że najbardziej ciągnie do dzieci.Aż nie chce odejśc i ciągnie za takowym.Bardzo też reaguje na płacz dziecka.Bardziej niż na szczek psów.Bardzo też ciągnie do starszych osób.Może była w domu gdzie małe dzieci wychowywała babcia,a później babci zabrakło i ...

Link to comment
Share on other sites

I się znerwowałam!moja Sunia Wyzwolona(czego dowodem jest film)dostała karmę.Tylko,że otwartą i obciachaną w wadze!Pomijając.Nie umiem dobrze po nijakiemu co tam jest napisane.Jaga też nie.I nie wiem jak jej dawkowac.A sprzedawcy już nie ufam i się nie będę go pytac po czymś takim.
Pomocy!Znowu.:p Ta karma to Acana Adult Light.A Jaga waży 15kg.Ważyłam.

Link to comment
Share on other sites

Ale świetny filmik!!!! :multi: :multi: :bigok: :bigcool: Jagusia piękna, szczęśliwa i wyraaaaaaaaaźnie szczuplejsza :cool3: :thumbs: A jaki ma słodki nonio, co? :loveu:
Nie chce się wierzyć, że tyle czasu wegetowała w schronie...
Uściski dla Państwa Jagi-Dżagi! :loveu: A dla suni buziaczek w słodki nochalek :loveu: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam dawkowanie na swoim opakowaniu - jeśli Jaga waży 15 kg to normalna dzienna dawka karmy wynosi 230 g, a dawka "odchudzająca" - 190 g :p
Tylko pamiętajcie, że na początku trzeba jej tą karmę stopniowo wprowadzać, mieszając z tą, którą jadła do tej pory (te ilości są "docelowe").

Link to comment
Share on other sites

Dzięki.
Staram się jej mieszac.Ale mamy z tym problem,bo ona uwielbia nową,a starą to:angryy:
Dzisiaj mnie zadziwiła,bo odgrażała mi się.Tzn .bawiłyśmy się na jej posłanku i ciągnęłam za jej prasowaną ze ścięgien kostkę.I to jej się widocznie nie spodobało.Tylko,że nawet...Teraz jestem na nią "obrażona".Zobaczymy,czy coś tym osiągnę.
Tylko,że najpierw chciała dziabnąc męża brata,a teraz mnie.Tzn.wtedy to było na ostro,a dzisiaj to chyba tylko odgrażanie.
Pożyjemy-zobaczymy.Oby pozytywnie.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz - zabawa w zabieranie psu darowanego wcześniej smakołyku, na terenie jego azylu (na posłaniu) to naprawdę kiepska zabawa - dla psa raczej mało nie zabawna, bo pies nie pojmuje, że to nie jest na poważnie, tylko "na żarty"... Oczywiście, teoretycznie pies powinien oddać swoją własność człowiekowi, który jest jego panem - ale nadużywanie jego zaufania poprzez celowe zabieranie, co w praktyce oznacza drażnienie go - to niedobra droga do uzyskania tego efektu :shake: Można niepotrzebnie wyrobić w psu agresję na tle własności.
Zdecydowanie polecam zabawy piłeczką - nie jedzeniem ;)

Link to comment
Share on other sites

I mi się dostało!:shake: A tu był mały chwyt,bo ja nie ciągnęłam za kostkę tylko ją przekładałam.Weszło małe przekłamanie w przekazie. Jaga dobrze o tym wiedziała,bo tak już robiłam kilka razy.Była tylko trochę za bardzo rozbrykana.Zresztą takie zapomnienie już się jej zdarzyło.Przy bracie Tomka.Tylko wtedy,to chyba był stres i przynajmniej trochę zdenerwowania.
Jedno jest pewne.Teraz kiedy poprawiam jej posłanie,to najpierw ją z niego "zmiatam" i pilnuję,żeby nie robic tego w czasie,kiedy ona może to oceniac jako zabawę.:bigcool:
A swoją drogą to jest aparatka.Przeszła szybką przemianę emocjonalną.Od pokornego do ździebko zaczepnego.I to nie jest z jej strony niepewnośc.Wygląda,że wręcz przeciwnie.Było trzeba ją widziec dzisiaj nad jeziorem.:diabloti:
PS Nigdy nie zabieram zwierzakowi jedzenia.Nawet w sposób nieodpowiedzialnej zabawy.Jest to już enty "przygarnięty" w mojej rodzinie.Od psióf po kioti.A tamte były nieschroniskowe.Więc wymagały niemniejszej uwagi i ostrożności.Ostatni przygarnięty (wilkopodobny) dziabnął mojego tatę.A jak?Bo tata leciał mu na pomoc i psiak na moment też stracił orientację co się dzieje.Mimo,że od przygarnięcia minęły ok. 2 lata.Po prostu.Zwierzę,to zwierzę.Instynkt,to instynkt.I myślę,że o tym najbardziej warto pamiętac.
A piłeczka ani żadne inne nie przypada jej do gustu.

