Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

Problem o. Częstochowa polega tylko na tym że odnoszą się do Jh tak a nie inaczej i mam tu na myśli ludzi nie konkurencje.
Za w czasu zrezygnowałam z startu w cz-wie z jednego właśnie powodu - nastawiania do ludzi oddziału.
[quote]Trzeba było wcześniej kontaktować się z oddziałem i się dowiedzieć.[/quote]Różyczko - piszesz że nie było pytań? Owszem - ja w zeszłym roku napisałam ze 3 listy do cz-wy by dowiedzieć się o cenę, o to czy jest możliwość wejścia z psem zgłoszonym tylko do MP i nie otrzymałam ŻADNEJ odpowiedzi. Dziwi Cię że w tym roku odradziłam korespondencję ze skrzynką częstochowskiego oddziału bo nie wydaje mi się by ktoś poza pocztą poświęcił na moje meile troszkę pamięci.
[quote]W zeszłym roku było-źle w tym nie ma-źle.[/quote]Zamiast pisać z pretensjami jak gdybyście chcieli na rodzicach 10letnich dzieci z łaski zarobić 50złoty - proponuje zwracać się do dorosłych ludzi. Ułatwi Ci to rozmowę.
Ps. Kochani moi ! Ja za godzinkę wyjeżdżam - do zobaczenia w Toruniu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reyes']Różyczko - piszesz że nie było pytań? Owszem - ja w zeszłym roku napisałam ze 3 listy do cz-wy by dowiedzieć się o cenę, o to czy jest możliwość wejścia z psem zgłoszonym tylko do MP i nie otrzymałam ŻADNEJ odpowiedzi. Dziwi Cię że w tym roku odradziłam korespondencję ze skrzynką częstochowskiego oddziału bo nie wydaje mi się by ktoś poza pocztą poświęcił na moje meile troszkę pamięci. ![/quote]

Powiedziano mi, że pytań nie było w tym roku do 11.08, więc przekazałam. [B]Nie jestem osobą zatrudnioną w oddziale, ani nie jestem w zarządzie[/B], więc poczty nie odbieram, ani nie podejmuję decyzji. Kiedy ja wysyłam do kogoś (oddziału) korespodencje, a on "olewa" sprawę:angryy: :mad: . To albo na wystawie żądam wyjaśnień i mówię, że ich obowiązkiem jest odpowiedzieć pozytywnie lub negatywnie ale [U]odpowiedzieć, [/U]albo dzwonię i żądam rozmowy z przewodniczącym, żeby się z tego wytłumaczył czemu oddział nie raczy odpowiadać na pytania. Bardzo polecam właśnie tak robić, gdyż sama stosuję tą "taktykę" i jestem z niej zadowolona jak do tej pory. Chociaż wiem, że to wymaga czasu i kasy na telefon.

[quote name='Reyes'](...)jak gdybyście chcieli na rodzicach 10letnich dzieci z łaski zarobić 50złoty - proponuje zwracać się do dorosłych ludzi. Ułatwi Ci to rozmowę [/quote]

Ja nie zamierzam zarabiać, ani na dzieciach ani na dorosłych, a czemu to napisałam już wyżej. Rozmowy także nie musi mi nic ułatwiać ani z dziećmi ani z dorosłymi, bo na temat organizowania lub nie MP w oddziale nie mam nic do powiedzenia.
Napisałam tylko to czego dowiedziałam się w oddziale o MP i było to widzę naprawdę niepotrzebne z mojej strony.
Według mnie najlepiej byłoby rozmówić się z przewodniczącym oddziału albo osoby, które chciały wziąźć udział a nie mogły, albo ich rodzice i wyjaśnić to z osobą "mając moc sprawczą" w oddziale a nie posłańcami niepomyślnych wieści.

Pozdrawiam i przepraszam za moje niemiłe, pełne pretensji i jak jeszcze zostały odebrane moje wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Kiedy ja wysyłam do kogoś (oddziału) korespodencje, a on "olewa" sprawę:angryy: :mad: . To albo na wystawie żądam wyjaśnień i mówię, że ich obowiązkiem jest odpowiedzieć pozytywnie lub negatywnie ale [U]odpowiedzieć, [/U]albo dzwonię i żądam rozmowy z przewodniczącym, żeby się z tego wytłumaczył czemu oddział nie raczy odpowiadać na pytania. Bardzo polecam właśnie tak robić, gdyż sama stosuję tą "taktykę" i jestem z niej zadowolona jak do tej pory. Chociaż wiem, że to wymaga czasu i kasy na telefon. [/quote]
Ja bym sobie prędzej dała spokój, niż zebym musiała się PROSIĆ żeby dać zarobić oddziałowi... Bo skoro nie odpowiada, to moim zdaniem coś jest nie tak... A dla oddziału te pieniądze to tylko zysk, więc naprawdę nie widzę sensu żeby dzwonić, dowiadywać się i jeszcze zapłacić... Bez sensu...
Moja wypowiedź może być kontrowersyjna, ale taka juz jestem... Jak dla mnie to oddział powinien robić wszystko, żeby przyciągnąć klientów, a nie klienci prosić się o to żeby mogli zapłacić :roll: Chyba że komuś aż tak zależy ale mi w każdym razie nie...
Różyczko i nie denerwuj się... Przecież to nie są ataki na Twoją osobę czy coś w tym stylu... Po prostu rozstrząsamy sprawę - wybaczcie - głupoty oddziału...

