Jump to content
Dogomania

Poproszę o komentarze - azawakh!


_Judyta_

Recommended Posts

Jak w temacie....

Judyta chwalila sie swoja strona ( www.azawakh.z.pl ) no i przy okazji moja galeria:)) Dzieki za mile slowa.. faktem jest ze coraz bardziej zabawa w " inna galerie" zaczyna mnie wciagac:))

zapraszam w imieniu Judyty - tlumaczki 100% i swoim - wytworczyni do konkurencyjnej galerii i konkurencyjnej strony o Azawakah:))

www.azawakh-ellendil.com no i prosze o wpisywanie sie do ksiegi gosci.. ( chyba wypadalo by po angielsku ) niech Francuzica wie ze w Polsce sa psiarze:))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roll:

Psiarze! Jakiś czas temu ogłosiłam tu swoją nową stronę:

www.azawakh.z.pl

ale ogłoszenie zniknęło. Może tym razem pożyje tu troszkę dłużej. Zapraszam do odwiedzenia strony i podzielenia się ze mną opiniami na jej temat. Czy jest prawidłowo zaprojektowana? Czy łatwo się po niej poruszać? Czy coś sprawia trudności? Czy daje wyczerpującą ilość informacji o rasie? Liczę na waszą spostrzegawczość. Sama już nic nie widzę... nie mogę się zdystansować.

Dzięki,

Judyta

To ja Dominika od Arici, pamiętasz mnie??

Judytko, strona suuuuper.

Jest prawidłowo zaprojektowana, łatwo się po niej poruszać, nie sprawia trudności, wszytsko co piszesz o Azawakach jest świetne.

Ucałuj Tatrit i kotka :P

Masz przepiękną suniee :D

--------------------------------------------------------------------------------------

Pozdorwionka :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...