Link to comment
Share on other sites

O tam, zaraz "dostało"! Tak mi się tylko na marudzenie zebrało ;)
Jagucha ma u Was jak u Pana Boga za piecem, to i pozwala sobie na coraz więcej - dlatego trzeba ją rozważnie "prowadzić", żeby jaki rogaty stwór z małej Jagi nie wylazł w końcu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A oto pozdrowienia od drugiej suczki z naszej ulubionej pary - Iskry/[B]Wiery[/B] :p
Tak to sobie hasa radośnie z Pańcią i Pańciem nad wodą:

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/IskraWiera03.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/IskraWiera04.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/IskraWiera05.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/IskraWiera06.jpg[/IMG]

Pańci Wiery nie udało się jak dotąd zalogować na forum, więc prosiła, żeby napisać w ich imieniu, że bardzo się starają i dbają o sukę, że ją bardzo kochają, a co najważniejsze, Wierka zachowuje się, jakby była szczęśliwa, więc mają nadzieję, że tak właśnie jest.
Ja jestem pewna, że tak właśnie jest - wystarczy spojrzeć na ten zachwycony psi pysk :lol:
:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eurydyka']moze kiedys je na wspolny spacer umowicie?[/quote]
Sochaczew i Działdowo to ponad 100 km odległości, Eura :lol:

A Jaga na spacerku to też tryskająca radość - widziałyśmy na filmiku przecież! :D

Ale mają obie dziewczynki szczęście, co? :multi: Niewiarygodne - po ponad 3 latach schroniskowego więzienia... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']Ale mają obie dziewczynki szczęście, co? :multi: Niewiarygodne - po ponad 3 latach schroniskowego więzienia... :shake:[/quote]

Tak, to jest wspaniałe! :multi: :multi: :multi: I ciągle cholernie się wzruszam jak oglądam te teraz radosne, wolne i kochane sunie! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Długo się nie odzywaliśmy,bo świetnie się bawiliśmy z Jagą nad jeziorkiem.Pierwszy raz widzieliśmy psa,który wkłada cały łebas pod wodę.A potem jeszcze jest zdziwiony,że takie mokre:roll:
Za to dzisiaj dała popis!Ponieważ była grzeczna na ogrodzonym terenie,kiedy ją odpięłam,postanowiłam ją puścic na spacerze.Wczoraj pięknie się zachowywała.Za to dzisiaj dała nogę.Co prawda do domu,ale postanowiłam,że jeszcze trochę potrenujemy na bardziej ograniczonej przestrzeni.No takiego szału jeszcze nie widziałam!Dobra jest tajniaczka:cool1:
To pa.Jeszcze się odezwiemy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nooo, nareszcie są nowe wieści! :multi:
Czy ja dobrze zrozumiałam - Jagusia to pies wodny okazało się? ;) :lol:
Bo rozumiem, że ona poza głową wkłada i resztę do tej wody? :lol:

A na spacerku zwiała do domu? Ale czegoś konkretnego się przestaraszyła, czy tak sobie, bo uznała, że wystarczy? :razz:

A co do Iskry-Wiery - to oni są właśnie całą trójką na urlopie na Warmii! - ale gdzie dokładnie to nie wiem, i nie mam do nich telefonu... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...