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi nawet o to, żeby się potem zgłosić, ale odpowiedź na pytanie musi być. Np. zadaję pytanie o to kto będzie sędziował i oddział odpowiada p. Iksiński albo nie wiem ale odpowiedzieć musi, a nie ignorować kompletnie. To, że zadałam pytanie nie zmusza mnie, że skoro odpowiedzieli to ja biegnę płacić. To samo z pytaniem o MP to, że się zadało i żąda odpowiedzi nie obliguje do zgłoszenia się. Ja mam koszmarną naturę i nie pozwolę się ignorować tak jak tu było napisane, że 3 listy i cisza jak makiem zasiał. Byłby zdrowy ochrzan za takie "olanie" i przeprosiny.

Wiadome, że każdy oddział powinien zachęcać do udziału w wystawie i tu nie widzę żadnego kontrowersyjnego podejścia Twojego.

Jeśli chodzi o moją nerwowość :) . Jakoś niefortunnie wyszła mi ta odpowiedź na stwierdzenie, że dopiero na forum o tym poinformowano. Potem, że moje wypowiedzi są niemiłe i tak jakoś to wszystko dalej poszło. Chyba lepiej idzie mi rozmawianie nie przez komputer :)

Link to comment
Share on other sites

Źle mnie zrozumiałaś...
Chodziło o to, że gdy ktoś mi nie odpowiada daję sobie spokój - bo to oddziałowi ma zależeć na kliencie, a nie klientowi na oddziale. A klient to pieniądze. Nie chodziło mi o to, że po liście zaraz biegnę płacić, tylko o to ze oddziałowi nie zależy na klientach.
Moje kontrowersyjne podejście polega na tym, że po jednej nie udanej próbie daję sobie spokój i nie próbuję dalej, a nie tak jak Ty napisałaś dzwonię itd.

Ja też się często przez komputer nie umiem wyrazić tak jak bym chciała, i muszę potem tłumaczyć :P Chociaż pod innymi względami Internet jest całkiem ok :)

Link to comment
Share on other sites

chcialabym serdecznie podziękować FLORKAXYZ za zaprezentowanie mojego szczeniaka w Toruniu. Wiem, że nie był to łatwy egzemplarz(bo kompletnie nic nie przyuczony), ale poradzilas sobie z nim ZNAKOMICIE !!
Jeszcze raz OGROMNIE DZIĘKUJE !!:multi:

a to ten niedobry dożek:
[IMG]http://images25.fotosik.pl/63/c88628974eb8b0cc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']Gratulacje ;)

Ja z wystawy w Toruniu jestem bardzo zadowolona - moja Marion: Ex1/3, Zw.Mł, BOB Junior, vice BIS JUNIOR :) to byl jej ostatni wystep w klasie mł.

I z greyhoundem udało mi się wywalczyć BOG :D[/quote]
Gratuluje!
Martyna a czemu ty się nie chwalisz? Florka? Wika?
U nas skromnie W.O. Lok 2/3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Gratuluje!
Martyna a czemu ty się nie chwalisz? Florka? Wika?
U nas skromnie W.O. Lok 2/3[/quote]

Jeszcze raz gratuluje :buzi:
U nas 1,dosk.,zw.mł i NJwR :) A na MP jako,że Uno stwierdził ze sędzia jest straszny mamy 3:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']Gratulacje ;)

Ja z wystawy w Toruniu jestem bardzo zadowolona - moja Marion: Ex1/3, Zw.Mł, BOB Junior, vice BIS JUNIOR :) to byl jej ostatni wystep w klasie mł.

I z greyhoundem udało mi się wywalczyć BOG :D[/quote]

[B]Gratulacje tylu sukcesów !!! :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

SiemkaJa będę na JH w Chorzowie, ale ja sama należę raczej do tych początkujacych...I będę wystawiać Charta Irlandzkiego a ty jakiego psiaka pokażesz:) Możesz pożyczyć psa od kogoś kto należy do zwiążku i wtedy nie masz kłopotu tylko musisz wtedy psiaka bardzo pilnować ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clou']SiemkaJa będę na JH w Chorzowie, ale ja sama należę raczej do tych początkujacych...I będę wystawiać Charta Irlandzkiego a ty jakiego psiaka pokażesz:) Możesz pożyczyć psa od kogoś kto należy do zwiążku i wtedy nie masz kłopotu tylko musisz wtedy psiaka bardzo pilnować ...[/quote]

Hej, swietnie, a można wiedziec ile masz lat [która grupa wiekowa]? ;)
Ja mam seterka angielskiego :loveu::loveu::loveu:, no chyba że Talagia się rozmyśli :lol: Ona raczej należy do związku, więc nie muszę się zapisywać do związku?

Link to comment
Share on other sites

Hejka!
Kto będzie na wystawach :
2007:
-Zielona Góra
2008:
Głogów
Leszno
Zielona Góra
Ja będe w grupie starszej z goldenką i będe też goldenach klasa pośrednia-suki.(dotyczy Zielonej Góry 2007)
Ale JH pewnie zawalę bo dopiero zaczynam. No ale początki zawsze są trudne.

Link to comment
Share on other sites

hej potrzebuje sie poradzic
juz dawno zglaszalam swojego psa na wystawe do Warszawy we wrzesniu, i teraz chcialabym sie jeszcze zglosic na MP i nie wiem wlasnie jak to zrobic - mailem? przyjmą mnie tak?
jutro uplywa bodajze, ostateczny termin zgłoszeń.
z niecierpliwoscia czekam na rade

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...