Jump to content
Dogomania

Szydłowiec- potrzebna pomoc - co chwilę kolejne psy w potrzebie - najnowsze wieści w ostatnich postach


Recommended Posts

[quote name='Aimez_moi']Boziu Kama.....:(
a zrobisz zdjecie? zrob prosze.......[/QUOTE]

chyba byś mojej spoconej grzywki i potu nie chciała oglądać ...:biggrina::biggrina:

pudzian się nalatał w workami najwięcej .. dzieki pudzian :)


[quote name='daga31081980']ale się cieszę:)[/QUOTE]

no super ... .dzięki Wam wszystkim ....

... i ponad dwie godziny taszczenia worków ..ale WARTO ...:)


[quote name='lilith27']widzę ciuch sterylkowy zdobyty
daj znać wcześniej to Ci kupię przed faktem

masz linki aktywacyjne od Catangel tego czarnuszka?[/QUOTE]

zdobyty ... w hurtowni z karmą na Reja . ale lekko przymały .. ale daje radę . lepszy rydz niż nic ...

linki doszły ..dziękuję ..


..................................................


[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B].. po raz kolejny dziękuję wszystkim za wsparcie w głosowaniu ... [/B][/SIZE][/COLOR]


[B][FONT=times new roman][SIZE=4]dzisiaj kurier dostarczył karmę dla psów i kociaków z Szydłowca ..

brakuje jeszcze puszek Junior ..będą dosłane :)

[/SIZE][/FONT][/B][FONT=times new roman][SIZE=4]oczywiście zza ogrodzenia gdzie kilka pań i panów siedziało na słoneczku w swoim ogródku pielęgnując swoje grządki z marchewką i prażąc się w promieniach słoneczka przy prawie 30 stopniach dzisiaj .. pełno było tekstow mówionych niby pod nosem typu .. "ludzie umierają i głodują a oni sie psami zajmują " .. no cóż im nikt nie broni pomagać potrzebującym. każdy ma prawo wyboru komu pomaga i w jaki sposób .. więc rada dla nich przekazana - podnieść "duu..pska" i do dzieła .. ..
jedna PANI PRAWIE Z KRZESŁA SPADŁA TAK SIĘ chciała wychylić zeby lepiej widzieć co tam przywieżli ..
kłódka zmieniona .. nie wiadomo co komu w głowie wykiełkuje "z chęci pomocy" ..

jedna z palet :)))))[/SIZE][/FONT]

[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/562842_393439484057074_1518301218_n.jpg[/IMG]

i kolejna ... :)))))

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431053_449173611793528_389255408_n.jpg[/IMG]

i jeszcze jedna ,....

juz w połowie przeniesiona :)))

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/551991_449174085126814_53939446_n.jpg[/IMG]

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210'][B][FONT=times new roman][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=times new roman][SIZE=4]oczywiście zza ogrodzenia gdzie kilka pań i panów siedziało na słoneczku w swoim ogródku pielęgnując swoje grządki z marchewką i prażąc się w promieniach słoneczka przy prawie 30 stopniach dzisiaj .. pełno było tekstow mówionych niby pod nosem typu .. "ludzie umierają i głodują a oni sie psami zajmują " .. no cóż im nikt nie broni pomagać potrzebującym. każdy ma prawo wyboru komu pomaga i w jaki sposób .. więc rada dla nich przekazana - podnieść "duu..pska" i do dzieła .. ..
jedna PANI PRAWIE Z KRZESŁA SPADŁA TAK SIĘ chciała wychylić zeby lepiej widzieć co tam przywieżli ..
kłódka zmieniona .. nie wiadomo co komu w głowie wykiełkuje "z chęci pomocy" ..

[/SIZE][/FONT]

[/QUOTE]

tyż tak mówię, Widzi Pani potrzebę pomocy ludziom, wolna wola proszę iść pomagać.

a moja koleżanka mawia -> ten co ulituje się nad zwierzęciem, człowiekowi też pomoże

ps. fajnie, że ogłoszenia są, nie mam wglądu to się martwię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Kamilo, OS nie może płacić innej Fundacji , ale jak weżmiecie fakturę za sterylkę suni na naszą Fundacje- pokryjemy koszty. Jak macie teraz do sterylek kolejne 2 sunie też pokryjemy koszty. 4.088 kosztuje kojec z budą , tylna ściana zabudowana deskami, rozmiar 3 x 2 m. Ewa[/QUOTE]

Ewa .. .dziękuję ..ale rachunek już wypisany ...
nie wiem czy się coś uzbiera ale trzeba dąc radę ..

