Jump to content
Dogomania

DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No pewnie, ze jest śliczna!
Zrobiłam bazarek, może jeszcze trochę kasy wpadnie na potrzeby Puśki:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182906-Suszone-zioA-a-z-mojego-ekologicznego-ogrA-dka-na-PusiAE-do-10-04?p=14400376#post14400376[/url]

Link to comment
Share on other sites

Szczeka opada. Ludzie napalaja sie na szczeniaki niewiadomego pochodzenia a tu w w schroniskach i azylach czeka mnostwo pieknych i madrych psow. Przeczytalym caly watek i nie moge uwierzyc ze nikt (prawie-jedna pani) sie takim slicznym psem nie zainteresowal.
Chyba dochodzimy do punktu przeciazenia: edukacja dla dzieci, wizyty opiekunow z azylu wraz w psami w szkolach, wycieczki dzieci do azylow. Tak!!! Niech to zobacza!. To chyba jedyna droga do zmiany psiej i kociej rzeczywistosci. Mozemy zakladac kolejne stowarzyszenia i fundacje, budowac schrony ale tak dlugo jak nie powstanie projekt edukacyjny: ZWIRZETA I MY, to tragiczna sytuacja zwierzat bedzie narastac. Dziekaki z podstawowki powinny wiedziec ze jezeli sie psa nie chce to mozna go oddac... a nie wyzucac w lesie czy na autostradzie.
CZY wiecie ze na taki projekt edukacyjny mozna dostac potezna dotacje z EU?
Andy

Link to comment
Share on other sites

No nie wytrzymam - ale rozwój wydarzeń :evil_lol:

Malagos - zamawiaj kuriera i pakuj Daszkę Andyemu z zamkniętymi oczami, jeśli się tylko zdecyduje !!! Pamiętasz mojego prawie jamnika Figę - 7 kg rudej słodyczy, a potem Lilkę małą "dłużejwłosą" sunię, która pojechała na DT do Figi i tak się ostała (zresztą nielegalnie do tej pory, bo umowa nie spisana jeszcze :evil_lol:) ... To ten sam Andy, dla odświeżenia podsyłam ich wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175816-SFORA-ANDY-ego-Figa-diabelski-prawie-jamnik-i-Lilka-mini-owczarek-z-mega-intelektem[/url]

Andy - chyba jakąś zrzutę na więksiejsze łoże trzeba będzie zrobić, bo przecież we trzy jak się zbiorą, to zostaje Ci dywanik pod łóżkiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Andy B., byłabym przeszczęśliwa, gdybyś adoptował Daszkę/Pusię. :loveu:
Dowiedziałam się o suni przypadkiem. No i sam czytałeś co było dalej ... Daszka to wyjątkowy pies, mądry tą mądrością, którą przynoszą ciężkie doświadczenia. Ona docenia wszystko. Kocha dzieci, tuliła się do mojego dwulatka i ośmiolatki. Będzie wspaniałym przyjacielem :)[quote name='Andy B.']Witam wszystkich fanow Pusi.
To ja jestem tym czlowiekiem z Krakowa. Napisalem Malgosi dlaczego... Tomcugowa mnie zna:) wiec moze moje suczki beda mialy kolejna czlonkinie sfory:)))[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze Małgoś - tylko jest jeden problem ... "Nieodpowiedzialna" kontrolerka irenaka - sprawdziła wszystko, tylko nie nr buta jegomościa ... Wielkie to niedopatrzenie, ale może nie stanie się problemem w finalizacji adopcji - ja bezmyślnie powierzyłam mu 2 psy (patrz I strona wątku Andyego - jak to jedna fundacja chciała go weryfikować, jak aplikował po ich psa ...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Jak to NIE SPRAWDZIŁA numeru buta? Skandal. A jak ma np. 43? Numerolog zabroniła wydawać psy facetom z tym rozmiarem !!!:mad:[/QUOTE]

No widzisz czasami myślisz, że masz do czynienia z kimś odpowiedzialnym, a tu wychodzą takie kwiatki po drodze - ale wyciągnęłyśmy już konsekwencje wobec Ciotki Irenaki [COLOR=SlateGray](jak tu wpadnie i mi wpie *** to będę miała :diabloti:)[/COLOR]

Jak odgrzebę wątek na forum tamtej jakże wnikliwej fundacji, z które polemizowałam w tej sprawie, to zaraz wkleję.

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie być gołosłownym - mam nadzieję, że Andy nie będzie miał mi za złe:

[URL]http://www.fundacjagoldenom**********/inne-zakonczone,8/adopcja-tequili,1325.html[/URL]


EDIT: cholercia kropkuje link, ale zainteresowani znajdą wątek w dziale "inne zakończenia", założycielem jest Andy, tytuł "Adopcja Tequili".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...