Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[quote name='agata :)']A nie wiecie może o której jest mp w Częstochowie? Pech chciał, że w sobotę przed cz-wą mam wesele :[ ale jeśli będzie po ocenach na ringach to może będzie mnie miał kto zawieźć (czytaj: może ktoś wytrzeźwieje ;) )[/quote]
Ja się po Częstochowie wszystkiego spodziewam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']przeciez zawsze bylo:roll: i sedziow do MP tez maja:roll:[/quote]

No właśnie. Wysyłałam sobie mailem zgłoszenie, i poprosiłam o odpowiedź czy mnie przyjęli, a kobita mi odpisuje że nie planują w tym roku MP. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']No właśnie. Wysyłałam sobie mailem zgłoszenie, i poprosiłam o odpowiedź czy mnie przyjęli, a kobita mi odpisuje że nie planują w tym roku MP. :roll:[/quote]


spytam sie jeszcze Różyczki ona pracuje przy wystawie dlaczego tak jest. Bardzo wielka szkoda:roll: Przeciez to juz nie rozchodzi sie o nagrody.. tylko o punkty:roll: Ja moge posedziowac jak sedziego nie maja:diabloti: ;)

Ogolnie to jestem zawiedziona ze aby zdobyc uprawnienia do sedziowania tej konkurencji trzeba byc sedzia miedzynarodowym. Bo juz nie raz za granica jak juz chyba kiedys pisalam widzialam ze sedziowali ta konkurencje byli Młodzi Prezenterzy ktorzy ukonczyli 18 lat- i lepiej im to szło niz tym sędziom po fachu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']

Ogolnie to jestem zawiedziona ze aby zdobyc uprawnienia do sedziowania tej konkurencji trzeba byc sedzia miedzynarodowym. Bo juz nie raz za granica jak juz chyba kiedys pisalam widzialam ze sedziowali ta konkurencje byli Młodzi Prezenterzy ktorzy ukonczyli 18 lat- i lepiej im to szło niz tym sędziom po fachu.[/quote]

W Chorwacji sie spotkalam wlasne z Tym. Najpierw oceniala mlodego prezentera a pozniej wchodzila z psami na ring glowny. PZDR Ola

Link to comment
Share on other sites

Codik&Toffik - napewno nie bardziej skomplikowane niz u nas... ;)

Renatka - ja chyba do Czerniejewa nie dojade :angryy: :shake:

A co do Czestochowy.. w tamtym roku chcieli za MP 50zl co bylo rownoznaczne z tym ze nie chca robic tej konkurencji bo byli pewni ze sie nikt nie zglosi, zglosily sie chyba 2 os. Nie wiem skad cos takiego, co w tym konkursie zlego i trudnego dla oddzialu zk ze chca sie go pozbyc..?

Link to comment
Share on other sites

[U]Trzeba było wcześniej kontaktować się z oddziałem i się dowiedzieć.[/U] Przed 11.08 kiedy był pierwszy termin zgłoszeń. Czy będzie? kto sędziuje? i jaki koszt?. Na wystawie nie ma przyjmowania zgłoszeń na MP. Nie było zainteresowania i zgłoszeń to jest tego wynik. W zeszłym roku było-źle w tym nie ma-źle.
Mogłam wogóle na forum nie poruszać tematu MP i byłby kłopot z głowy. Były wątpliwości czy będzie czy nie to chciałam je rozwiać. Mój błąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][U]Trzeba było wcześniej kontaktować się z oddziałem i się dowiedzieć.[/U] Przed 11.08 kiedy był pierwszy termin zgłoszeń. Czy będzie? kto sędziuje? i jaki koszt?. Na wystawie nie ma przyjmowania zgłoszeń na MP. Nie było zainteresowania i zgłoszeń to jest tego wynik. W zeszłym roku było-źle w tym nie ma-źle.
Mogłam wogóle na forum nie poruszać tematu MP i byłby kłopot z głowy. Były wątpliwości czy będzie czy nie to chciałam je rozwiać. Mój błąd.[/quote]


:roll: Bardzo niemiła wypowiedź...:roll: Dużo osób jest chętnych na MP na każdej wystawie... Ale związki powoli nie chcą organizować, czemu? Nie wiem! A jak organizują to już płatny ceny od 10 do 50 zł - chore:-o !!! Handling powinien być rozpowszechniany wśród dzieci, młodzieży, ale jeżeli ktoś słyszy takie kwoty to się każdemu odechciewa.:roll: Dlatego w tamtym roku było tak mało zgłoszeń! Jeżeli związek umiałby się zachować, to w tym roku by zrobił bezpłatny konkurs z nagrodami dla zwycięzców! Bardzo mnie jeszcze jedna rzecz denerwuje... Np. w Ustrniu przyznano mi II lokatę i dostałem pucharek, ale koleżanka z III miejsca już go nie miała...:mad: Co jak co, ale na takim konkursie powinny być nagrody, żeby zachęcać!:p
I jak widać przychodziły do związku w Częstochowie zgłoszenia na MP, to nie dałoby się go zorganizować, jeżeli są zgłoszenia jeszcze przedłużone? :razz: Chyba trudne to nie jest ... Sędziowie od MP są na wystawie, więc tylko nagrody i po kłopocie! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Codik&Toffik - napewno nie bardziej skomplikowane niz u nas... ;)

