Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[quote name='Reyes']W końcu wylądowałam z Raciborzu :roll:

Wyniki z Raciborza
Starsza:
1.) Danuta Ożarowska z Beagle + zw. dnia
2.) Czeszka - nieznana mi z imienia a nie mam katalogu - z OA
3.) Marta Osińska z Irish Terrierem
4.) Ala Nowak z JRT

Młodsza:
1.) Martyna (?) Nowak z Basenji
2.) Prezenter z Wyżłem[/quote]
Zw.Dnia:
[IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2888/jhxj7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ola też w sumie ponad 3 już chyba w tym siedzi :P
Wiesz, owszem - często jest tak, ze wiadomo kto wygra kto przegra...
ale na świecie nie ma samych zlych sędziow. Też kiedyś mialam takie podejscie "po co, skoro ona czy on i tak wygra.." ale przestałam się tym przejmować, i zauważylam że jest wiele sędziow co ocenia sprawiedliwie.
A z drugiej strony, moze niektórzy "stali handlerzy" wygrywają nie przez to że są znani, ale przez swoje umiejętności.

Link to comment
Share on other sites

ania wydaje mi się że po pierwsze gratulacje jednak były, a po drugie teraz sytuacja jest troche inna... swiatówka była w polsce, wiekszosc młodych handlerów na niej się pokazała i inaczej do tego podchodzili... a tu wystawa za granicą, Ola prawdopodobnie była jedyną reprezentantką polski i poprostu odzywa się w nas pewien patriotyzm lokalny:lol: :lol: ;) o ile można to tak nazwać;) Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi;)
Niemniej wielkie gratulacje dla Olci:multi:

Co do tego, że Cie widać, czy nie widać... nie przejmuj się tym, bo nie o to chodzi... prawdziwy talent i tak zostanie dostrzeżony prędzej:-) , czy później;) ... w handlingu mimo wszystko nie o trzepanie punktów chodzi;)
Ja w JH nie wystepuje już od 3 lat prawie, startowałam bardzo nieregularnie i powiem szczerze, że najlepiej wspominam wystepy u sędziów zagranicznych, u których miałam tak samą czystą karte jak cała elita obecna ze mną na ringu;) też zdażało mi się wtedy słyszeć że się nie znają:lol: bo wygrał ktoś mniej kojarzony (czyt. ja;) ).... Oczywiście nie mówie że wszyscy polscy sędziowie są źli i niedobrzy;) , bo ogromna większość jest naprawde wspaniała i nie ważne czy dali mi zwyc. dnia, czy 4. lokate;)
Nie poddawaj się, pokazuj co potrafisz na normalnych ringach, a nie na JH, to traktuj jako trening, a lokatami sie nie przejmuj;)
Powodzenia:smilecol:

PS
Ja Cie kojarze z wystawy z Chojnic chyba jakos z przed dwóch lat:-) i serio bardzo miło było oglądać poznanski finał z toba w jednej z ról głównych:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

A Ola przypadkiem nie byla reprezentantem naszego kraju wydelegowanym przez ZK??


ja powiem bo mojej obserwacji z ostatnich kilku wystaw gdzie ogladalam MP.. ze sedziowie malo zwracaja uwage na umiejetnosci handlerow po zamianie- w pracy z obcym psem. Kiedys pamietam ze to był najwiekszy haczyk w konkursie..a do tego zrobic z tym psiakiem np. 8;) no ale wszystko sie zmienia, musze zauwazyc ze w koncu juz kilka lat od tego minelo:roll:

Mysle ze Ola jest jedna z teraz najbardziej rozpoznawanych mlodych prezenterek.. bo nawet jak mowie byle komu o małej Patce.. to zaraz mnie kazdy pyta to ta z Borzojem??..ja mowie nie nie z shih tzu. Ogolnie jest dobrze promowana, robio wrazenie swoim dograniem partnerskim z borzojem, gorzej z obcymi psami i to duzo gorzej, jednak jak pisalam wyzej sedziowie inaczej chyba obecnie to odbieraja, jest na duzęj ilości wystaw w Polsce i na najwiekszych za granicą- jednak zycze wszystkim takich sukcesów jak ma Ola:) I jej również coraz wiekszych;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='flashka-g']sorki za literówki, ale widze ze admin ściągnął funkcję "edit" i nie można nić zmieniać w postach.[/quote]
Ja z moją dyslekjom i dysortografia - i konającą klawiaturą - boje się teraz cokolwiek napisać XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Ja z moją dyslekjom i dysortografia - i konającą klawiaturą - boje się teraz cokolwiek napisać XD[/quote]


a ja za to ze obcenie mam malo czasu na odpisywanie musze pisac z predkoscia strusia pedziwiatra i zawsze robie literowki:) z reszta to moj odwieczny problem, a nie mam czasu patrzec na klawiature gdy pisze;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']W końcu wylądowałam z Raciborzu :roll:

Wyniki z Raciborza
Starsza:
1.) Danuta Ożarowska z Beagle + zw. dnia
2.) Czeszka - nieznana mi z imienia a nie mam katalogu - z OA
3.) Marta Osińska z Irish Terrierem
4.) Ala Nowak z JRT

Młodsza:
1.) Martyna (?) Nowak z Basenji
2.) Prezenter z Wyżłem[/quote]


:klacz: :klacz: :klacz: dla wszystkich, a szczególnie dla Reyes :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']A Ola przypadkiem nie byla reprezentantem naszego kraju wydelegowanym przez ZK??


