Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kakaicezar']Pilociku cioteczka moze wspomóc Cię 15 zł/m-c.To niewiele, ale mam sporo zobowiązań "zwierzaczkowych" :-) Prosze o nr konta[/QUOTE]
dziękujemy cioteczko w imieniu Pilocika !:lol: funia wyśle Ci nr konta.
mnie też nie bedzie na formu do poniedziałku więc do widzenia Pilociku. Za to będę mieć możliwość spotkania się w realu z naszym pieskiem .:lol: weszynosko czy możemy odwiedzic Was w niedzielę lub poniedziałek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Przypomniałam Isadorce o zaległym allegro dla Pilota ... zawalona, ale będę ją nękała ... Nikus zbyt subtelny jest :loveu:[/QUOTE]


Isadorka wie w swoje 90E sie bije i melduje ze ma dłuuuuuuuuuuuuuugi weekend i nigdzie nie wyjeżdzą i pragnie swoje błedy naprawić by potomność jej wybaczyła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Isadorka wie w swoje 90E sie bije i melduje ze ma dłuuuuuuuuuuuuuugi weekend i nigdzie nie wyjeżdzą i pragnie swoje błedy naprawić by potomność jej wybaczyła[/QUOTE]
no i o wilku mowa ;) Ciocia Isadorka w harmonogramie Pilocika ma i wystarczy delikatnie wspomnieć ;) bez metod polubkowych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Isadorka za wyróżnienia wszelakie Pilocikowi zapłacę osobiście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']no i o wilku mowa ;) Ciocia Isadorka w harmonogramie Pilocika ma i wystarczy delikatnie wspomnieć ;) bez metod polubkowych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Isadorka za wyróżnienia wszelakie Pilocikowi zapłacę osobiście ;)[/QUOTE]

Polubkowi się zamilkło coś pewnie chrapie tak ją zanudziłam na GGdakaczu.
No włąsnie przypomnienia na maila, GG, skype ta skrzynka na pw stanowczo za szybko się napełnia, włąśnie chyba zrobiłam wykop jakiegoś bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Polubkowi się zamilkło coś pewnie chrapie tak ją zanudziłam na GGdakaczu.
No włąsnie przypomnienia na maila, GG, skype ta skrzynka na pw stanowczo za szybko się napełnia, włąśnie chyba zrobiłam wykop jakiegoś bazarku[/QUOTE]


nie zamilkło tylko szakalek był ajta a polubek jeszcze w sklepie po (za)kupki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']przed Polubkiem?:shake: bez szans:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='polubek']dobrze mówisz :evil_lol: :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='polubek']ciotka isadorka bąki zbija. na dogo pisze zamiast allgra kręcić :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE]

jestem załamana :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...