Renatka - ja chyba do Czerniejewa nie dojade :angryy: :shake:

A co do Czestochowy.. w tamtym roku chcieli za MP 50zl co bylo rownoznaczne z tym ze nie chca robic tej konkurencji bo byli pewni ze sie nikt nie zglosi, zglosily sie chyba 2 os. Nie wiem skad cos takiego, co w tym konkursie zlego i trudnego dla oddzialu zk ze chca sie go pozbyc..?[/quote]
1.Agaś -szkodaa...:placz: ale coż , we wrocku raczej bedziesz :razz:
2.Codik & Toffik - co do figur MP w Austrii hmm beda takie jak wszędzie , -mam pytanie czy dla was rzeczywiście aż takie ważne jaka figura gdzie bedzie oby łatwiejsza bo tak to rozumiem.......
3.Czy spotkam kogoś w Debreczynie moze ??:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']:roll: Bardzo niemiła wypowiedź...:roll: Dużo osób jest chętnych na MP na każdej wystawie... Ale związki powoli nie chcą organizować, czemu? Nie wiem! A jak organizują to już płatny ceny od 10 do 50 zł - chore:-o !!! Handling powinien być rozpowszechniany wśród dzieci, młodzieży, ale jeżeli ktoś słyszy takie kwoty to się każdemu odechciewa.:roll: Dlatego w tamtym roku było tak mało zgłoszeń! Jeżeli związek umiałby się zachować, to w tym roku by zrobił bezpłatny konkurs z nagrodami dla zwycięzców! Bardzo mnie jeszcze jedna rzecz denerwuje... Np. w Ustrniu przyznano mi II lokatę i dostałem pucharek, ale koleżanka z III miejsca już go nie miała...:mad: Co jak co, ale na takim konkursie powinny być nagrody, żeby zachęcać!:p
I jak widać przychodziły do związku w Częstochowie zgłoszenia na MP, to nie dałoby się go zorganizować, jeżeli są zgłoszenia jeszcze przedłużone? :razz: Chyba trudne to nie jest ... Sędziowie od MP są na wystawie, więc tylko nagrody i po kłopocie! ;)[/quote]

Może niemile "zabrzmiała" moja odpowiedź, ale ja skomentowałam tylko fakty, że trzeba było się dowiadywać, co w Cz-wie będzie z MP?. Skoro w zeszłym roku wynikły z nim takie, a nie inne problemy. Może z tego powodu nie napłynęły do oddziału zgłoszenia w w/w terminie. Przykro mi, że tak zostało to źle odebrane. Ja chciałam tylko poinformować, że MP nie będzie i zostałam skrytykowana, że napisałam to na forum. Mój błąd polegał na tym, że nie powinnam się była na ten temat odzywać i nie wtrącać się w rozważania będzie nie będzie. W każdym razie przepraszam za to, że się odezwałam i za formę wypowiedzi, że była taka nie miła.

Link to comment
Share on other sites

Wtrące.
[quote name='Różyczka']Może niemile "zabrzmiała" moja odpowiedź, ale ja skomentowałam tylko fakty, że trzeba było się dowiadywać, co w Cz-wie będzie z MP?. Skoro w zeszłym roku wynikły z nim takie, a nie inne problemy. Może z tego powodu nie napłynęły do oddziału zgłoszenia w w/w terminie. Przykro mi, że tak zostało to źle odebrane. Ja chciałam tylko poinformować, że MP nie będzie i zostałam skrytykowana, że napisałam to na forum. Mój błąd polegał na tym, że nie powinnam się była na ten temat odzywać i nie wtrącać się w rozważania będzie nie będzie. W każdym razie przepraszam za to, że się odezwałam i za formę wypowiedzi, że była taka nie miła.[/quote]
Różyczka, nikt na ciebie nie naskoczył, ale wiele osób oczekiwało MP w Częstochowie, a nawet nie została zawarta informacja na stronie.
A co do zeszłorocznej ceny to jestem zaskoczona :crazyeye: tak zarabiać na młodych ludziach? Ehh
A fotek z Sopotu dlaczego mamy nie chcieć.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję EveL :).
Wyszło, że oberwała pierwsza osoba z oddziału, co się nawinęła czy ma coś do podejmowania decyzji na ten temat czy nie. Tak to już jest z posłańcami złych wieści :)
Jak tylko dowiedziałam się, że nie wiadomo, co z MP to spytałam się czy będzie czy nie i przekazałam dalej, żeby nie było wątpliwości. Co do samych informacji na stronie, odbyciu się tej konkrencji i jej cenie ja nie mam nic do podejmowania tych decyzji. Dlatego nie potrafię Ci powiedzieć czemu nie ma tych info na stronie i dlaczego ustalono taką cenę w zeszłym roku.

Link to comment
Share on other sites

Czy ode mnie "oberwałaś"? bo przypuszczam że o mnie chodzi... to gratuluję (nad)interpretacji, pokaż mi to miejsce w którym Ciebie osądzam za zaistniałą sytuację... Po prostu skomentowałam bezmyślność oddziału, i tyle...
A o wystawie się nie dowiadywałam ponieważ niemal pewne było że i tak nie jadę...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...