Jump to content
Dogomania

ON Welsh - historia z happy-end'em


anawa

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, to TEN WELSH pojechał 12 lutego do swojego domku.
Dostałam od jego nowej pani MMS-a ze zdjęciem Welsha w sweterku (tak, chodzi w sweterku, bo jest chudy i ma marną sierść). Próbowałam przesłać Bluetoothem do komputera i............. wyczyściło mi komputer :crazyeye:. Nie dosć, że nie mam w domu internetu to jeszcze szlag trafił milion zdjeć, które miałam w komputerze. Czy to mozliwe, żeby cos takiego mnie spotkało???? :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Welsh się zaaklimatyzował :) Tak bardzo podoba mu się "wolność",że nie chce absolutnie siedzieć w domu.Biega z kolegą po ogrodzie i wnioskuję ze zdjęcia że pięknie się razem bawią :)
Chłopak ewidentnie męczył się w małym mieszkaniu.I chyba raczej wcześniej mieszkał na dworzu-uwielbia swoją budę (porządnie ocieploną).
W sweterku wygląda bardzo dystyngowanie ;)Próbowałam zrzucić zdjęcie z tz-ta tel,ale mój kom go nie widzi...
Aniu,spróbuj wykonać przywracanie systemu.Pliki powinny się spowrotem pokazać.

Link to comment
Share on other sites

Wiem już od dawna, ale jeszcze raz przeczytałam wszystkie radosne posty o Welshyku w nowym domu :)

... gęba sama się śmieje :D

... rewelacja, wraca wiara w ludzi - Dotka jesteś wielka w drobniutkiej postaci delikatnej kobiety ... znam Cię osobiście to wiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co mnie tak zachwalać,bo w piórka obrosnę :diabloti:

Welsh znalazł swoje miejsce na ziemi z cudownymi ludźmi przy boku...a tu jest następny biedak potrzebujący pilnie pomocy...prawdopodobnie też chłopak z "problemami" :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202362-Berek-vel-Kr%C4%99cio%C5%82-dalsza-egzystencja-w-schronisku-pod-du%C5%BCym-znakiem-zapytania-%28[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...