.............. ja będę Was prosiła na pewno o pomoc ... niestety steryizacje u nas są potrzebne ..jak nie ta to inna ..

obecnie tam trafiła suka tuż po szczeniakach znaleziona na wsi ... jej ślepy miot został uśpiony ..on biedna boi się nos wyścubić z legowiska .. kolejna ,,, masakra !!!!!!!!!!!!!!!

..wiec Wasza pomoc będzie na pewno wykorzystana ..

...... a ten kojec ... super .ale cena tez niezła .. moze tańszego poszukać ..może jak coś to szybciej się uzbiera na to ...

Link to comment
Share on other sites

znacie kogoś od dogów niemieckich !!!!

wczoraj przywieziony do Punktu...nawet się do budy nie mieści !!! ma coś z tylnymi łapami !!!!
- przykurcza je ..ma ranę na tyłku .. i duze odleżyny ..

album - [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.381225185283645.88342.341541309252033&type=1[/URL]


[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/551802_381226261950204_273371777_n.jpg[/IMG]



[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/540443_381226308616866_933452135_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/386989_381226545283509_113819018_a.jpg[/IMG]

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/552110_381226388616858_779456856_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A jednak... Chociażby Daktyl, foksterier, którego znalazła ulvhedinn, miał tatuaż... ;) Co prawda nie udało się go odczytać, w celu powiadomienia hodowcy, ale cóż...
Skoro mowa o kojcach, może taki?
[url]http://allegro.pl/kojec-dla-psa-kojce-z-rurek-kolor-czarny-producent-i2547316437.html[/url]
lub taki (3x2 m)
[url]http://allegro.pl/kojec-dla-psa-kojce-z-katownikow-producent-podloga-i2547316439.html[/url]
:)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za info o dożej bidzie. Do kiedy kwarantanna?
Dziewczyny mamy bardzo złą sytuację finansową :( 5 dogów w tym 4 w hotelach z czego 2 już od wielu wielu miesięcy. Obiecałam dzisiaj rano, ze jak tylko coś nam się poluźni/wpadniemy na jakiś cudowny pomysł to psa w typie doga ze schroniska w Zamościu weźmiemy. A tu teraz ten biedak :( Załamka :(

Czy wiadomo o nim coś więcej opróz tego że jest duży? Jak do ludzi, jak do innych psów - małych/duzych? Jak koty? Jest ktoś w stanie ciutkę więcej o nim powiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

To,że każdy coś raczy powiedzieć na temat tego,że pomagacie psom Szydłowca?Nie przyzwyczailiście się jeszcze?
Pamiętam jak kiedyś na dogomanii napisałam,że Polska jest chorym krajem jak się co niektórzy raczyli obrazić.A przecież to prawda
!W Polsce jest żle,bo każdy do wszystkiego się wtrąca.Taka prawda...A niby dlaczego każdy ma obowiązek np.zajmować się dziećmi?Skoro państwo każe rodzić to powinno dać na dzieci pieniądze..Sorryu-lało mi się..Dziś też usłyszałam ,,małe conieco,,..
E/W

Link to comment
Share on other sites

Kurde, dziewczyny, miałam chętny BDT dla molosa, Pani pisała do mnie ok. 2 tyg. temu na maila, mieszka w Wałbrzychu, ale się do mnie nie odzywa... Miała wziąć Korę, sunię CC, którą wzięłyśmy z pseudo, bo miała się ewakuować od Hałabówki, na szczęście może ona tam zostać, a BDT by było setki km od Białogardu, to bezsensu było ją tam wieść, ale cóż... Pani zapadła się pod ziemię, szkoda :( Bo była sensowna... Ale jak się odezwę to powiem jej o tym Dogu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']dzięki za info o dożej bidzie. Do kiedy kwarantanna?
Dziewczyny mamy bardzo złą sytuację finansową :( 5 dogów w tym 4 w hotelach z czego 2 już od wielu wielu miesięcy. Obiecałam dzisiaj rano, ze jak tylko coś nam się poluźni/wpadniemy na jakiś cudowny pomysł to psa w typie doga ze schroniska w Zamościu weźmiemy. A tu teraz ten biedak :( Załamka :(

