Jump to content
Dogomania

Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='magda222']Ale emocje :)
Sunie nawet nie mają pojęcia co się święci i co je jutro czeka :)[/QUOTE]
Jak to nie mają??????????? Rano nie zdążą spakować swoich plecaczków!!!!!
Grażynka miała im powiedzieć :placz:
[quote name='Nikus']Wszystkie "polecenia"Wasze zanotowane:evil_lol: i do wykonania przyjęte:lol: Sunie ostatnią nockę już zaczeły w schronie:) jak wstanie dzień ich życie się odmieni po tylu latach.A to wszystko Wasza zasługa:Rose::Rose:[/QUOTE]
No nie bądź taki skromny [B]swoją zasługę i to ogromną w tym też masz[/B] :lol:. Uściskaj ode mnie ta moją słodką Dylaneczkę i wszystkie inne nasze słodkie tyszaki i tak jak obiecałeś przeprowadź rozmowę dyscyplinującą z Posterkiem :lol:
Nikuś, Livka ogromne dzięki dla Was za transport :Rose::Rose::Rose: Dzięki Wam nasze psiaki mają super komfortową podróż a my spokojnie czekamy na wszelkie relacje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Ale emocje :)
Sunie nawet nie mają pojęcia co się święci i co je jutro czeka :)[/QUOTE]
Na konto Weteranek wpłynęło:
- od Grosziwa 20 zł.,
- od Nikusia 15 zł.,
- od Livki 10 zł.
Razem 45 zł. [B]Dziękujemy!!!![/B] Dziś przekazałam Zuzi 640 zł. za pierwszy miesiąc hotelikowania i suczki mają jeszcze 168 zł.

Diana79 mam od Ciebie dwa przelewy na 25 zł. i 38 zł. a deklaracja stała jest na 10 zł. Jak mam te wpłaty rozpisać? Na kolejne miesiące? Czy jakaś jednorazówka? Proszę o pomoc ;)

Czekamy na dalsze wpłaty ;) bo nie wszyscy przekazali kaskę za pierwszy miesiąc ;).
Majku ma pozwolenia na późniejsza wpłatę oczywiście :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Ale emocje :)
Sunie nawet nie mają pojęcia co się święci i co je jutro czeka :)[/QUOTE]

[quote name='polubek']wiem że nie wszyscy ciocia alfa ile ja mam przelać za pierwszy miesiąc 10 czy5?
zrobię wszystkie przelewy po niedzieli[/QUOTE]
Do mnie 10 zł. - co wpłaciłaś na Rumka to ja nie wiem, nie ja to rozliczam ;)
Byłaś u Dylanki???????

Link to comment
Share on other sites

A ja sobie czytam i czytam i już się zmarszczek mimicznych dorobiłam (nowych bo starych to mam całe multum) od ciągłego uśmiechania :lol:
Bardzo sięcieszę, ze dziewczynki poznają inny świat i mam nadzieję, że zakończy sie to wszystko jak z Dylanką :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...