ja powiem bo mojej obserwacji z ostatnich kilku wystaw gdzie ogladalam MP.. ze sedziowie malo zwracaja uwage na umiejetnosci handlerow po zamianie- w pracy z obcym psem. Kiedys pamietam ze to był najwiekszy haczyk w konkursie..a do tego zrobic z tym psiakiem np. 8;) no ale wszystko sie zmienia, musze zauwazyc ze w koncu juz kilka lat od tego minelo:roll:

Mysle ze Ola jest jedna z teraz najbardziej rozpoznawanych mlodych prezenterek.. bo nawet jak mowie byle komu o małej Patce.. to zaraz mnie kazdy pyta to ta z Borzojem??..ja mowie nie nie z shih tzu. Ogolnie jest dobrze promowana, robio wrazenie swoim dograniem partnerskim z borzojem, gorzej z obcymi psami i to duzo gorzej, jednak jak pisalam wyzej sedziowie inaczej chyba obecnie to odbieraja, jest na duzęj ilości wystaw w Polsce i na najwiekszych za granicą- jednak zycze wszystkim takich sukcesów jak ma Ola:) I jej również coraz wiekszych;)[/quote]

Bo nie zawsze te zamiany są sprawiedliwe... powinno być przynajmniej tak jak na Cruftsie ze jest moment na zapoznanie się z psem, wiadomo są różne charakterki i takie co chodzą z kazdym i takie ktorych nie da sie do sebie przekonac w sekunde. Mimo to uważam zamiany za dobre... i zawsze przynajmniej w moim wypadku urozmaicaja konkurs :)

A co do Oli zgadzam sie w 100% i mysle ze w przyszlosci moze byc naprawdę dobrą handlerką, biorąc pod uwagę to jak duże ma na to możliwości. I trzymam za nią mocno kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

No coż -Dziewczyny i ja przyznaję ze piszecie (w/w) prawde .Wymiany są dobre ale jeśli np.jakać Kasia dostaje na wymianie Psa który kompletnie bzikuje to nie powinna isc w odstawke odrazu ale po raz drugi powinno sie poddac ją wymianie. U nas niestety to rzadkość .I znam takie przypadki ze dzieciaki tak sie wycwaniły ze mają psy które chodzą "tylko z nimi " :P:P
Ja już zabardzo nie chodze na MP -jak zdąze bede w Szczecinie ot :) W Czaplinku tera miałam II , ale co tam II miejsce na JH do wygranej z Foxem BIS'a :D:D
Co do wystaw kto z Was bedzie w Szczecinie ?? JA bede CACIB Sobota i CWC i CACIB Niedziela...(nie wiem jak ja to ogarne w niedziele ale mam własnego szofera i bedzie tylko trasa Arkonka-Lubieszyn :D)
PzDr 4 All JH :)
by Yorkiss kennel :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']A Ola przypadkiem nie byla reprezentantem naszego kraju wydelegowanym przez ZK??


ja powiem bo mojej obserwacji z ostatnich kilku wystaw gdzie ogladalam MP.. ze sedziowie malo zwracaja uwage na umiejetnosci handlerow po zamianie- w pracy z obcym psem. Kiedys pamietam ze to był najwiekszy haczyk w konkursie..a do tego zrobic z tym psiakiem np. 8;) no ale wszystko sie zmienia, musze zauwazyc ze w koncu juz kilka lat od tego minelo:roll:

Mysle ze Ola jest jedna z teraz najbardziej rozpoznawanych mlodych prezenterek.. bo nawet jak mowie byle komu o małej Patce.. to zaraz mnie kazdy pyta to ta z Borzojem??..ja mowie nie nie z shih tzu. Ogolnie jest dobrze promowana, robio wrazenie swoim dograniem partnerskim z borzojem, gorzej z obcymi psami i to duzo gorzej, jednak jak pisalam wyzej sedziowie inaczej chyba obecnie to odbieraja, jest na duzęj ilości wystaw w Polsce i na najwiekszych za granicą- jednak zycze wszystkim takich sukcesów jak ma Ola:) I jej również coraz wiekszych;)[/quote]


Ola to jest ta z borzojem z hodowli Fart Stable, Victorem?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Wiza']Ola to jest ta z borzojem z hodowli Fart Stable, Victorem?[/quote]
Nie wiem z jakiej hodowli ale pies to Victor :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fart']nalezy tylko przeczytac ( w katalogu np) i zrozumiec...
VICTORY BLACK MAGIC from "Fart"Stable i juz wszystko jasne

zapraszam na stone mojej hodowli i a do dzialu Oli szczegolnie[/quote]
Widzę ze Ola zajęła na stronie miejsce Dollara... :cool3: Jeszcze raz wielkie brawa dla Oli :)

Link to comment
Share on other sites

Agasiu - Dollar wrocil do swoje macierzystej hodowli, wiec teraz w rekach Arislandu lezy promocja tego uwodzicielskiego Rudzielca...
Ola od dawna gosci na mojej stronie ,ale swoim sercem i dusza (poparta ciezka praca) udowodnila mi juz wiele razy , za warta jest wszelkich moich staran a nie tylko okienka na mojej stronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fart']Agasiu - Dollar wrocil do swoje macierzystej hodowli, wiec teraz w rekach Arislandu lezy promocja tego uwodzicielskiego Rudzielca...
Ola od dawna gosci na mojej stronie ,ale swoim sercem i dusza (poparta ciezka praca) udowodnila mi juz wiele razy , za warta jest wszelkich moich staran a nie tylko okienka na mojej stronie[/quote]
Wiem, ze Dollar wrocil, to moj ulubieniec już od czasów jego pierwszych sukcesow :) A troszeczkę serca i duszyczki Oleńki sama miałam okazję poznać rozmawiając z nią pare razy, dlatego z całego serca życze jej jak najwięcej sukcesów ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...