Jump to content
Dogomania

Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 545
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

narazie zapisuje watek, właśnie szykuje się na bardzo dlugaśna podróż interwencyjna dla takich biedaków, posyłajcie psika cudnego od razu do Kikou, po co ma sie męczyć staruszek, Kikou ma wielkie serce i napewno się zgodzi na opłatę z dołu. Zaraz po powrocie posyłam mój udział w ratowaniu kilku słonecznych dni dla niego., To wcale nie znaczy jak już jest na dt że nie szukamy dobrej duszy która mogłaby zapewnic mu ciepło domowe.

Link to comment
Share on other sites

Super dziewczyny!

Wiec Gosia pracuje ciężej w weekendy, wiec w tej chwili jest nieobecna, mamy 40 zł deklaracji, pies może pojechać w każdej chwili. No moze dziś juz nie ;) bo juz schron zamknięty
Gosia wyśle nr konta, bo ona w tym siedzi ;)

Pozdrawiam ;)
Ula

Link to comment
Share on other sites

Nowe, śliczne banerki! Od caneSs
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181285-Eutanazja-czy-250zA-deklaracji-staruszek-z-wyrokiem-prosi-o-pomoc?p=14248165#post14248165"][IMG]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/am2-1.png[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181285-Eutanazja-czy-250zA-deklaracji-staruszek-z-wyrokiem-prosi-o-pomoc?p=14248165#post14248165"][IMG]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/am.png[/IMG][/URL]
Podlinkowane ;)
Można je wrzucić do pierwszego postu?

Mamy kolejna deklaracje jednorazową: od naten- 30 zł.

[SIZE=6]BARDZO DZIĘKUJEMY! [/SIZE]

Proszę nie zapominajcie też o owczarku belgijskim- łysolku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][U][B]deklaracja stała : [/B][/U]
Amensalizm 10zł
Eva2406 10zł
a.piurek 10 zł
aga-zuzanna 10 zł
AnnaA 10 zł


[U][B]Jednorazowa ;[/B][/U]
Ulka1108 30zł
Naten 30 zł

[SIZE=6]Mamy 50 zł deklaracji stałych!
[COLOR=Red]Potrzebujemy jeszcze 200![SIZE=4][COLOR=Black]

Wszystkim w imieniu psiaka bardzo dziękuje ;)
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amensalizm']Z góry przepraszam jeśli komuś dwa razy wyślę wiadomość! Nie kontroluje tego ;)

[/QUOTE]

chyba nikt tego nie kontroluje...:shake:

10 zł stałej deklaracji
...obiecałam sobie nie klikać w banerki, bo zbankrutuję w końcu...
ale jak tu nie pomóc takiemu staruszkowi...:-(
przecież on nie może w schronisku zostać...

(najwyżej Charliego odchudzę jak kasy braknie, bo tłuścioch się zrobił z mojego dziadziusia:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][U][B]Mari23 wielkie dzięki!
[/B][/U]Ja nie klikam już w banerki bo mi serce pęka :(

Rozliczonko ;)
[U][B]

deklaracja stała : [/B][/U]
Amensalizm 10zł
Eva2406 10zł
a.piurek 10 zł
aga-zuzanna 10 zł
AnnaA 10 zł
mari23 10 zł
[COLOR=Black] [/COLOR]

[U][B]Jednorazowa ;[/B][/U]
Ulka1108 30zł
Naten 30 zł

[SIZE=6]:sweetCyb:Mamy już 60 zł deklaracji stałych![/SIZE]:sweetCyb:
[SIZE=6] [COLOR=Red]Potrzebujemy jeszcze 190![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=Black] Wszystkim w imieniu psiaka bardzo dziękuje!
:Rose::Rose::Rose:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie od amensalizm. Kilka dni temu brałam udział w akcji zbierania pieniędzy na podobnego ślepaczka, któremu groziła eutanazja z powodu starości i ślepoty.. Wystawiłam pisanki na bazarek. Wszystko zaczęło się rozkręcać i nagle wiadomość: Bumel umarł na " wątrobę" .... Do dziś prześladują mnie jego niewidzące oczy, oczekujące pomocy.... Nie zdążyliśmy...
Dziewczyny, jeżeli jest taka możliwość wyciągnijcie go ze schronu, bo też może się okazać, że nagle umarł "na wątrobę". Pieniądze jakoś się uzbiera, tylko wątek trzeba bardziej rozreklamować.
Ode mnie deklaracja stała - 15 zł.

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy bardzo mocno zaraz zacznę rozsyłać konto - wszystkie deklaracje są w 1 poście
dzięki wam cioteczki piesek ma szansę na uratowanie - mam nadzieję, że jeszcze troszkę cudownych ciotek się znajdzie , bo hotelik domowy więc piesek godnie będziemy mógł żyć do końca swoich dni, chyba, ze ktos go jeszcze by chciał pokochać i dać DS
obecnie mamy 75zł deklaracji stałych , czyli 175zł brakuje by co miesiąc piesek był bezpieczny finansowo
mamy 60 zł wpłat jednorazowych - ale to myślę, ze wizyta u weta i jakieś preparaty na wzmocnienie pochłoną - bo dzidzia słabiutki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amensalizm'][CENTER]Ja nie klikam już w banerki bo mi serce pęka :(
[/QUOTE]

ja ryczę po nocach, pracować w dzień nie potrafię, dlatego miałam już nie wchodzić na nowe wątki... ale jak człowiek czyta: "nad głową wisi eutanazja" i widzi te oczka... naprawdę serce pęka!:-(:-(:-(

już lepiej, żebym ja płakała, niż ten biedak cierpiał... ja może czasem na to i zasługuję, on na pewno nie !
gdyby nie taki jeden, co to na słowo "pies" nerwowy się robi, zabrałabym go do domu i byłby mój...
ale ten, co go tu na dogo aniołem nazwali, bo mi na 6 psów i kota-kalekę pozwolił, niestety jest już niewzruszony:mad::angryy:
no i na szczęście nie słyszał o dogomanii i nic nie wie, o moich licznych deklaracjach;)

Link to comment
Share on other sites

[U][B]deklaracja stała : [/B][/U]
Amensalizm 10zł
Eva2406 10zł
a.piurek 10 zł
aga-zuzanna 10 zł
AnnaA 10 zł
mari23 10 zł
Havanka 15 zł

[U][B]Jednorazowa ;[/B][/U]
Ulka1108 30zł
Naten 30 zł
ela40 50 zł

[SIZE=6][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/sweetCyberM.gif[/IMG]Mamy już 75 zł deklaracji stałych![/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/sweetCyberM.gif[/IMG]
[SIZE=6] [COLOR=Red]Potrzebujemy jeszcze 175![/COLOR][/SIZE]

Fabio ma 110 zł deklaracji jednorazowych, które zostaną prawdopodobnie przeznaczone na wstępne badania, bo by się ciut lepszą morfologie przydało zrobić, może USG (bo prostatę to ma pewnie w tym wieku z 5 cm...).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...