Jump to content
Dogomania

Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)


siekowa

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nadal są na tej opuszczonej posesji. Powiem szczerze, że przez brak czasu i problemy z netem trochę zaniedbałam sprawę suniek. Nie udało mi się jeszcze znaleźć hoteliku, który mógłby już przyjąć jedną z nich. Kiepsko się znam na hotelikach, nigdy nie umieszczałam tam żadnego psa. Czy ktoś może mi pomóc w szukaniu miejsca?
Nadal brakuje deklaracji na hotelik dla jednej suni. :( Czy osoby, które deklarowały jednorazową wpłatę mogą napisać ile będą mogły przelać pieniędzy? Nie mam dostępu do konta fundacyjnego ale oczywiście na wątku będzie wpisywane jakie wpłaty doszły.

Jeśli macie czas to proszę podnoście wątek lub podsyłacie go dogomaniakom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ja też dziękuje za zaproszenie, mogę dać jakąś jednorazową wpłąte, ale nie mogę sie juz zadeklarować na stałe:(.[/QUOTE]

to tak, jak ja...
dziękujęza zaproszenie, naprawdę bardzo mi przykro, ale już tyle mam stałych deklaracji, że nie dam rady...
wpłacę jednorazowo - 20 zł, poproszę o nr konta, może jeszcze coś się uda dorzucić...
i przepraszam, że nie zajrzałam od razu - problemy z komputerem... i nie tylko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']
Nadal brakuje deklaracji na hotelik dla jednej suni. :( Czy osoby, które deklarowały jednorazową wpłatę mogą napisać ile będą mogły przelać pieniędzy? Nie mam dostępu do konta fundacyjnego ale oczywiście na wątku będzie wpisywane jakie wpłaty doszły.[/QUOTE]

Ja wpłaciłam dziewczynkom 30 zł. Juz powinno być na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie sytuacja wygląda tak, że spróbujemy zrobić w azylu miejsce dla obu suń. Jeśli się uda to zobaczymy jak się tam będą zachowywać. Jeżeli będą mogły zostać w azylu do czasu znalezienia dla nich domów, to potrzebne będą pieniądze na weta i sterylki.

Z wpłatami najlepiej poczekać do wyjaśnienia sytuacji suniek. Jeśli ktoś chce już wpłacić to przypominam numer konta:

[QUOTE]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Warszawa, ul. Kosodrzewiny 7/9
Rachunek bankowy: [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B]
z dopiskiem: Dla Lali i Dudzi + nick z dogo [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Aktualnie sytuacja wygląda tak, że spróbujemy zrobić w azylu miejsce dla obu suń. Jeśli się uda to zobaczymy jak się tam będą zachowywać. Jeżeli będą mogły zostać w azylu do czasu znalezienia dla nich domów, to potrzebne będą pieniądze na weta i sterylki.

Z wpłatami najlepiej poczekać do wyjaśnienia sytuacji suniek. Jeśli ktoś chce już wpłacić to przypominam numer konta:[/QUOTE]

Siekowa to wpłacac czy czekac?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

To już zależy od tego jak wolą osoby wpłacające. Raczej powinno się niedługo udać umieścić obie suńki w azylu, więc na pewno będą potrzebne pieniądze na badania i sterylki.

Wpłaty, które już doszły:
[QUOTE]27.04. Minio terierkowo 30,00
27.04. Iza 30,00
26.04. Atomowka 20,00
[/QUOTE]Bardzo dziękujemy. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

klikasz w banerek prawym przyciskiem myszy, wybierasz kopiuj. Potm w chodzisz w ...moje ustawienia..., wstaw sygnaturę, klikasz prawym klawiszem w miejsce obok swojego banerka i wybierasz wklej. Na koniec klikasz w zapisz sygnaturę i już.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...