Jump to content
Dogomania

ON Welsh - historia z happy-end'em


anawa

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bym jeszcze tę klatkę zostawiła.... Boję się, co bedzie, jak Welsh straci ten azyl....... Chociaż może im wcześniej, tym lepiej...... Sama nie wiem...
Dota, karma w drodze. Josera. Zapłaciłam 141,52 zł i kasa prawie się skończyła a Ty, Dotka, nie napisałaś, ile mam Ci jeszcze oddać za leki....

Całusy dla Welsha-Aniołka ;)

Link to comment
Share on other sites

Napiszę jak ja na dzień dzisiejszy widzę kombinację Welsh+klatka.Oczywiście mogę się mylić,ale myślę,że znam już psa na tyle,że jestem w stanie rozróżnić co jest dla niego dobre,a co mu szkodzi.Welsh poza klatką jest wspaniały,kontaktowy,bawi się już nawet z dziećmi,nadstawia łeb do głaskania,ociera się o nogi kiedy ma ochotę na mizianie,rozumie prawie wszystko co do niego mówię,jednym słowem-normalny pies.
W momencie kiedy wraca do klatki,ucieka w swój dziwny świat.Izoluje się,znika zadowolony pysio,czasem widzę u Niego wystraszone oczka.
Klatka,to było przejściowe rozwiązanie,i w moim odczuciu czas to rozwiązanie zlikwidować.Tak czuję.Chcę,żeby Welsh był między nami,a nie obok.Na razie złożę ją i schowam,tylko na jakiś czas.Na próbę.
Kiedy pomyślę,jaką drogę przebył ten pies,jak wielkie zrobił postępy,jestem bardzo z niego dumna.A widok brykającego Welsha,to dla mnie najpiękniejsza nagroda.

Link to comment
Share on other sites

Witamy :)
Śmiało mogę napisać,że u nas (czyli u Welsha) wszystko w porządku od A do Z.
Klatka na razie jest częściej złożona,rozstawiamy ją tylko wtedy,gdy Welsh ma zostać zupełnie sam w domu.Co ostatnio zdarza się rzadko,bo od dawna wszyscy po kolei,potem na raz chorowaliśmy.
Wysłałam Ani zdjęcia jakie udało mi się zrobić telefonem brykającemu Welshowi,bardzo chciałabym móc je wstawić na wątek.
Psisko jest tak wesołe,że trudno złapać go w całości w kadrze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...