Czy wiadomo o nim coś więcej opróz tego że jest duży? Jak do ludzi, jak do innych psów - małych/duzych? Jak koty? Jest ktoś w stanie ciutkę więcej o nim powiedzieć?[/QUOTE]

już słyszałam od Glutofii że Fundacja Ratujemy Dogi idzie mu z pomocą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']dzięki za info o dożej bidzie. Do kiedy kwarantanna?
Dziewczyny mamy bardzo złą sytuację finansową :( 5 dogów w tym 4 w hotelach z czego 2 już od wielu wielu miesięcy. Obiecałam dzisiaj rano, ze jak tylko coś nam się poluźni/wpadniemy na jakiś cudowny pomysł to psa w typie doga ze schroniska w Zamościu weźmiemy. A tu teraz ten biedak :( Załamka :(

Czy wiadomo o nim coś więcej opróz tego że jest duży? Jak do ludzi, jak do innych psów - małych/duzych? Jak koty? Jest ktoś w stanie ciutkę więcej o nim powiedzieć?[/QUOTE]

[quote name='tu_ania_tu']już słyszałam od Glutofii że Fundacja Ratujemy Dogi idzie mu z pomocą![/QUOTE]


tak :multi::multi::multi::multi::multi: ekspres akcja .. tak sie ciesze ......

jutro bede zgłaszała że pies nie jest do wydania w pierwsze lepsze ręce !!!!! ze idzie pod opiekę Fundacji Ratujemy Dogi ...

on wymaga konsultacji wet .. z tym łapami . .. uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ..
cudą się zdarzają ...

ufffffffffffffffffff..dobrze że tam dzisiaj pojechałam ..

...............................................

i jeszcze musiałam pojechać do weta z suką co miała sterylkę w sobotę .wdał się stan zapalny ... napuchła rana w okolicach szwa ...



[quote name='waldi481']To,że każdy coś raczy powiedzieć na temat tego,że pomagacie psom Szydłowca?Nie przyzwyczailiście się jeszcze?
Pamiętam jak kiedyś na dogomanii napisałam,że Polska jest chorym krajem jak się co niektórzy raczyli obrazić.A przecież to prawda
!W Polsce jest żle,bo każdy do wszystkiego się wtrąca.Taka prawda...A niby dlaczego każdy ma obowiązek np.zajmować się dziećmi?Skoro państwo każe rodzić to powinno dać na dzieci pieniądze..Sorryu-lało mi się..Dziś też usłyszałam ,,małe conieco,,..
E/W[/QUOTE]

ale z jakim wyrzutem to sobie pod nosem gadali ... kuż...a jakby sie komuś krzywdę tym robiło ..

siedza na dupie w ogródku .. stopniu 30 na słońcu ... my zapie..amy z workami .. i jeszcze takie testy ....

w Szydłowcu to nowość ..pomagać zwierzętom .. jestesmy traktowani jak "wariaty" co nie mają co z czasem robić ..

Link to comment
Share on other sites

Większość ludzi w tym kraju to egoiści, co tylko patrzą, by im dobrze było i jeszcze fochy strzelają i robią wielkie oczy, gdy widzą, że ktoś nie myśli tylko o sobie, ale też o innych, w tym przypadku chodzi o zwierzaki...
Z tego ich niespożytkowanego czasu to w dup..ch im się przewraca... Dla chcącego nic trudnego, niech podniosą szanowne cztery litery i też działają, każda para rąk potrzebna, wystarczą dobre, szczere chęci... Ehhh...

Link to comment
Share on other sites

Hej !! Kochane SZYDŁOWIECKIE ANIOŁY !!! Nie mówcie o syzyfowej pracy bo to oznaczałoby pracę bez efektów a efekty wasze pracy są wielkie ,mierzalne i godne naśladownictwa.Powinno się was sklonować !!!
A co do gapiów - trzeba ich było zaprosić do pomocy - to dopiero by się zdziwili !

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][FONT=times new roman][SIZE=4]oczywiście zza ogrodzenia gdzie kilka pań i panów siedziało na słoneczku w swoim ogródku pielęgnując swoje grządki z marchewką i prażąc się w promieniach słoneczka przy prawie 30 stopniach dzisiaj .. pełno było tekstow mówionych niby pod nosem typu .. "ludzie umierają i głodują a oni sie psami zajmują " .. no cóż im nikt nie broni pomagać potrzebującym. każdy ma prawo wyboru komu pomaga i w jaki sposób .. więc rada dla nich przekazana - podnieść "duu..pska" i do dzieła .. ..
jedna PANI PRAWIE Z KRZESŁA SPADŁA TAK SIĘ chciała wychylić zeby lepiej widzieć co tam przywieżli ..
kłódka zmieniona .. nie wiadomo co komu w głowie wykiełkuje "z chęci pomocy" ..
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

najsmutniejsze jest to, że zazwyczaj ci, którzy tak mówią, nie pomagają ani zwierzętom ani ludziom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...