Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

allegro mam a reszta nie wiem, napewno miała kupowany pakiet ale już nie pamiętam kiedy, być może że lada dzień wygaśnie. Rozmawiałam z Mikropsami i tam dziewczyny maja taki sposób na skuteczne ogłoszenia że tobia tylko kilka podstawowych portali ale codziennie usuwają ogłoszenie i dodają nowe, i wtedy ogłoszenie jest cały czasna pierwszej stronie. Moglibyśmy zrobić taki eksperyment, każda podjęłaby się jednego portalu i codziennie robiłoby się nowe?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorchid][B]Cioteczki Dosieńkowe![/B][/COLOR] :multi:

Mam taką sprawę: coś kombinuję (sza!) i potrzebuję informacji.

1. Na których stronach/postach są Dosiowe fotki? Oprócz strony pierwszej z linkownią.

2. Jak wygląda aktualnie sprawa Dosiowego brzuszka i jej żywienia? Oprócz tego, że:
[COLOR=Black][B][COLOR=Navy]"Ma wrażliwe jelita, dlatego musi dostawać tylko suchą karmę jagnięcina z ryżem (lamb&rice)[/COLOR][/B][/COLOR]"

3. Co do sugestii:
[SIZE=2][COLOR=Black][COLOR=#0000b1][B]"Będzie idealnym przyjacielem osób spokojnych lub samotnych, ponieważ mocno przywiązuje się do jednego opiekuna i pozostaje mu wierna.(...) Raczej woli być sama niż w stadzie."[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
Co myślicie np. o starszym państwie ze starszym pieskiem?

:mad: Nie pytajcie - trzymajcie - to może potrwać... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'][COLOR=darkorchid][B]Cioteczki Dosieńkowe![/B][/COLOR] :multi:

Mam taką sprawę: coś kombinuję (sza!) i potrzebuję informacji.

1. Na których stronach/postach są Dosiowe fotki? Oprócz strony pierwszej z linkownią.

2. Jak wygląda aktualnie sprawa Dosiowego brzuszka i jej żywienia? Oprócz tego, że:
[COLOR=Black][B][COLOR=Navy]"Ma wrażliwe jelita, dlatego musi dostawać tylko suchą karmę jagnięcina z ryżem (lamb&rice)[/COLOR][/B][/COLOR]"

3. Co do sugestii:
[SIZE=2][COLOR=Black][COLOR=#0000b1][B]"Będzie idealnym przyjacielem osób spokojnych lub samotnych, ponieważ mocno przywiązuje się do jednego opiekuna i pozostaje mu wierna.(...) Raczej woli być sama niż w stadzie."[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
Co myślicie np. o starszym państwie ze starszym pieskiem?

:mad: Nie pytajcie - trzymajcie - to może potrwać... :oops:[/QUOTE]

było by cudownie , Dosia to oaza spokoju , pies nie wymagający , aby tylko fotel był, na spacer krótko, psy akceptuje , byle żeby to nie był szczeniak który będzie ją zameczał bo tego jej hrabiowska mość nie życzy sobie , ale starszy piesek to ideał :)

Z brzuszkiem jest OK , tylko musi tą karmę na wrażliwe jelitka jeść , a tak to OK

Link to comment
Share on other sites

[B]OOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!! :loveu:[/B]:loveu::loveu:

[B]Nic nie mówię, o nic nie pytam ... kciuki zaciskam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Może tylko dodam, że ta karma (lamb&rice) nie jest wcale droższa od zwykłej suchej karmy, oczywiście z podobnej "półki".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Bardzo , bardzo życzę Dosieńce prawdziwego domku....[/QUOTE]

Dobra, odpowiem tak:

Sprawa jest bardzo delikatna i smutna. Potrzeba czasu, taktu i wyczucia momentu...

Dosia zapadła mi w pamięć i serce od momentu odwiedzenia przeze mnie Kajtuna w Mokrym Nosku. Hrabianka słodka...! :)
Od tamtej pory zastanawiam się, jak mogłabym pomóc. Niestety, mam raczej mało psiarzy wśród znajomych. A ci psiarze, których znam są całkiem "zapsieni". Nie mam nawet komu wysyłać linków do wątków czy bazarków...

Teraz przyszedł mi do głowy pomysł, którego szanse powodzenia na chwilę obecną oceniam na 25%. To na razie tyle. Teraz potrzeba czasu...

PS. Nie mam chwilowo dostępu do całkiem swojego dysku. :(
Czy ktoś może ma lub kojarzy zdjęcie Kajtuna z Dosią, które pokazywało by dobrze ich stosunek wielkości?
[B]Czorcik[/B], [B]Guliwer[/B] - macie coś takiego z Noska? Może [B]anka_szklanka[/B]...? Być może będzie mi potrzebne.

Aha, i proszę o link do jakiegoś ładnego Dosiowego ogłoszenia, bo przez ten wątek się przekopać,to ojoj... ;)

Link to comment
Share on other sites

inko ja mam jej allegro iz grubsza wybrane foty, nie wie czy to jest Kajtuś?
[url]http://allegro.pl/pies-bez-wad-czyli-dosia-o-charciej-budowie-i1979872228.html[/url]

starałam się na bieżąco wstawiać zdjęcia do 1 postu ale napewno coś przeoczyłam.
niestety chwilowo nie mam czasu przejrzeć wątku i pozbierać zdjęć, może ktoś inny?

Link to comment
Share on other sites

Kochane, Piechciu, Ewanko - zwrot za sterylkę Dosi był robiony na czyje konto? Ewanki? Czy weta??

Jesli na konto Ewanki, to ogromna prośba - Soema prosi o wysłanie na adres mailowy: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] danych osoby, do której trafił przelew.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-ślijcie-MAILE-z-danymi-do-prywatnego-zwrotu[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...