Jump to content
Dogomania

Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!


red

Recommended Posts

Lilith, one są na kwarantannie box nr 10. Dzwoniła do mnie przed chwilą p.Ewa. która była na wizycie przedadopcyjnej u ludzi spod Wrocławia. Z tego co mówi, dom jest ok. Jest kilka szczegółów, może się czepiam, na które trzeba zwrócić uwagę. Pani pracuje do 18ej, cały dzień jej nie ma, dzieci uczą się we Wrocławiu, wracają też późno, pewnie razem z matką (o to jeszcze dopytam), praktycznie sunia caly dzień z mężem tej pani, który ponoć pracuje w domu (mnie w rozmowie mówiła co innego, ze mąż będzie ją zabierał do pracy, gdzie jest ogrodzenie). Mają w domu kotkę, która dotychczas nie była wysterylizowana, miała dzieci. Jest też kocurek ale wykastrowany. No i sprawa ogrodzenia, które ma zewsząd wyjście, w pobliżu jest jakaś rzeka, czy zbiornik wodny (nie zakodowałam) i tu trzeba ludzi uczulić, bo to jeszcze szczeniak, pójdzie i zabłądzi gdzieś, albo wpadnie do wody. Dzieci nie było w czasie wizyty. Poza tym ludzie są ciepli, sympatyczni, remontują częściowo dom, okolice są piękne. Aniu jeśli możesz dopytać jutro tą panią w kwestii tego co napisałam, bo ja do południa nie zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

Zaplanowałam urlop na środę ponieważ miałam jechać do szkoły. Ale niestety spotkanie odwołane więc nie wiem czy czasem urlopu inaczej nie wykorzystam. Pytam.....bo być może mi się uda w środę podjechać do schroniska. Chciałam Lady odwiedzić. Tylko, że nie bardzo mam z kim jechać, a chciałabym mieć towarzystwo ponieważ chciałam zrobić fotki suczce. Ciężko spacerować i zdjęcia robić. Ale zobaczymy........


ps.
tak się spytam własnie.....
zabawki dojechały?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki szukam osoby z Otwocka , na terenie gdzie się buduje nowy szpital na ul. Borowej jest sunia ze szczeniakami , nie wiem ile dokładnie ich jest , wiem ze psiaki jedza same , sunia jest wysokości " pół metra od ziemi " ( taki opis dostałam . Może ktos by podjechał z okolic . Kto mieszka blisko Otwocka???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Cioteczki szukam osoby z Otwocka , na terenie gdzie się buduje nowy szpital na ul. Borowej jest sunia ze szczeniakami , nie wiem ile dokładnie ich jest , wiem ze psiaki jedza same , sunia jest wysokości " pół metra od ziemi " ( taki opis dostałam . Może ktos by podjechał z okolic . Kto mieszka blisko Otwocka???[/QUOTE]

Omar mieszka niedaleko, ale czy ona będzie miała czas?

Link to comment
Share on other sites

Transport Bety do Wrocławia juz dogadany. Panie dostały wzajemnie telefony do siebie. Ja zawiozę w czwartek Betę na dworzec Centralny i czekam na wiadomośc, że dojechała. Rozmawialam też o Twoich wątpliwościach; pan cały dzień jest w domu /pracuje w domu/, Beta napewno zostanie wysterylizowana, w okresie początkowym będzie wychodziła na smyczce /przywykła już prawie do obróżki/ z tym, że Beta nie ucieka w panice. Biega, bo jest ciekawska ale nie płochliwa. Jestem spokojna, że to napewno ten domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Omar mieszka niedaleko, ale czy ona będzie miała czas?[/QUOTE]
Omar zostawiła zepsuty samochód w Sochaczewie i nie jest obecnie zmotoryzowana.
Przykro mi, ale my nie mamy możliwości zająć się tym Otwockiem - nie mam ani jednego miejsca w sprawdzonych hotelach. Poza tym, hotele niechętnie przyjmują szczeniaki, a jeśli już, to liczą sobie za to krocie.

Link to comment
Share on other sites

Czyli został tylko Akord :)

Marlenka - to się nigdy nie skończy :(
Czasem, to aż się chce rozłożyć ręce...bo co chwilę jakieś psie nieszczęścia. Nie ma kary dla ludzi porzucających zwierzęta, stąd mamy coraz to nowe mioty :(

Niech ktoś zabierze te psy - ogłoszeniami pomożemy.
Tylko muszą być wesołe zdjęcia. Ludzie nie zawsze zlitują się nad chudym brudnym maluchem - czasem zadowolony pychol na zielonej trawce przyciągnie więcej zainteresowanych - o czym świadczą zdjęcia szczeniaków od AnnyA.
(Myślę, że jakby Bobik od p.Ali miał takie zdjęcia - nie zza krat, też szybko znalałby dobry dom)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Czyli został tylko Akord :)

Marlenka - to się nigdy nie skończy :(
Czasem, to aż się chce rozłożyć ręce...bo co chwilę jakieś psie nieszczęścia. Nie ma kary dla ludzi porzucających zwierzęta, stąd mamy coraz to nowe mioty :(

Niech ktoś zabierze te psy - ogłoszeniami pomożemy.
Tylko muszą być wesołe zdjęcia. Ludzie nie zawsze zlitują się nad chudym brudnym maluchem - czasem zadowolony pychol na zielonej trawce przyciągnie więcej zainteresowanych - o czym świadczą zdjęcia szczeniaków od AnnyA.
(Myślę, że jakby Bobik od p.Ali miał takie zdjęcia - nie zza krat, też szybko znalałby dobry dom)[/QUOTE]

Tula nie ma dokad zabrac tych psów , jedyne wyjście - Celestynów - niestety a może stety ... sama nie wiem .

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście że ogłaszamy:) Wczoraj zrobiłam mu gumtree warszawa, wklejam go tez na cafeanimal i adopcjapsa, ja allegro niestety nie robie ale na pewno ma je u Monday.
Marlenka to chyba juz lepszy ten Celestynów, dobrze by było gdyby im jak juz tam będą ktoś fajne fotki porobił.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.allegro.pl/item971652018_akord_4_5kg_cudnego_szczeniaka.html[/URL]
Oto allegro - cały czas jest :)
Gumtree też robię bardzo często, żeby nasz Akord widoczny był :)
Nie wiem, czy na Kraków mu nie wkleić. Tak chyba większe zainteresowanie.
AnnaA mówiła, że może gdzieś zawsze Akorda podrzucić.

AnnaA, a nie chcesz tych dwóch suń, co do schronu powędrowały ??? :) Tylko one takie ok. 7 miesięcy, nie wiadomo jakby z twoimi się dogadały...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...