Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florka_xyz']Ja do Olsztyna jade :)

Szczecin :

Gr.Mlodsza
1.Ola Szydłowska
2.Chlopka z Husky
3.Zuzia Bajon - debiut :)
4. nie ma


Gr.Starsza
1.Kasia Jasinska
2.Konrad Czarny
3.Asia Szczepańska
4.Florka - ja ;)

Wielkie gratulacje dla Wszystkich :multi:[/quote]

Gratulacje!!

Fajnie,ze sie spotkamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Ja do Olsztyna jade :)

Szczecin :

Gr.Mlodsza
1.Ola Szydłowska
2.Chlopka z Husky
3.Zuzia Bajon - debiut :)
4. nie ma


Gr.Starsza
1.Kasia Jasinska
2.Konrad Czarny
3.Asia Szczepańska
4.Florka - ja ;)

Wielkie gratulacje dla Wszystkich :multi:[/quote]

chlopka z husky?? a co to za okreslenie?

Link to comment
Share on other sites

oto wystawy na jakie napewno pojade niestety napisze bez dat bo nie mam teraz na to czasu :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
Warszawa
Wroclaw
Poznan
Chorzow
Rybnik
Nowa ruda
Zakopane
Legnica
Nowy targ
Kielce
Gorzow Wlkp
Warszawa
Wocawek
Zielona gora
Czestochowa
Bytom
Wocawek
Bialystok
niom narazie to by bylo na tyle:cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EveL']Pare dni nie miałam internetu i taka niespodzianka z Olą :crazyeye:
Gratulaaacje! :)[/quote]

mnie niestety spotkało to samo:angryy:
[COLOR=DarkGreen]
[/COLOR][COLOR=DarkGreen][B]GRATULACJE DLA OLI!!!!!!! [COLOR=Black]
i całej reszty!

[COLOR=DarkGreen][SIZE=6]Brawo!!![/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']mnie niestety spotkało to samo:angryy:[COLOR=DarkGreen][B][COLOR=Black][COLOR=DarkGreen][SIZE=6][/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=Orange][SIZE=5]
:bigcool:[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=Orange][SIZE=5][SIZE=6][COLOR=Cyan]GRATULUJę[/COLOR][/SIZE][COLOR=Cyan] [/COLOR]OLI I WAM WSZYSTKIM SUKCESóW, TYCH MAłYCH I TYCH WIęKSZYCH.[/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Orange][SIZE=5]:Cool!:[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=Orange][SIZE=5]:laola:[COLOR=Plum][SIZE=7]BRAWO!!![/SIZE][/COLOR]


[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

siemka
mam pytanie wysłałam do krakowa zgłoszenie na MP i dostałam odmowną odpowiedz bo wysłałam jakieś 1 dzień po terminie czy ktoś miał podobną sytuację aha trzeba by napisać że mnie nie przyjęli:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Siemka
Mam kilkka pytań dopiero zaczynam moją ,,karierę'' w MP i chciałabym dowiedzieć się kilku rzeczy mianowicie zauważyłam iż kiedy sedzina mówi pozycja startowa wiele osób robi to bardzo szybko ponieważ ich psy ustawiają się w pewnym sensie same a ja niestety mojego psiaka muszę ustawić od początku i czasami nie wiem czy sędzina zaczeka czy nie i mam jeszcze jedno pytanie ile trzeba miec punktów zeby być wziętym do tej dziesiątki w grupie starszej chodzi mi o to rozliczenie na koniec roku jesli ktoś mi odpowie na te pytania będe dozgonnie wdzięczna aha mam na imię basia i w MP narazie wystawiam charty wilczarze irlandzkie ale będę pokazywać się też z bassetem hound i jamnikiem króliczym krótkowłosym:multi: :laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście wiele osób chodzi na MP z psami, które ustawiaja sie niemal same, co pewnie jest bardziej wygodne. Ja strartuje z seterem irlandzkim, któremu muszę dokładnie ustawić a podczas oceny podtrzymuje mu głowę i ogon, podczas gdy w nie ktorych rasach wystarczy przytrzymać ringówkę. Nie masz się co martwic sedzia na pewno zaczeka - innego wyjscia nie ma :P

Co do punktów nie mam pojacia nigdy mnie to specjalnie nie interesowalo.

