Jump to content
Dogomania

Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!


red

Recommended Posts

AnnaA Beacie dałam tabletki. Miała jechać do ciebie w poniedziałek, więc jej przekazałam, bo zapomniałam od razu przy przekazywaniu maluchów.

Ogłosiłam psy póki co na:
Za0.pl
owi.pl
adin.pl
e-zwierzak
gumtree
allegro

Też mam sporo psów do ogłasznia, dlatego póki co tylko te ogłoszenia są. Codziennie będę dodawać na nowe portale...ale to stopniowo. Gumtree będę odnawiać jak wszystkim psiakom - codziennie/ co dwa dni. Gumtree Warszawa.
Nie wiem, czy jest sens na kraków dawać ogłoszenia? Albo na Łódź?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że i Kraków i Łódż jaknajbardziej, może byc też Lublin i Kielce. Ja przejrzałam cały wątek pod kątem ew.deklaracji i odnalazłam deklarację Malagos, że może przyjąc psiaka na DT. Pomyślcie dziewczyny, może któraś z tych suczynek co zostały w schronie. Ja mogę zawiezc. Pastylki na odrobaczenie odbiorę sobie od Beaty tak, że tym już się nie martwcie. Rozliczeniami finansowymi zajmę się ja a do Was należą ogłoszenia, no i ponawiam zaproszenie do mnie na "majówkę". To tylko 40 km.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Monday za bazarek. Lilith, na razie chyba nikt się nie wybiera do Anny, to jednak spora odległość. Chyba że......Dorki siostra mieszka w Goryniu, to chyba niedaleko, to możemy dać zabaweczki Dorce i ona przekaże przez siostrę, która codziennie jest w Radomiu. Lilith umówmy się po pracy, kiedy Ci pasuje, dam Ci umowę i wezmę te zabawki.
Aniu, podaj mi numer konta na pw, to prześlę Ci 40 zł z bazarku Lilith. Mówiłaś o suchej karmie, napisz tą nazwę, bo ja jej nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczki coraz chętniej jedzą suche i właśnie przymierzam sie do zamówienia w telekarmie Arion Junior 15 kg za 99 zł. Wprawdzie to najtańsza jaką znalazłam ale sprawdziłam i skład ma zupełnie dobry. Swoje psy też karmię karmą z tego żródła, też najtańszą jaka tam jest ale się sprawdza - psy nie mają żadnych problemów żołądkowych.Zresztą najtańsza karma tam jest dwa razy droższa od najdroższej marketowej. Zamówię też dwa bawełniane sznurki po 10 zł/takie z supłami/ i kauczukową piłeczkę. Swoim psom suchą karmę polewam zsiadłym mlekiem i szczylki też będą to dostawac. Mleko od zaprzyjaznionej krowy.

Link to comment
Share on other sites

Czyli najlepiej dać pieniądze na karmę? Tak? Nie kupować?
Ja karmiłam i nadal karmię Britem - Piesek zdrów że ho ho :) Cena podobna - no, przy zakupie 2x15kg jest po 80zł i nie płaci się za przesyłkę. Ale jak nigdy twoje psy AnnaA nie jadły, to nie ma co eksperymentować z takimi ilościami karmy :)
Zainteresowanie w ogłoszeniach jest....ale pewnie ludzie tylko oglądają :(

Link to comment
Share on other sites

Lilith, wiem, że bazarek jeszcze trwa, ale skoro dziewczyny mi dały pieniądze to je prześlę na konto Anny.
Pisałam do Malibu, sunie dostały Stagloban - surowica przeciwwirusowa, miały też pobraną krew do badania, były bardzo dzielne. Suczki będą miały osobne wątki. Onka jest trochę zagubiona...z małą ok. Postaram się zdobyć nowe wieści o nich.

