Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Codik&Toffik']Właśnie wróciłem z Nowego Sącza i muszę sie pochwalić:cool3: ...

[B]Codik[/B] ( Secret Lover z Czańca): [B]Zw. Mł., BOB JUNIOR, BOG JUNIOR !!![/B]:loveu: ( dzisiaj pierwszy raz w młodzieży:lol: )

[B]Toffik[/B] ( Uranos Dar Tibetu): [B]V1, CWC, BOS & BOB[/B] :loveu:[/quote]
Gratulacje!!! Wynik niesamowity!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']W Będzinie na MP poza podium, IV miejsce, ale i tak sie cieszę;) . A na ringu:

[B][U]Codik:lol:[/U][/B] : [B][U]1/4[/U], Zw. Młodzieży + BOB JUNIOR[/B] :loveu:

[U][B]Toffik:lol:[/B][/U] : [B]V1, CWC & BOS[/B] :loveu:[/quote]
Gratulacje!!

Link to comment
Share on other sites

Czy, ktoś wie jak dostać się z dworca w Sopocie na teren wystawy:roll: Pytam, ponieważ jadę tam na wystawę po raz pierwszy i nic mi nie wiadomo na ten temat. A nie chciałabym ,,tułać'' się po Sopocie z psiakami i bagażami:shake: :shake: :shake:
Z góry dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skubi'][COLOR=black]Pociągi dalekobieżne nie zatrzymują się na wyścigach, tylko SKM. Z przystanku Sopot Główny dotarcie na wystawę zajmie jakieś pół godziny - szczegulnie dla osoby nie znającej miasta, z psami i bagażami... Wiec, jeśli jedzie się ‘normalnym’ pociągiem są dwie możliwości: [/COLOR]
[COLOR=black]Wysiąść na stacji Sopot Główny przejść się na sąsiedni peron (są tylko dwa) i podjechać jeden przystanek SKMka w stronę Gdańska. [/COLOR]
[COLOR=black]Można też wysiąść na stacji Gdańsk Oliwa (jeden przystanek wcześniej dla pociągów dalekobieżnych jadących od Gdańska), zmienić peron (również tylko dwa) i podjechać SKM dwa przystanki w stronę Gdyni.[/COLOR]
[COLOR=black]Zresztą podobnie można się zachować wysiadając na dowolnym przystanku między Gdańskiem a Gdynią – przesiąść się w SKM i podjechać odpowiednią ilość przystanków.[/COLOR]
[COLOR=black]SKM w Sopot Wyścigi zatrzymuje się dosłownie pod wejściem na wystawę. Trzeba pokonać jedne schody w górę (jedyne zejście z peronu), przejść przez ulicę, zejść schodami w dół i jest się przed wejściem na wystawę ;) [/COLOR][/quote]

więcej o dojeździe [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52377&page=14[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Nugatika']a ja mam pytanie
kto wybiera sie na mp do warszawy 8.09?
bo zglosilabym sie, ale nie mam psa.
Czy ktos moglby mi pozyczyc?
Bylabym naprawde bardzo wdzieczna.
pozdrawiam
Kasia[/quote]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74700&page=4[/url] :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Na Krajskiej wystawie w Ostravie ( dzisiaj)

[U][B]Toffik[/B][/U]::lol: [B]V1, zw. klasy[/B] :loveu:

[B][U]Codik[/U][/B]::lol: [B]V1, zw. klasy, [U][COLOR=red]BIS JUNIOR II !!![/COLOR][/U][/B]:loveu:[/quote]

[SIZE=4][COLOR=blue][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Gratuluję wszystkich sukcesów!!![/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]

wyniki z Legnicy (5.08 )grupa młodsza:
1.Ola Szydłowska z borzojem
2.Kasia z yorkiem (z Czech)
3.Ania Niemczyk z owczarkiem szetlandzkim
4 ja z Willim
wyników z grupy starszej nie znam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta'][COLOR=seagreen][B]Reklamę usunęłam.[/B][/COLOR][/quote][B] to nie byla reklama tylko informacja dla młodych prezenterów, którzy[/B] [B]chcieliby mieć psa który [U]pokazywanie się ma we krwi[/U],i jest do tego stworzony!!!!ale skoro uważasz że to reklama to gratuluje....jak najbardziej...ehh...mialam nie wchodzic na to forum-skusiłam sie i zrobiłam błąd.[/B]
[B]dzieki[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Wścieku dostali ostatnio modzi z tymi reklamami :roll:
A jak jest na taśmie nazwa karmy to zdjęcia z ringu też mi nie wolno wkleić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']a ja reklamy nie widzialam, czy moglby ktos napisac co to bylo?
Bo potrzebuje pozyczyc psa na wystawe
z gory dziekuje za info[/quote]
oferty pożyczania nie są usuwane, co zapewne wiesz, bo pisałaś w służącym do tego, podklejonym temacie.
[quote name='Reyes']Wścieku dostali ostatnio modzi z tymi reklamami :roll:
A jak jest na taśmie nazwa karmy to zdjęcia z ringu też mi nie wolno wkleić?[/quote]jeżeli wkleisz zdjęcie tej taśmy i napiszesz "sprzedam taką karmę" to będzie uznane za reklamę i usunięte. Jeżeli wklejasz psa na tle tej taśmy i nie proponujesz zawarcia umowy kupna-sprzedaży to uznaję, że Twoim celem nie było reklamowanie

[quote name='lira']nie żadnego linku tylko informacja w formie notatki w poście[/quote]owszem "sprzedam ... opis ... forma kontaktu" czyli typowa reklama

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...