I mogłabys zmienic temat, bo ten niewiele mówi :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clou']siemka
mam pytanie wysłałam do krakowa zgłoszenie na MP i dostałam odmowną odpowiedz bo wysłałam jakieś 1 dzień po terminie czy ktoś miał podobną sytuację aha trzeba by napisać że mnie nie przyjęli:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:[/quote]
ja nie dostalam wogole zadnej odpowiedzi od strony zwiazku w Krakowie i oczywiscie patrzac na to ze potwierdznia nie dostalam - tez jestem nieprzyjeta...

nie to nie ;)

wydrukowanie "papierka" uczestnika MP to dla nich minutka, jesli nie zalezy - to nic sie nie poradzi

Link to comment
Share on other sites

ty masz zaprezentować psa sędziemu i ustawiać go tak, zeby zobaczyl go jak najlepiej, oczywiscie niepopadajac w skrajnosc :)

[QUOTE]trzeba miec punktów zeby być wziętym do tej dziesiątki w grupie starszej chodzi mi o to rozliczenie na koniec roku[/QUOTE]

sporo... tzn trzeba sporo jezdzic ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

O la la - jak sędziują niektórzy to ja klęknąć nie zdążę by tego psa ustawić a ta już figurę każe... nie lubie tak :roll: Poczekać poczeka , wyboru nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']O la la - jak sędziują niektórzy to ja klęknąć nie zdążę by tego psa ustawić a ta już figurę każe... nie lubie tak :roll: Poczekać poczeka , wyboru nie ma...[/quote]


nawet wiem kto:evil_lol: ustawic psa recznie to wogole odpada..biedny pies nie zdarzy 4 łap postawic na podlodze a sedzina juz kaze ewolucje wykonywac;) moze nie patrzy na prezentacje w statyce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']nawet wiem kto:evil_lol: ustawic psa recznie to wogole odpada..biedny pies nie zdarzy 4 łap postawic na podlodze a sedzina juz kaze ewolucje wykonywac;) moze nie patrzy na prezentacje w statyce?[/quote]
ee ja bym kilku takich naliczyla... :diabloti: zawsze perfidnie zachowuje się jak flegmatyk i dopiero jak ustawie pozadnie psa zaczynam prezentacje w ruchu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czyli sędzina nie ma wyboru i musi poczekać fajnie tylko ja zawsze odnoszę wrażenie że ona nie patrzy jak ja ustawiam psiaka tylko ile czasu mi to zajmuje a przecież to nie moja wina że mój pies sam sie nie ustawi:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: ale dzieki za wiadomości

Link to comment
Share on other sites

ja nie dostalam wogole zadnej odpowiedzi od strony zwiazku w Krakowie i oczywiscie patrzac na to ze potwierdznia nie dostalam - tez jestem nieprzyjeta...

nie to nie ;-)








wiem że jak nie to nie ale powiem że bardzo mnie to zdziwiło ponieważ na wystawie międzynarodowej w Lesznie nie byłam wcale zgłoszona do konkursu młodego prezentera i zgłsiłam się dopiero po przyjeżdzie i nie było problemu ponieważ zostałam przyjęta a tutaj taki numer powiem szczerze że niespodziewałam się czegos takiego:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clou']czyli sędzina nie ma wyboru i musi poczekać fajnie tylko ja zawsze odnoszę wrażenie że ona nie patrzy jak ja ustawiam psiaka tylko ile czasu mi to zajmuje a przecież to nie moja wina że mój pies sam sie nie ustawi:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: ale dzieki za wiadomości[/quote]
ty masz robic swoje ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...