Link to comment
Share on other sites

Ja dla szczeniaczków zamówiłam tylko 15 kg Ariel junior. Zamówiłam też dwa bawełniane sznurki z supłami i kauczukową piłeczkę. Godzinę temu dałam im suche moich dorosłych psów ze zsiadłym mlekiem. Dałam dla czterech 150g zjadły aż miło. Karma dla nich będzie jutro, ale to co nagotowałam dla nich będą musiały zjeśc. Nie ma przeproś. To dopiero piąty dzień jak są u mnie a tyle się już nauczyły, że sama jestem zaskoczona. Fakt, że warunki idealne, ciepło, sucho. Tylko bigają z domu na dwór i z dworu do domu. Właśnie odpoczywają gromadą na kanapie. Ciągle się jeszcze drapią, szczególnie swędzą je łapy i najwięcej zaraz po przebudzeniu. Ogładałam dokładnie. Gdzieniegdzie są jakieś stare zaschnięte strupki po podrapaniach. Zmian skórnych nie widzę. Najbardziej przylgnęła do mnie Nutka. Chodzi za mna jak cień, fakt, że reszta bandy często ją atakuje. Jak to w stadzie, atakują najsłabszego.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja mieszkam w Kozienicach, a pracuję w Radomiu.
Oferowałam produkty na bazarek, ale jakoś tak nie bardzo byłyście zainteresowane. Mogę coś czasami z Radomia podrzucić na miejsce do Kozienic - chyba że powiecie na pw gdzie mieszka dokładnie tymczasowa opiekunka piesków to bym może nawet do niej podjechała.
Pracuję w centrum Radomia.
Nie mam niestety czasu na wystawianie bazarków - nie ma mnie w domu przez 12 godzin dziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Dziewczyny, ja mieszkam w Kozienicach, a pracuję w Radomiu.
Oferowałam produkty na bazarek, ale jakoś tak nie bardzo byłyście zainteresowane. Mogę coś czasami z Radomia podrzucić na miejsce do Kozienic - chyba że powiecie na pw gdzie mieszka dokładnie tymczasowa opiekunka piesków to bym może nawet do niej podjechała.
Pracuję w centrum Radomia.
Nie mam niestety czasu na wystawianie bazarków - nie ma mnie w domu przez 12 godzin dziennie.[/QUOTE]


Ciotki z Radomia zrobi któraś bazarek z tych fantów ????? Ja moge zrobic ale do Warki to masz kawałek zeby podrzucic .

Link to comment
Share on other sites

Do Warki specjalnie się nie wybiorę. Mój M za to w sobotę będzie wracał z Warszawy z pracy i gdybyś mogła podjechać do takiego ronda - rozjazd na Kozienice i Warkę - i to odebrać to byłoby fajnie. Nie wiem czy go namówię aby jechał specjalnie do Warki. W piątek zaś będzie jechał w kierunku Warszawy około 12 do pracy i też mógłby to zabrać i oddać przy tym rondzie, to jest w okolicy Magnuszewa (sorry jestem zupełnie z innego rejonu kraju, a tu mieszkam od bardzo niedawna).

Link to comment
Share on other sites

Mestudio, możemy się spotkać w Radomiu, najlepiej w piątek, bo wtedy Lilith mi przekaże zabawki dla maluchów to byś zabrała. Moge zrobić zdjecia fantów, ale tylko telefonem i wystawić na bazarek. Ja pracuję do 15.30 w centrum, Żeromskiego, napisz czy mozesz wtedy podjechać w te okolice po 15.30.

Link to comment
Share on other sites

mestudio, albo jutro mogę odebrać fanty ja od ciebie - to już z red dogadj.
Masz możliwosc wyjść z pracy na chwilę na dwór, żebym mogła odebrać te rzeczy? Jutro jestem w domu, mam samochód - mogę podjechać gdziekolwiek przed południem/

Link to comment
Share on other sites

Tak na moje oko to potrzeby dla szczeniaków na już to: wydałam na marchew, serca kurze i ryż 33 zł. Szczepienia w Radomiu w Pankracym 4 x 25= 100 zl. karma i zabawki 130 zł. Razem potrzeby 263 zł. Mam deklaracje na 50 zł m-nie i 30 zł jednorazowo. Mieszkam między Ryczywołem a Magnuszewem. Jadąc z Kozieniec do W-wy, zaraz za mostkiem na Radomce na wysokości stoisk z grzybami. mestudio jeżeli Twój M tam jeżdzi to będzie wiedział. W każdej chwili mogę podjechac do tej szosy jak zajdzie taka potrzeba. mestudio zapraszam do odwiedzenia szczeniaczków . Od Kozienic to 14 km tel509142552. Właśnie za mostkiem na Radomce do mnie skręca się na Kłodę.

Link to comment
Share on other sites

Zabiorę jutro do pracy trochę rzeczy na bazarek, szkoda, że akurat nie będę jechała samochodem. W piątek mnie nie ma w pracy więc jutrzejszy dzień jest ok. Reszta na pw.
A czy odwiedzę pieski to nie wiem - pewnie coś dla nich podrzucimy zwrotnie z Radomia. Mam zero czasu przez pracę i swoje stado w ilości 10 sztuk;).

Link to comment
Share on other sites

Może im sie ta miska podobała:) Bardzo się ciesze że sunie mają się dobrze, wielkie dzieki dla Ciebie Malibo i dla Omar:loveu:. To czekamy na fotki do ogłoszeń i dane jakie podawać w ogłoszeniach. W sumie tą sunię onkowatą to możnaby juz zacząć ogłaszać ze zdjęciami, które zrobiła Monday, tylko jakiegoś kontaktu potrzebuję i tekściku - Red tu do Ciebie sie uśmiecham;)
AniuA przed chwilą przelałam na konto, które mi podałaś 50 zł:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...