Jump to content
Dogomania

Szydłowiec- potrzebna pomoc - co chwilę kolejne psy w potrzebie - najnowsze wieści w ostatnich postach


Recommended Posts

[quote name='Aimez_moi']Glos oddany........ kurcze Kama jak myslisz mamy szanse?[/QUOTE]
Myślę, że szydłowieckie zwierzaki mają duże szanse, ale przez te 2 tyg. wszystko może się jeszcze zdarzyć, dlatego cały czas trzeba prosić o głosy, mimo wszystko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Glos oddany........ kurcze Kama jak myslisz mamy szanse?[/QUOTE]

szanse są takie jaka będzie mobilizacja.
na razie głosują pewnie gł. ludzie z tego wątku a to za mało żeby wygrać
trzeba wysyłać prośby na pw , pospamować na wątkach
może jakis baner do podpisu...
inf na fb też nie zaszkodzi
2 tygodnie to duzo żeby cos zdziałać i stanowczo za wczesnie aby juz teraz zastanawiać się nad szansami.
najwieksze szanse, jak wszędzie, mają aktywni

Link to comment
Share on other sites

na fb od razu założyłam wydarzenie [URL]https://www.facebook.com/events/234900963298302/[/URL]

jest dość duży ruch :) głosy przybywają :)
ale nie można się cieszyć na zaś ...

trzeba rozsyłać prośby na dogo i miau ..

ale trzeba sie jakoś podzielić .. i jakiś krótki i tekst napisać do wysyłania ... zaraz nad nim pomyślę

Link to comment
Share on other sites

Będziemy robić wszystko, by się udało, pamiętam, jak z mamą oglądałyśmy reportaż w Uwadze o "Waszych" psach i mną wstrząsnęło... Obojętnie, czy kundelki, czy w typie rasy to i tak bezdomne :( Dlatego tym bardziej trzeba się starać, by się udało, może wysyłać też na PW link do reportażu...? Może to kogoś poruszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Pomysl......ja siedze i moge wysylac.....
Do konca lipca to moje cisnienie chyba szlag trafi....:):)[/QUOTE]

Aimez byłoby super jakbyś mogła poklikać do Cioteczek ...
ty juz czasowa ..ale Ci dobrze :)))

taki tekst skleciłam .. uwagi mile wskazane

[U] tylko uważaj z ilością wiadomości ..zeby nie zbanowali Cię za spamowanie [/U]


[B]PROSIMY zagłosuj w ankiecie KRAKVET na BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE [/B]

Psie i kocie mordki z SZYDŁOWCA czekały na chwilę od ponad roku ..
wreszcie w tym miesiącu udało się - BEZDOMNAKI SZYDŁOWIECKIE zostały wspólnym kandydatem dogo i miau do wygranej w POSTACI KARMY na forum KRAKVET ..

[B]PROSIMY O KAŻDY GŁOS – [/B]
Mamy pod opieką nie tylko psy pod naszą bezpośrednią opieką ale też ROZDAJEMY karmę dla psów z Punktu przetrzymań.
Poza tym idzie zima – wtedy na ulicach rozdajemy niezliczone ilości karmy.

[B]bezpośredni link do ankiety[/B] - [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498[/URL]
[B]Link do naszego wątku i jednocześnie do instrukcji głosowania w Krakvecie i naszej historii w pigułce :[/B] - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Bezdomniaki-szydłowieckie-BARDZO-PROSZĄ-O-GŁOSY-NA-KRAKVET-DO-31-LIPCA?p=14327787#post14327787[/URL]
/post 1 naszego wątku – link przekieruje na ten post /

dziękujemy za wsparcie naszych działań poprzez oddany głos
Kamila. Anita, Kacper, Agnieszka

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']kama ale muszę się poznawać na krakvecie?
czy od razu mogę głosować[/QUOTE]


musisz napisać jeden post .. najlepiej w tym dziale .. możesz tez w innym
to dlatego że wcześniej w głosowaniach na potrzeby nieuczciwej wygranej na siłę zakładane były fikcyjne konta w ilościach hurtowych ...

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro też wezmę się za porządne rozsyłanie, dzisiaj niestety nie dam już rady, pełne ręce roboty :(
Dziewczyny, podziwiam Was, Waszą determinację, upór... Oby Wasza "praca" się opłaciła i psiaki wylądowały we wspaniałych domkach! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy wszystkim za dotychczasowe głosy :)))))))))

.....................................

[quote name='faith35']Ja jutro też wezmę się za porządne rozsyłanie, dzisiaj niestety nie dam już rady, pełne ręce roboty :(
Dziewczyny, podziwiam Was, Waszą determinację, upór... Oby Wasza "praca" się opłaciła i psiaki wylądowały we wspaniałych domkach! :loveu:[/QUOTE]

poprawiłam test do wysyłania ..uzupełniałam 1 post naszego wątku ...

[quote name='asiuniab']bardzo chciałam oddać, głos, ale niestety wyskakuje mi komunikat, że z mojego komputera już głos został oddany, to już nie pierwsza taka sytuacja, ale będę Wam kibicować:thumbs:[/QUOTE]

są takie ponoć problemy ..spróbuj wyczyścic ciasteczka ..albo spróbować z innej przeglądarki - Internet Explorer


.................
poprawiłam tekst wyżej też ..ale wstawię jeszcze raz jakby ktoś mógł pomóc w rozsyłaniu

[B]PROSIMY zagłosuj w ankiecie KRAKVET na BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE [/B]

Psie i kocie mordki z SZYDŁOWCA czekały na chwilę od ponad roku ..
wreszcie w tym miesiącu udało się - BEZDOMNAKI SZYDŁOWIECKIE zostały wspólnym kandydatem dogo i miau do wygranej w POSTACI KARMY na forum KRAKVET ..

[B]PROSIMY O KAŻDY GŁOS – [/B]
Mamy pod opieką nie tylko psy pod naszą bezpośrednią opieką ale też ROZDAJEMY karmę dla psów z Punktu przetrzymań.
Poza tym idzie zima – wtedy na ulicach rozdajemy niezliczone ilości karmy.

[B]bezpośredni link do ankiety[/B] - [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498[/URL]
[B]Link do naszego wątku i jednocześnie do instrukcji głosowania w Krakvecie i naszej historii w pigułce :[/B] - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Bezdomniaki-szydłowieckie-BARDZO-PROSZĄ-O-GŁOSY-NA-KRAKVET-DO-31-LIPCA?p=14327787#post14327787"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post14327787[/URL]
/post 1 naszego wątku – link przekieruje na ten post /

dziękujemy za wsparcie naszych działań poprzez oddany głos
Kamila. Anita, Kacper, Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']bardzo chciałam oddać, głos, ale niestety wyskakuje mi komunikat, że z mojego komputera już głos został oddany, to już nie pierwsza taka sytuacja, ale będę Wam kibicować:thumbs:[/QUOTE]

to zmień przeglądarkę na Internet Explorer :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...