Jump to content
Dogomania

Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!


red

Recommended Posts

Zdjecia są pozmniejszane tylko nie miałam czasu więcej powstawiać a chciałam pokazać te na których najdokładniej widac psiaki i warunkach w jakich mieszkały. Zdjęcia bardzo dobre, tylko jeszcze się nie wyrobiłam żeby wszystkie nowe fotki od p.Ali na wątku augustowskim powstawiać. Postaram się potem jeszcze więcej powklejać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']Mnie też bardzo jej szkoda, cały czas o niej myślę, ma gorzrej niż w schronisku, a bez sterylki zaraz"' nadrobi " ilość psów.
Jest śliczna i wyglada na bardzo miłą.[/QUOTE]
Biorę też dużą sunię - nie martwcie sie już. Po surowicy i szczepieniach zostanie wysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu, w takim razie jedziemy jutro, dostosuję się do Dorki i Mandy. Najpierw zabierzemy Skrzatka i Onkę od chłopa (mam nadzieję, że bezboleśnie), potem podjedziemy po mamusię (słodziaczka małego) i prosto do Ciebie. Podaj namiary Mandy, bo ona będzie kierowcą. Dzięki Małgosiu i Aniu, jak zwykle można na Was liczyć, tyle psiaków uratowanych z piekła. Te dwie sunie ze schronu też wyciągniemy...

Link to comment
Share on other sites

Red, nie mamy jeszcze jednej osoby. Pojedziemy we dwie. Jakoś musimy sobie dac radę.

Umów się z Dorotą na którą u tego pana mamy być. Chyba dobrze byłoby ok/przed 15. Może nawet o 14...
Podjadę po ciebie, przygotuję koce dla psów. Weź reklamówki jednorazówki na jakieś wymiociny :) Mnie się skończyły...
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Malibo daj mi dokładny adres gdzie mamy jechać.
Ja idę już spać...

Link to comment
Share on other sites

Ja baardzo mocno trzymam kciuki, szkoda że nie moge pomóc, może jeszcze kiedys wrócą te czasy gdy woziłam z Wami psiaki. A czy aparat się przyda bo mogę pożyczyć oczywiście.
AnnaA wielkie dzięki za opiekę nad maluchami:)
Mestudio super że możesz dać rzeczy na bazarek, bardzo dziękujemy:), ale ja jestem zielona w wystawianiu bazarków i już się całkiem nie wyrabiam, a czy mogłabyś Ty taki bazarek wystawić?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy będę miała czas, wychodzę z domu o 8 rano, a wracam po 19, pod opieką mam sporo zwierzaków i one też pochłaniają sporo czasu, ale jeśli do 8 dziś nikt chętny do odbioru rzeczy się nie zgłosi to postaram się pomóc inaczej.
Jeszcze bardzo bym chciała wiedzieć co z tą sunią owczarkowatą przy budzie co ma zostać?

Link to comment
Share on other sites

Pierwszą noc mamy za sobą. Małe narazie kiepsko śpią, budzą się co dwie godziny, ale to spowodowała zmiana warunków. Wieczorem jeszcze uciekały ode mnie a rano wszystkie spały w moim łóżku. Zjadły śniadanko i rozrabiają. Moje psy, szczególnie Lusia, mają znowu stres. Najbardziej boi sie szczylków Lusia i Kaktus, ale to też minie. Trzymam kciuki za powodzenie zabrania pozostałych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Lilith, dzięki za banerek, jeszcze tylko mi napisz jak go wkleić do podpisu, bo już zapomniałam....ja starsza kobieta, pamięci nie mam.....[/QUOTE]


Red korzystasz zapewne z przegladarki i. explorera ?
jeśli tak to kiknij na mój post z banerkami "odpowiedz z cytatem"
wówczas pomiędzy tagami (tymi kwadratowymi nawiasami) zobaczysz obrazek
skopiuj go (myszką lub ctrl+c)
kliknij sobie ustawienia
obok subskrybowanych wątków w których uczestniczysz, po lewo będziesz miała równe opcje
mniej więcej na środku tej lewej tabeli będzie edytuj sygnaturę
pojawi się okno i tam wkleisz to co skopiowałaś

jeśli korzystasz z innych przeglądarek (Opera, Firefox) pewnie domyślnie nie widzisz już nie obrazka a cały ciąg znaków zamknięty w dwóch nawiasach od [url-http;// do [/url]
jeśli widzisz ten ciąg znaków to skopiuj go i postąp dalej tak samo

[quote name='mestudio']
Jeszcze bardzo bym chciała wiedzieć co z tą sunią owczarkowatą przy budzie co ma zostać?[/QUOTE]

onkowatą sunieczkę też ma zając się ciocia malibo57, jak przeczytałam ......:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tula, myślę, że nie cędziemy robić zdjęć. Red będzie siedzieć z tym towarzystwem z tyłu - pewnie będzie zajęta czymś innym ;)
Takie ładniejsze zdjęcia mam nadzieję, że Omar zrobi...jak Dorce pocykała trochę zdjęć, to od razu dziewczyna dom znalazła.

Link to comment
Share on other sites

Pieski mają robocze imiona. Brązowa z jedną dużą białą skarpetą to Alfa, drobna czarnulka to Beta, biała łaciata Nutka a chłopczyk to Akord. Od rana do chwili obecnej szalały w ogrodzie. Z początku to wogóle nie chciały wyjśc. Najbardziej podobał im się śnieg, kopały w nim doły, podejrzewam,że to było pierwszy w ich życiu kontakt ze światem zewnętrznym. Bardzo się drapią, pcheł nie widac ale myślę, że to jeszcze stare ugryzienia a może też reakcja na kąpiel, chociaż były myte naprawdę dobrym środkiem kupionym dla Rudzika. Nazywa się Hexoderm. Małe są coraz śmielsze ale pełne zaufanie do człowieka to jeszcze trochę potrwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA'] Bardzo się drapią, pcheł nie widac ale myślę, że to jeszcze stare ugryzienia a może też reakcja na kąpiel, chociaż były myte naprawdę dobrym środkiem kupionym dla Rudzika. Nazywa się Hexoderm. Małe są coraz śmielsze ale pełne zaufanie do człowieka to jeszcze trochę potrwa.[/QUOTE]

być może mają suchą skórę. Oliwa z oliwek lub olej z pestek winogrn w jedzeniu pomoże.

[quote name='Monday']
Takie ładniejsze zdjęcia mam nadzieję, że Omar zrobi...jak Dorce pocykała trochę zdjęć, to od razu dziewczyna dom znalazła.[/QUOTE]

czyli psiaki docelowo jadą do Magdy?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo czekamy na wiadomości z dzisiejszego dnia, ale to pewnie jeszcze chwilę potrwa. Szczeniaczki zjadły kolację i grzecznie śpią. Garną sie już do człowieka i zaczynaja walczyc o moją uwagę. Najspokojniejsza i łagodna to Alfa, za to Beta szczekliwa bardzo. Bardzo szybko się uczą i bardzo w tym pomocne są moje psiaki. One je naśladują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...